reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
justaaa - no... mialam na dwa palce przerwe, dzis jakos ciezko mi powiedziec ile. GP mi powiedziala ze do 6 miesiaca po ciazy to sie moze samo zejsc dlatego nic nie robilam z tym predzej. Teraz chyba musze sie wziac za siebie i robic te cwiczenia na te miesnie... ale gdzie tu sie zmobilizowac:(
U nas tez pochmurno dzisiej,,, ale ide na spacerek.. dotlenmy sie:)
 
Joasia79 dziękuję
doty 86 obejrzałam fajne miejsce w jakie dni tam jeżdzisz może wybrałybyśmy się razem np.w przyszłym tygodniu szukam czegoś fajnego dla mojej niuni żeby się nie nudziła,jestem zmotoryzowana
 
Demotywator kul :-D u mnie też winne spodnie-chociaż na razie mam wymówkę ciążową ;-)
Agnieszka, czy Ty wiesz, że ja już całą herbatę od Ciebie wyżłopałam? I teraz muszę sobie kupić następną paczkę :eek: Właśnie, dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tą herbatą z liści malin-bo jak szukam w magicznym internecie, to na 1 stronie jest napisane, żeby pić ją od połowy ciąży, na 2 że nie wczesniej niż 38 tydz. ciąży, a jeszcze na innej, że absolutnie wogóle :confused2: I bądź tu człowieku mądry...
 
Joasia79 dziękuję
doty 86 obejrzałam fajne miejsce w jakie dni tam jeżdzisz może wybrałybyśmy się razem np.w przyszłym tygodniu szukam czegoś fajnego dla mojej niuni żeby się nie nudziła,jestem zmotoryzowana

Moglybysmy sie wybrac tylko ze ja nie mam prawka ale moze moj A mnie podrzuci. Mi pasuje od poniedzialku do czwartku bo w weekendy pracuje. Daj znac tylko kiedy tobie pasuje. Ok mykam sie szykowac do pracki a tak mi sie nie chce:-( milego dnia dziewczyny:-)
 
magdziarz- Ogolnie mowia ze tak okolo 38 tyg. Pomaga na zmiekczanie i skracanie szyjki. Przed nie jest wskazana bo moze wywolac skurcze i porod. Ja pilam od 38 tyg i nic mi nie dala. Na niektorych dziala a na niektorych nie.
Doty- miej pracy ;-)
 
reklama
Do góry