reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

piszcie i co z tym dzieckiem...... no puk puk! To bardzo nie ładnie pisać i nie kończyć ;p, ja zasnąć nie będę mogła.

A co do wit D, ja słyszałam że 15 minut, nawet w pochmurny dzień wystarczy, dlatego wnioskuję ile ludzi tyle opinii.

Życzę wam miłej nocki, moja coś gorączkuje więc nie wiem jak my będziemy spały. no nic, jak to się mówi.....może zęby ;p. Poczekamy zobaczymy.


Ps.Emila- Trzymaj się, żebyśmy cię nie musiały zeskrobywać!
 
reklama
juz napisalam :) ale nad twoim postem Asiu :)
oj jenku poszlam pod prysznic.....




edit 10 minut po.
Ide spac Dobrej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
HIii już przeczytałam, teraz usatysfakcjonowana idę spać :p!

Biedactwo małe!! 10 miesięcy mówisz w wieku Mojej Wiktorii.
 
Az mi gesia skorka przeszla po calym ciele! Jak matka moze zostawic swoje dzieciatko! :wściekła/y::-:)szok: a wiadomo co z tym dzieckiem??
Ja mykam spac dobranoc dziewczyny!
 
hey!!
no nadrobic was to wyzwanie:szok::-D


o matko!!!,co za historia z tym dzieckiem!!!!! Biedactwo!!!!!
No co za matka, ale niewiadomo co ja kierowalo, jak mialo byc bite w domu , albo niewiadomo co to juz chyba lepiej do domu dziecka!
Ale historia, no i bede teraz przezywac!!!:-:)-:)-(


Azorek- ta historia z Pania z konsulatu tez super, no normalnie tylko Polacy takie cos wymysla. W polsce w urzedzie cos zalatwic to tragedia, a tu jeszcze dostaniesz kare!!!!!


Tak, w polsce to jak idziesz do lekarza to zawsze wychodzisz z plikiem recept, a im wiecej lekow sie dostanie to polak bardziej zadowolony:-D:-D
Zapisuja dzieciom jak sie tylko urodza zestawy witamin d itp.

Niewiem co lepsze , czy dawac, czy przewitaminizowac?
Ja dawalam malemu jak sie urodził ta witamine d3 przez miesiac.


a tu mnie zlosci ze cie lekarze olewaja, i ignoruja twoje objawy, ja ciagle taka chora jestem tej zimy a oni mi mowia ze jest ok, jak ja czuje ze nie jest ok!!!.
No i mam zapalenie płuc , Synek moj tez!!!!!!
Dopiero po wizycie w szpitalu dostalismy antybiotyk!!!!!!!
Ide w piatek do lekarza(na kontrole ) i zabije jak mi nie da skierowania na badania!!!!!!!!:wściekła/y:

Magdziarz- widze ze niewiesz co nosisz:-D:-D Moj maly był coreczką:-):-)
A z lekarzem mysle ze musisz zrobic pozadna awanture , bo opieka zdrowotna ci sie nalezy!!!!!!!!!
ja jak tu bylam kiedys goscinnie(zanim tu sie osiedlilam 4 lata temu) u mojego i pogryzly mnie pluskwy i poszlam do lekarza z moim i dostalam recepte!!! a nie mialam ninu, ani nie pracowalam tu.
Wiem ze jest cos takiego jak ubezpieczenie od tej drugiej osoby!.

A w ciazy w calym swiecie jakos nie moga ci odmowic pomocy i przyjecia!!!!
Gdzies to wyczytalam!
Umow sie do Cab jak najszybciej , bo za nic nie musisz kobieto placic!!!!

opieka zdrowotna ci sie nalezy!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny duzo nastukalyscie przez wieczor :tak: ja niestety wieczorami pracuje :wściekła/y: wiec nie moge z wami pisac a ciezko was nadrobic :D ale postaram sie choc wy juz tu sie znacie troszeczke i latwiej wam pisac bo kzda wie cos o sobie :-( misialula widze ze dieta i pieknie w dol ja tez walcze ze zbednymi kilosami ale jakos ciezko :-( masz moze jakas rade ???:tak:
 
gwiazdeczka- ja jestem na diecie dunkana, i to jest o tyle dobre, ze wszystkie produkty dozwolone mozesz jesc ile wlezie, o kazdej porze i ilosci. Schudlam w 3msc 10 kg, teraz od miesiaca waga stoi, no ale raczej jem dunkanowo!!!!. Po 3 zywienia sie na dunkanie chce sie tego czy tamtego, wiec dlatego zastoj tej wagi.
U mnie sprawdzilo sie mniej zryc:-D:-D przestalam codziennie gotowac, piec ciast , no i podjadac. a jak mam ochote na cos to staram sie wybrac by to bylo cos lekkiego typu jogurt, twarozek, serek wiejski.
Niewiem czy osiagne te jeszcze 8kg, ale juz i tak widok jest zadowalajacy:):-):-)
Ale uwierz ze nie jest latwo, dieta to codzienna walka, a szczegolnie przy moim mezu ktory zywi sie frytkami a na kolacje je pizze!!:wściekła/y::-D A nie ma grama tluszczu....:no:
Ja niestety musze sie obejsc zapaszkami:-D:-D
 
hej dziewczyny:-) mam pytanko Probuje wlasnie wyrobic mojemu A ta karte European Health Card i dopisac do niej moja coreczke. Pytaja o NIN a ja sie nie mam pojecia czy moja mala ma NIN urodzila sie tu ale ma obywatelstwo tylko Polskie. Moze wy sie orientujecie?????
Gwiazdeczka moja mama i tesciowa sa teraz na diecie proteinowej i podobno jest dobra. Moja mama schudla 3kg w tydzien a tesciowa kilo wiecej. Wiem o tej diecie ze sie je ryby,sery i jajka przez tydzien a pozniej dochodza jakies warzywa. Musialabys sobie znalezc ja na necie . Pozdrawiam
 
reklama
ja tez schudlam bez duncana a jadlam 5 posilkow dziennie i gotowalam na parze ale tak mi sie to przejadlo teraz :((((( i juz zaczynam podjadac :zawstydzona/y: ahah nie wiem juz jak to bedzie :wściekła/y:
 
Do góry