reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

A jak ja byla w PL w tamtym roku i poszlam do przychodni z Nikola to gosciowka w recepcji pytala mi sie czy mam taka karte czy chce isc prywatnie. Akurat wtedy nie mialam tej karty wiec poszlam prywatnie a robilam morfologie i taki bilans ogolny dziecka. Mysle wiec ze jak pojade w marcu do PL i pojde do przychodni to nie bedzie problemu i znow przyjma mnie z karta bez zadnego problemu. Tak jak pisalyscie co miasto to innaczej zalezy na kogo sie trafi.
Wrocilam nie dawno z placu zabaw. NIkola tak fajnie sie bawila ze nie chciala isc do domkku.... pogoda zarabista miejmy nadzieje ze sie utrzyma:-)
 
reklama
a widzicie co miasto to inna regula!
Ja z ta karta to u mnie nic nie zrobie, do pediatry z Domim chodze prywatnie. u okulisty tez placilam bo domi mial zaropiale oczko.
 
Ja (w Pl)do pediatry i dentysty i tak chodze praywatnie, ale kiedys bylam u pierwszego kontaktu i babka mi powiedziala ze na ta karte byloby za darmo.
Misialula a moze to kiepska kondycja?Powinnas zobaczyc dzis mnie jak pelzlam pod gore z wozkiem:D
 
Ostatnia edycja:
Zobena a na flaczka polecam Aerobiczna 6 weidera
qrcze.. fajne te cwiczenia..ale ja nie wiem czy moge je robic z uwagi na ten rozstep po ciazy. Z drugiej strony wiem ze polowa kobiet nawet nie wie ze takie cos jest i tez cwiczy brzuszki. Moze pojde zas do lekarza i popytam bo z checia bym robila te cwiczenia...
 
Yas09 no jak mój synek trafił do szpitala to też tak było, że spałam na krześle a synuś w łóżeczku. Po paru dniach zrobiło się miejsce w sali gdzie była wstawiona polówka. Przeniesiono nas tam i musiałam płacić za ten "luksus" spania na tej polówce. Łazienka ohydna bez mydła w ogóle niczego nie było. Jedno co muszę przyznać tutaj się z czymś podobnym nie spotkałam
 
ja zabralam amelkowne dizs na grupe spotkalysmy doveinred z barnimkiem przelotem:-) i to doslownie przelotem bo w moja mloda dzisiaj jakis wicher wstapil:szok: od rana lata biega skacze i wogole ciezko za nia nadazyc:-D pozniej meeeeeeeeeega kawka u magdziarz ( tu przestroga jesli ktoras pojdzie na kawusie do magdziarz proscie o maly kubek ;-)) hehehehehe
amelka mi zasnela wyczerpana w wozku w autobusie pospala jakies 15 min. w domku ja polozylam ale nie chciala usnac to otworzylam drzwi od pokoiku zeby se wylazla:tak: a ta jakos tak sie bawila u siebie w pokoiku i nagle jakas dziwna cisza nastala...to leze do niej a ona usrana po same pachy (doslownie po pachy):szok::szok: siedzi i grzebie lapkami w pampku wyciaga co sie tam da i wciera w dywan i w siebie:szok::szok::no::crazy: no myslalam ze zawalu dostane:wściekła/y: ja biegiem pod prysznic bo chusteczkami to by sie nie dalo przeciez jej doszorowac przez rok chyba:confused2::crazy: pozbieralam zabawki w pokoiku a tam wszystko w dywan wsmarowane...co jeden kat dopralam to zaraz widze w nastepnym:wściekła/y::wściekła/y: no az sie poryczalam :zawstydzona/y::-(nigdy tak nie robila ja nie wiem co w nia dzisiaj wstapilo:confused2::eek::no: rtece mi opadaja bo wyciagnela ciuszki z szuflad i wszystko musialam przeprac:no::zawstydzona/y:
no padam na ryjek normalnie ehhhh mezus winko przyniosl (pozno dzis wrocil bo przed 20 dopiero) wiec sie zaraz zawinkuje i zrelaksze nieco;-):tak:
 
czesc dziewczyny:-) prawda pogoda dzis byla ladna choc momentami troche wialo dlatego za dlugo z Piotrkiem nie siedzielismy na placu zabaw bo widomo dopiero co po chorobie.
Ja nie mam tej karty zawsze chodzimy prywatnie,chcialam kiedys wyrobic ale zawsze cos i zapomnialam,raz tylko jeden lekarz powiedzial ze powinnismy wyrobic sobie ta karte bo tak czy bylismy na pogotowiu w pl to zawsze musielimy placic.
Ja w zeszlym roku robilam te cwiczenia ale w polowie wysiadlam :-D nie sa latwe tzn niby nie sa trudne ale ciezko wytrzymac przynajmniej dla mnie choc i tak wydaje mi sie ze efekt jakis byl :tak:
 
reklama
Do góry