reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja ogolnie powiedzialm sobie ze po jednym dziecku sie nie odchudzam. Jak juz wyrobimy norme 3 to wtedy zaczne sie meczyc. - bo cwiczyc po kazdym to by mi sie dzieci odechcialo :laugh2::laugh2::laugh2:

Jutro mam wizyte z polozna. Pobierze krew przed cc i oewnie posprawdza cisnienie i takie tam. Jeszcze 5 dni.....nie wyobrazam sobie jeszcze nosic jakby co 4 tyg tego brzuszka.
 
reklama
Azorek :-D ja pragne dodać tylko, że kawa co prawda półlitrowa była, alr to tylko dlatego, bo w 'kubusiu puchatku'. Dostałabyś inny kubek, ale co to za frajda? ;-) No to Amelkówna Ci zawody urządziła :-D
Doveinred, windę to ja mam, ale już niedługo, bo się wyprowadzamy stąd... Może więc też będę musiała 'tachać'..
Dziewczyny, na portobello dzisiaj tak pięknie... eh... :tak:
 
No my tez zaliczylysmy spacerek:)Z Agnieszka.
Madziarz mam nadzieje, ze uda ci sie zalatwic gp.Pytalam u nas -nie byloby problemu.
Azorek niezla akcja.Pewnie jeszcze nie raz cie zaskoczy.
Okna wczoraj umylam, nie sa idealne ale za kilka dni i tak beda brudne.Teraz biore sie za salon.A sob goscie:) i wycieczki po Edynburgu.
Vampiria przesylka czeka u Andrzeja.
 
My poszlismy do parku i bylo super. Dzionek pelen wrazen. Barnim nie chcial isc z placu zabaw a juz byla 17:20 i juz nie tak jasno. ALe sie uparl i nie , nawet na hustawce dlugo posiedzial i nie moglam go wyciagnac bo sie reka zapieral.:sorry:
Mam nadzieje ze juterko bedzie fajnie i sie tez tam przejdziemy.
 
Bzyczek nie ma problemu, ja tam chetnie na ta kawke tylko daj znac kiedy. Ja w wolne dni to własnie z rana sie wybieram tak kolo 10 10.30 staram sie wybyc z domu
 
witam witam:-) przepraszam ze wczoraj nie napisalam co z dzieckiem ale juz tak mnie zoladek bolal ze napilam sie miety i poszlam spac, a wiec to bylo tak szlam sobie do dovierned na kawke a tu na srodku chodnika stoi wozek a wnim dziecko starsze o 2 miesiace od mojej niuni tak mysle a wiec pytam wszystkich ludzi w poblizu tego wiozka czy to nie ich przypadkiem kazdy mowil ze nie a stalam tam troche wiec takie to dziwne bylo ze wszyscy obok niego przechodzili i nikt sie tym dzueckiem nie zainteresowal:wściekła/y::szok: nie wiedzialam co zrobic to sobie mysle no co tylko na policje trzeba dzwonic ale patrze ze akurat przechodzili wiec ich zaczepilam i opisalam sytulacje oni spisali moje zeznanie i powiedzieli ze sie odezwa zabrali to dziecko do samocgodu i dalej niewiem co sie stalo bo juz siedzialam na kawce.:angry: ale zadzwonili do mnie wczoraj ze mam sie zjawidz na policji wiec poszlam dzis. :no:musialam opisac ta sytulacje jeszcze raz i tyle az mi sie plakac chcialo ale podobno matla sie znalazla za bardzo nie chcieli mi nic powiedziec ale odrazu mi ulzylo ze wszystko juz jest wporzadku tylko skoro sie znalazla to po co im moje zeznania?:no::szok: no ale mam nadzieje ze wszystko z tym dzieciaszkiem oki bo ja cala noc dzis nie spalam i dzisiaj padam na twarz uff nadrobilam teraz was troche poczytam bo nawet niemam kiedy:eek:
 
azorek - jeciu ale mialas przygode. Jagodki na dywanie..no nie zazdroszcze, ja mialam ostatnio w muffinkach:) Przede mna pewnie wiele takich scen jeszcze:)
 
Jakby nie bylo laska porzucila dziecko, moga ja sadzic o zanidbanie itp, dlatego potrzebuja twoich zeznan.Nie powinni jej teraz tego dzieciaczka oddawac.Kto wie gdzie go zostawi nastepnym razem.
 
masakra z tym biednym dzieciatkiem :szok:doczttalam was juz azorek ale sie usmialam przepraszam:sorry: co do czerwonej ksiazeczki to my dostalysmy od razu na pierwszej wizycie hv, co do diety i cwiczen to ja tez sie napalilam na cwiczenia ale tylko przez chwile a potem mi sie juz nie chcialo :eek: no dzis byla piekna pogoda bylysmy na grupie a tam matek polek sie dzis zebralo jak na targu potem 9 wozkami poszlysmy z dzieciaczkami na spacer do poarku ludzie tylko sie usmiechali jak kogos mijalysmy:-D mam nadzieje ze jutro bedzie tak ladnie to tez pojdziemy na dluuuuuugi spacer kurde moze i my bysmy sie wybraly na portobello:tak:
 
reklama
Kinga chyba trzeba Ci pogratulować, że zachowałaś się jak trzeba nie przeszłaś obojętnie i masz moje wielkie uznanie za to:tak::-).
IzabellL tak jak pisałam moje chłopaki są w przedszkolu do 11.30. Ale oprócz poniedziałków i wtorków psuje mi każdy dzień. Może umówimy się na sobotę? my wstajemy wcześnie więc 10 to dla nas nie problem. Jak będzie Ci pasować to daj znać ustalimy szczegóły na prv.
 
Do góry