reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Gize, szczerze mówiąc, ja na tym forum dopiero od stycznia jestem :D Ale rzeczywiście się czasem człowiekowi wydaje, że zna te osoby 'mnóstwo czasu'... :)
A link mi się nie chce otworzyć, nie wiem czemu... Chyba mi laptop zamiera... ;)
 
reklama
bzyczek,doty mi również pasuje wtorek ale nie ten co będzie tylko następny bo w tym tygodniu mąż używa mojego samochodu
i tak jak isabell muszę wrócić przed 15 żeby odebrać syna ze szkoły także musimy jakąś godzinę dopasować co by wszystkim odpowiadała
 
doveinred mam calkiem podobnie , od urodzenia dominika cos mnie tam boli i ciagnie - niezawsze ale jednak a sex to traktuje jak jakas kare hehe moglby dlamnie nie istniec , ale jednak po 9 mcach to moglo by byc fajnie :D

a mialas naciecie podczas porodu? Bo jesli Cie cos tam boli i ciagnie to najprawdopodobniej zle Cie zszyli. Ja mialam to samo i pozniej musialam isc na plastyke krocza ;) i juz wszystko jest ok hehe
 
Matko co za dzien. Majka taka marudna ze brak mi slow, sama tak naprawde nie wie czego chce. Do 14 to darla mi sie non stop i najchetniej to na rekach by siedziala a swoje wazy. Dopiero teraz bardziej sie uspokoila a lobuz z niej niesamowity no wszystko rozwali. Bylismy na zakupach i myslalam ze jej zaraz dam w dupe taka byla niedobra, dopiero na spaacerze sie uspokoila ale trzeba bylo do domu wracac bo zimno sie zrobilo, no i znowu wrzask. Wysiadam dzisiaj.
Doty, bzyczek, justysia ja jestem wolna w tym tyg we wtorek i piatek w godz tak jak pisalam wczesniej w kolejnym tyg juz nie mam wtorku wolnego wiec jak nie ten rainforest to moze gdzie indziej sie wybierzemy. Musimy w koncu i my skompletowac nasza mafie wozkowa.
Martka ja juz nie pamietam jakie dni ci pasuja i godz na odwiedziny wiec przypomnij to do ciebie tez sie jakos wybiore
Anitha a kiedy ten kuzyn jedzie? Bo z forum to juz znamy sie 1.5 roku a jeszcze nie mialysmy okazji sie spotkac
 
Justysia i Izabell ja to się już całkiem pogubiłam :szok: Ja myślałam, że mówimy o przyszłym wtorku i mnie by on pasował tylko. Nawet bardzo. Tylko Izabell nie pasuję następny wtorek. A gdyby miałby to być ten wtorek to musiałabym się stawić w domu przed 14. A że Wam obu pasowało by rano to byłoby ok. Justysia ty się o dojazd nie martw bo ja męża ładnie poproszę to podjedzie po Ciebie i po Doty i po problemie. Nie trzeba będzie przekładać fotelików czy coś bo ja mam 2 więc ty, Doty i wasze pociechy się zmieszczą. Jeszcze nie rozmawiałam z Doty bo jest w pracy a coś mówiła, że wolałaby po południu ale jakoś się dogadamy.
IzabellL ty jesteś zmotoryzowana jeśli dobrze pamiętam??? Czyli mogłabyś dojechać sama? Jak nie to coś się wymyśli. Tylko trzeba się już decydować bo jak tak ciągle coś to się nigdy nie spotkamy:-( A moi synowie chętnie poznaliby nowe koleżanki;-) To piszcie co o tym myślicie a ja pogadam z doty właśnie ma przerwę w pracy... No i z mężulkiem;-)
 
Justysia i IzabellL właśnie rozmawiałam z Doty... To co umawiamy się na ten wtorek na 10? Mój mąż powiedział, że nie ma problemu może zrobić 2 kursy więc się Justysia nie martw. Każda z nas musi być mniej więcej w tym samym czasie w domku z powrotem więc byłoby ok.
 
bzyczek jeśli to nie byłby problem z podwózką w ten wtorek to ok mi pasuje tylko muszę wrócić do 15ej tak wypadło że mąż sprzedał samochód a następny będzie miał za tydzień w sobotę także w dzień będzie zabierał mój żeby dojechać do pracy
 
reklama
wiatam nowa mame :-)w sukie to juz sie to pogubilam bo nadrobic was nie idzie ale w poniedzialek wylanczaja mi internet i miesiac niebede maila z wami kontaktu:-( cos mi tam przelecialo przed oczami ze chyba justa ty jestes z lodzi? i ktos jeszcze ale przepraszam dziwczynki ja juz nnie nadazam takze witam w klubie bo ja tez z lodzi:-) litery mi same wskakuja wiec przepraszam jak troche nie zrozumiale pisze niewiem co mi sie z kapem dzieje:szok: doveirned dzialaj tam dzialaj moze akurat dzidzia przyjdzie wczesniej i zrobi wam niespodzialnke:-) jeszcze nawet nie zajzalam do ksiazki ktora mi pozyczylas bo niemam czasu pakuje sie juz 3 dzien i konca nie widac:no: magdziarz a ty jak tam sie czujesz?;-) isabelLL wspolczuje malutkiej wiem co przechodzis mojej wychodzi 5 na raz wiec jest ciezko sporobuj z tymi gryzakami z lodowki moze cos pomoga tak ja tez madra pewnie twoja maja juz gryzakow nie gryzie ale moze jkas mmarchewke z lodowki:-) ide budzic moja mala marude bo cos za dlugo spi;-)
 
Do góry