reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam i pozdrawiam nowe i "stare"mamuśki:) Azorek 84 wspolczuje, mialas niezla robote! to teraz winkuj sobie,nalezy Ci sie:) Misialula wlasnie slyszalam o tych cwiczeniach, chyba warto sprobowac...od jutra zaczne:) Cieplo sie robi i trzeba bedzie ubrac sie w cos lzejszego a tu taka oponka,oj i ja sie zapuscilam:(

 
Ostatnia edycja:
reklama
no teraz to i ja sie z tego smieje ale serio lapki mi opadly :zawstydzona/y::tak::-D no nigdy nie lepila balwanka- ze sie tak wyraze -z wlasnej kupki:no::confused2: do tego niestrawione resztki jagodek byly i dywan mam jagodowy zamiast bezowy:szok: musialam wietrzyc pol dnia:szok: ehh pewnie nie raz mnie jeszcze czyms zaskoczy:confused2::sorry:
 
Co do tej karty to raz Barnim mial temp i katar na pogotowiu normalnie spisali dane z tej europejskiej karty i jaj zamawialm wizyte z pediatra tylko do sprawdzenia w osrodku zdrowia to tez na ta karte- bez problemow. Tak to chodzimy prywatnie.

Magdziarz
- to ty masz winde- fajnie. Ja tez na 2 gim pietrze i czasami wnosze malego i zakupy za jednym razem:confused2:.

brak recznikow paierowych, mydla i paieru toal - lekarz myl rece samo woda miedzy badaniem dzieciaczkow i raz poprosil mnie czy moze powycierac sobie rece w nasz recznik bo mu pielegniarka nie przygotowala - bylam zszokowana warunkami - gdzie wogole jakas ochrona przed infekcjami??
OO to jak u nas w pracy - pamietasz :cool:
:zawstydzona/y::tak::-D no nigdy nie lepila balwanka- ze sie tak wyraze -z wlasnej kupki:no::confused2: do tego niestrawione resztki jagodek byly i dywan mam jagodowy zamiast bezowy:szok: musialam wietrzyc pol dnia:szok::confused2::sorry2:
:laugh2::laugh2::laugh2: sorki .......

no to mialas akcje w domu!!! nie zazdroszcze......choc jak sie tylko czyta to smieszne ale sama bym chyba byla wku ... jak ty.
 
Ostatnia edycja:
Azorek usmialam sie z twojej historii i wspolczuje ci bo narobilas sie pewnie...
Misialula robilam takie cwiczenia po porodzie ale to nie bylo dla mnie. Len ze mnie straszny wiec po kilku dniach odpuscilam sobie. Zreszta jak inne rzeczy. Moje postanowienie noworoczne bylo ZERO SLODYCZY wytrzymalam 1,5 miesiaca a jak nie dawno sie dosiadlam to juz nie umiem sie opamietac do tej pory... oponka zaczyna rosnac:-( a wesele za 5 miesiecy... wiec znow bede musiala zaczac cos ze soba robic..
 
Dorka tobie nie są potrzebne żadne ćwiczenia ani ograniczanie słodyczy... Dziewczyny ja byłam z nią ostatnio na basenie i ona ma figurkę jak modelka, ktoś kto jej nie zna na pewno nie powiedziałby że urodziła dziecko:-) Ja to chciałbym tak wyglądać. Co prawda nadwagi nie mam, waga jak przed ciążą ale niedoskonałości są:-(
 
Jejku dziewczyny, nadrobic was, po całym dniu to nie lada wyzwanie.
Kinga masakra co za historia. Jaka matka z tej baby co porzuciła to dziecko. Aż mnie ciarki przeszły
Doty ja dopisałam dzieciaki do ubezpieczenia zdrowotnego mojej mamy w pl, a co do tej czerwonej książeczki to ja tez jej nie mam
Yas ja jak chodze na szczepienia to oni nigdzie tego nie zapisują, dlatego też nigdy się nie zainteresowałam tą książeczką
Azorek to niezle przeboje z córcia miałaś, ale się uśmiełam czytając, jakbym swoją widziała:-D:-D:szok:
Doty nie przesadzaj bo chudziutka jesteś
A co do tych cwiczeń, to je robiłam dają efekty ale ciężkie są
Pogoda dzisiaj piekna, ja wcześniej wróciłam z pracy więc szybo zabrałam się za mycie i sprzatanie auta, potem odebralam małą, poszlismy na kawke i jakoś dzień zleciał. A wogle to rana zaspałam, dobrze że koleznaka przyszła punktualnie do dzieci to mnie zbudziła,
 
Hej IzabellL przepraszam, że Ci nie odpowiedziałam ale nie było mnie kilka dni... Nie mogłam pójść na małpy bo syn miał wizytę w szpitalu. Generalnie w godz od 9 do 11.30 nigdzie się z chłopakami nie ruszę bo są w przedszkolu. Doty mi mówiła, że się poznałyście. Mam nadzieję, że i my się w końcu spotkamy. Daj znać jak będziesz miała czas i wpadaj do mnie na kawkę, przyjdzie doty z nikolką dzieciaki się pobawią a my pogadamy:-)
 
reklama
Piekny dzionek dzisiaj...
Czytam sobie ładnie o odchudzaniu. Co prawda mi odchudzanie jakies nie jest potrzebne, bo ledwo co mnie widac zza drzewa:) Ale tez mam swoje "ale" co do ciala. Po skonczeniu karmienia piersia , czyli wraz z nowym rokiem, coraz to wiecej mi sie odklada w biodrach i brzuchu. Znowu sie nie mieszcze we wszystkie gacie sprzed ciazy. A niesttey cwiczyc brzuszkow nie moge bo mi sie miesnie brzucha po porodzie nie zeszly i moga mi flaki podobno wyjsc, przepuklina i takie tam. Wiec zostaje z brzuchalkiem... :)
ja tez mialam rozstep miesni prostych brzucha ale sa na to specjalne cwiczenia, ktore przyspieszaja zejscie sie miesni. Nie wiem jak duza masz ta przerwe (wiesz jak to sprawdzic?) ale mnie sie wszystko ladnie zeszlo dzieki tym cwiczeniom. Ale zaczelam 2 czy 3 dnia po porodzie wiec nie wiem czy Tobie teraz pomoga. Tez sie balam ze juz nigdy nie bede miala umiesnionego brzucha jak wczesniej ale po paru miesiacach wszystko wrocilo do normy.
 
Do góry