reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
No mój też chudzina waży nie całe 12 kg.Ja to bym chciała sobie utwardzić ciałko bo jakieś takie obwisłe.no cóż ale czego tu wymagać jak 30tka na karku.u mnie Emilio tylko popoludnia bo rano to ja za malym siedze.
 
Maritka31gr no twoj 12 kilo a ma 20 miesiecy a moj ma prawie 4 lata i 15 kilo :-D ma niedowage to fakt ale ja tez cale zycie bylam niejadek a teraz mosz kwal baby heheh :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
No to po kolei...
Azorek, dzięki, że mnie uspokoiłaś z tym strzelaniem w kościach, zastanawiałam się, komu tym razem kołki na głowie ciosać o badania jakieś :-D
Ja jak zobaczyłam dwie kreski na teście, to od razu pomyślałam AMELIA :-), jednak mój się stanowczo nie zgodził i wybrał Natalię, niemniej fakt jest taki, że jest dziewczynką.

A witaminę D chcę jej podawać, bo w mleku ma stanowczo za mało, nie chcę, żeby miała potem jakieś problemy zdrowotne... ;-) Jedzonko inne staram się jej podawać, ale oprócz kaszki nic nowego nie zjada. Z marchewką u niej jest tak- Fajnie się tym bawić i smarować po buzi, ale teraz już jestem GŁODNA- czyli butla w ruch. Ona po prostu jeszcze nie łapie, że można jeść inaczej niż z butli :-)

Doty, tak, czerwona książeczka jest ci potrzebna, nie wiem, czy rodziłaś tu, czy w Polsce- bo tutaj dają ci po urodzeniu, a jak przywiozłaś tu małą, to poproś GP o nią. To taka ichniejsza książeczka zdrowia dziecka.

Martika, zawsze możesz spróbować iść do GP i powiedzieć, że twoja zwiotczała skóra sprawia, że masz depresję, to może cię skieruje na darmową plastykę :-D
Ja rozważam taki pomysł, jeśli chodzi o biust, bo za chwilę będzie pasa sięgał :eek: i patrzeć na niego nie mogę :-(
 
Hehe, jak ważysz tak ze 150 kg to wal śmiało :) Oni tu mają normy jakieś, że poniżej pewnej wagi to trzeba płacić... Ale o ile się orientuję, to faktycznie istnieje możliwość zrobienia sobie operacji plastycznej za darmo, jeśli udowodnisz, że jakaś twoja niedoskonałość wpływa negatywnie na twoje życie :)
 
reklama
kurcze rodzilam tutaj i nikt mi nie dal zadnej czerwonej ksiazeczki. Dzwonilam nawwet do kumpelki ktora tez tu rodzila i tez takiej nie ma:szok: nastepnym razem jak bede u GP to sie zapytam ciekawe co mi powie...
 
Do góry