reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
nadrobic was sie nie da normalnie :) nie bylo mnie raptem 4 dni a tu ze 30 stron.. z tego co narazie doczytalam to ta historia z dzieckiem to masakra ,mam nadzieje ze dziecie trafi do jakiejs kochajacej rodziny(nawet ja bym mogla go przygarnac ::D )

co do tej czerwonej ksiazeczki to ja mam taka ale tylko dla dominika, dla patryka mam taki jak by mini notesik z 4 kartkami, jest tam nazwisko HV i adres i szczepienia. jutro ide do nowej HV tu w glasgow wiec tez zapytam ja o to ksiazeczke :)
 
No i po piękniej pogodzie, ja wiedziałam ze tak bedzie w końcu auto wczoraj umyłam
Joasia jeśli masz ochotę to ja podtrzymuje propozycję odwiedzin w weekend
 
no fakt pogoda do bani dzisiaj:confused2: starsznie dmucha tu u mnie:no::confused2:
chyba za szybko bysmy chcialy wiosne jak mi sie zdaje...zreszta szkocka wiosna przeciez zawsze tak sie zaczyna:sorry:
a ja dzis znowu opuchnieta ...dzien zaczelam od masazu dloni bo mam jak dwa baloniki:no: no ale teraz juz lepiej i wlasnie sie kawkuje Amelkowna jeszcze spi:szok: a polozylam ja zaraz po 20 spac:szok::eek: dzis kolezanka na kawke przyjezdza wiec ja sie z domku nie ruszam (tylko z przystanku ja odbiore bo tu kazdy bladzi jak przyjezdza hahaha;-))
milego dzionka zycze

ps wiecie co moja mama dopiero wczoraj mi powiedziala ze moge miec niedocisnienie albo po tacie albo po dziadku :O no szybko sie kobieta ocknela ehhh ja juz to dawno powinnam miec u lekarza zgloszone :O
 
kurcze pogoda do kitu... Nikola nie dala mi pospac w nocy a do tego juz byla na nogach o 6.30. Ja kiedys zwariuje a dzisiaj jeszcze do pracy na 13 a tak mi sie nie chce... Sa plusy takiego wczesnego wstawania zupa juz na piecu, w domku ogarniete, Nikola siedzi i sie bawi a ja kawkuje:-)
 
hej dziewczyny strasznie dużo piszecie nie nadążam z czytaniem
pogoda wczoraj owszem była super ale dziś znów mamy szkocką

isabell dzwoniłam dziś do biblioteki na old monkland tam są spotkania we wtorki i są miejsca a w tej nowej bibliotece też byłam tam spotykają się poniedziałek,środa,piątek ale nie ma miejsc niestety
 
Historia z tym pozuconym dzieckiem przykra, nie na moje nerwy:zawstydzona/y:

Azorek- ty smigaj do lekarza, bo jak nie to cie zaprowadze chcesz?:-D za uszy:-D:-D

No Amelka to gigantka jest:-D:-D

Emila- mysle ze kondyche mam spoko, predzej wykonczylo mnie te chorowanie tej zimy i ten kaszel, wlasnie dzis koncze antybiotyki na zapalenie pluc:zawstydzona/y:
Pojde do lekarza i to sprawdze, bo cosik wydaje mi sie ze nie powinnam sie mylic..


A na pewno potrzebuje inhalatora na rozszerzenie pluc, bo np teraz piszac na lapku ciezko mi sie oddycha, jakby ktos mi na klatce siedział...





A u mnie Kawusia:):-)
 
reklama
Do góry