reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

doveinred zobaczysz jak już twój drugi skarbuś będzie na świecie to będziesz tak zabiegana, że nim sie obejrzysz a twoje ukochane 54 kg szybko wróci;-)
 
reklama
doty86 z tego co pamietam jak wyrabialam sobie i corce ta karte to NIN podajesz swoj a corki ten numer CHI, ktory masz wpisany w czerwona ksiazeczke zdrowia. I ona jest przypisana do Twojej aplikacji ale karte dostaje osobna.
 
Dzieki dziewczyny juz sobie poradzilam z ta karta:-) Musze jeszcze zadzwonic do swojej HV i zapytac sie o ta ksiazeczke..
Ale mamy dzisiaj piekna pogode. Wiosna za oknem az zal siedziec w domku. Niki jeszcze spi moze po obiadku wyskocze na jakis spacerek:-) a w edim pogoda dopisuje??
 
doty86, chyba malo prawdopodobne zebys ksiazeczki zdrowia nie miala - jak na szczepienia chodzilas to nie wpisywali ich do ksiazeczki?

ja poznalam w tym tygodniu kilka mamusiek z moich okolic wiec tez sie cos rozkreca i fajne pogoda na botanic garden dzis.

martika ja sie wlasnie zapisalam na silownie i basen i tez mi ciezko samej sie zmobilizowac - szkoda ze nie po drodze nam - ja mam 15min spacerku od siebie wiec bez sensu byloby mi jezdzic na leith do victori:-(
 
Ostatnia edycja:
yas09 jak chodzilam na szczepienia to nikt mi sie nigdy nie pytal o zadna karte szczepien. Do domu przychodzil list kiedy mam sie wstawic i tyle. Nikt mi niczego nie dawal wiec moze u was w okolicy sie tylko takie karty szczepien prowadzi albo moja GP&HV sa jakies do tylu.... niewiem sama jak ie czegos dowiem to dam znac:-)
 
No mój też chudzina waży nie całe 12 kg.Ja to bym chciała sobie utwardzić ciałko bo jakieś takie obwisłe.no cóż ale czego tu wymagać jak 30tka na karku.u mnie Emilio tylko popoludnia bo rano to ja za malym siedze.
to spoko,kiedys sie zgadamy i wyskoczymy popoludniem,ale mam wolne tylko pon:)
 
doty86 to rzeczywiscie dziwne - a moze poprostu zalezy od zwyczajow przychodni - u nas zawsze sie pytaja o ta ksiazeczke i wpisuja tam wszystkie info - szczepienia, waga, kontakt HV i GP - w sumie to przydatne jest bo mamy tam zapisane jakie dziecko przeszlo choroby i szczepienia bo pozniej takich rzeczy sie nie pamieta - u was tez musza to zapisywac tylko moze w inny sposob i trzymaja u siebie.
 
Tadam! Mam suwaczek :-) Azorek to konkretna 'firma'-jak już obieca, to nie ma bata :tak: W poniedziałek uderzam znowu do przychodni [dzięki Dziewczyny], tak łatwo się tym razem mnie nie pozbędą :cool:
Raju...ale mnie skurcze chwyciły... :eek:
 
reklama
Magda!!!! wracalas do domu po schodach a nie winda??!!!!!!!! mowilam ze porodu nie odbieram!!:szok::-D:-D nie trzeba bylo amelki podnosic ani grac z nia w pilke:szok: umowieni jestesmy na niedziele masz zakaz rodzenia do poniedzialku ;-):-D:-D
 
Do góry