reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej dziewczyny:-) mam pytanko Probuje wlasnie wyrobic mojemu A ta karte European Health Card i dopisac do niej moja coreczke. Pytaja o NIN a ja sie nie mam pojecia czy moja mala ma NIN urodzila sie tu ale ma obywatelstwo tylko Polskie. Moze wy sie orientujecie?????
Gwiazdeczka moja mama i tesciowa sa teraz na diecie proteinowej i podobno jest dobra. Moja mama schudla 3kg w tydzien a tesciowa kilo wiecej. Wiem o tej diecie ze sie je ryby,sery i jajka przez tydzien a pozniej dochodza jakies warzywa. Musialabys sobie znalezc ja na necie . Pozdrawiam
Dostalas dla niej czerwona ksiazeczke a w niej jest nr "dziecka", zreszta, jak pamietam, tam pisze ze jak nie ma nin to masz wpisac nin glownego aplikanta:)
Co do Dukana to ja sie balam o moje nerki,czytalam troche o tym i wole poprostu jesc mniej i unikac slodyczy, troche cwiczyc i sie uda.Juz raz sie udalo.
 
reklama
jadlam ziemniaki ale z parownika i tez lecialo w dol dos mam juz takiej wagi i ciaglego dogryzania od innych a nie bede sie kazdemu tlumaczyc ze przytylam tak przez chorobe :-(
 
Hej dziewczyny wszystkie!!!Dziś podobno ma być ciepło.Właśnie próbuje pobrać mocz mojemu synowi.rozebrałam go do naga i siedzę nad nim z tym pojemnikiem juz ze 40 minut i nic.nie sika.Dziś mamy wizytę u lekarza.Moj mały ma 20 miesięcy a prawie nic nie chce jeść.Nie śpię nocami bo nie wiem co się dzieje.Lubi słodycze i tylko o to woła ale mu nie daje a tak to zje jogurt i trochę kaszy w ciągu dnia ale zero owocow,warzyw,chleba czy obiadów-masakra.
Co do schudnięcia to ja właśnie chciałabym iść na siłke.Narazie tylko raz do Leith Victoria ale szukam kompanki bo po pierwsze samemu to tak dziwnie ,zwłąszcza jak nigdy nie byłam a po drugie nie znam na tyle angielskiego i boje się żeby się nie zbłażnić więc jak pójde z kimś to nawet to będzie mniej bolesne.Może któraś chętna?Pozdrawiam.
 
ja bym chciala tam chodzic ale u mnie wchodza w gre tylko bardzo poranne godziny:)typu 7 rano:)
jak chcesz bardzo chetnie z toba pojde pierwszy raz, do 5 marca bede miala gposci ale potem mozemy sie umowic,maja tam tez fajne zajecia
 
Dostalas dla niej czerwona ksiazeczke a w niej jest nr "dziecka", zreszta, jak pamietam, tam pisze ze jak nie ma nin to masz wpisac nin glownego aplikanta:)


Emilia dzieki za pomoc:-) juz zaaplikowalam o ta karte i przyjdzie w ciagu 7 dni:-) dobrze bo w marcu lecimy na 3 tygodnie do PL a nie daj boze by nam cos wyskoczylo... a jesli chodzi o jakas czerwona ksiazeczke to nic takiego nie dostalam a trzeba to miec??
 
Ja się wybieram na siłownię :-D, żeby zrzucić zbędne kilogramy i popracować trochę nad sylwetką i kondycją ;-) Tylko, że póki co, to stanęło na tym WYBIERAM SIĘ, bo pewnie zacznę chodzić gdzieś za miesiąc :-D Na razie mam w domu rowerek od mojego i tyle z niego pożytku, że stoi w salonie :-) Muszę się zmobilizować :tak:

A co do tego dzieciaczka, to jak tak można zostawić wózek na środku chodnika i po prostu sobie pójść?!? To nikt nie zareagował? Babka postawiła wózek i spokojnie odeszła nie zaczepiana przez nikogo?!? W dziwnym kraju żyjemy... Myślałam, że tu znieczulica mniejsza niż w Polsce. Mam nadzieję, że znajdą tą babę... A w ogóle to brawo Kinga za reakcję, gdyby nie ty, to nie wiadomo, kiedy ktoś by się zainteresował tym dzieciątkiem. Normalnie mi się scyzoryk otwiera w kieszeni, kiedy czytam o czymś takim... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Niektórzy starają się o dzieci całe lata, a inni traktują je jak niepotrzebny balast :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Szkoda słów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emilia masz racje damy rade :D:D wiosna idzie mile pania wiec czas na odchudzanie :-D dla mnie na lith za daleko moj alan tez malo je a slodycze uwielbia jak kazde dziecko ale mu ograniczam za gruby tez nie jest bo wazy tylko 15 kilo :D ale wiem ze wszystko jest ok balam sie tylko ze bardzo blady jest zrobilismy morfologie i wszystko ok . bardzo czesto mi chorowal jak byl maly wiec idziemy jutro do lekarza poprosic zeby badanie moczu mu zrobili bo mial kiedys z tym problem :-( mial juz operacje na wodniaczka jaderka :-) wiec troszke mamy z nim problemow zdrowotnych ale duzo bym tu musiala pisac jeszcze
 
Do góry