reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Hej dziewczyny:) dzien mi minal swietnie. Z samego rana wpadl bzyczek na kawke pozniej wzielam sie za sprzatanie i gotowanie. Obudzilam mojego A i wyszlismy na dworek. Spacerowalismy troszke az moja mala nozki bolaly i cala droge powrotna musielismy ja niesc na rekach. Pogoda swietna czuc wiosne w powietrzu. Mogloby juz tak zostac az chce sie zyc:-)
Magdziarz szczerze powiedziawszy to niewiem czy w szpitalu nie maja racji.. choc z drugiej strony nie wiem jak to jest kiedy mieszkasz tu na stale.. ale jesli masz European Health Insurance Card wyrobiana w PL to powinno byc ok i nie bedziesz placic za pobyt w szpitalu. Ja na twoim miejscu wybralabym sie do Citizen advance beauro oni na pewno ci powiedza co robic. Bede trzymac kciuki pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Magdziarz wspomniala o moich proroctwach bo u mnie bylo tak ze zaraz jak tylko na tescie wyszly dwie kreski polecialam po nastepny test i od razu powiedzialam bez namyslu ze bedzie dziewczynka i urodze w polowie lipca :D i co mam amelkowne i urodzila sie dokladnie 15 lipca:D lol jak czarownica jakas hahahhaha


elo kinga,doveinred cholerka piszcie co z jakims porzuconym dzieckiem bo mnie normalnie zjada od srodka zeby sie dowiedziec....juz mnie nerwy nosza jak sobie tylko wyobraze:O piszcie szybko relacje bo w mnie zatkalo:O


a z ta karta ubezpieczenia to macie stronke z UK wiec moze dla tego o Uk nie pisza??? w sensie ta sama str po pl bedzie zawierala moz einfo ze w Uk tez dziala?? bo jak mi sie zdaje wymienione sa kraje ue wiec nie powinno byc problemu
 
Ostatnia edycja:
to dla tego ze mieszkam przy london rd,nigdy nie widzialam zeby ktos tu okna myl
a jak bym chciala je myc w dzien to srednio co 3 min przejezdza autobus:)
 
reklama
magdziarz - ja ta karte ubezpiecz europ wyrabialam tu, obowiazuje w UE.

Kinga idzie do mnie i kolo konia tam przy Balmoral hotel stoi sobie wozek ( na chodniku po srodku) z dzieckiem okolo 10 mies. Ludzie przechodza i sie patrza. Szla sobie Kinga i sie zainteresowala tym co sie stalo. Przez 30 minut wypytywala ludzi czy cos widzieli czy to ich ale nikt nic nie wiedzial. Wkoncu szla policja i zagadala do nich. Oni na to czy to pani a Kinga powiedziala ze nie i chyba porzucone . Oni do Kingi to co my mamy zrobic? Ogolnie spisali Kinge na swiadka i chyba wzieli dziecko pozniej.



A my dzisiaj zrobilismy male co nieco na sprobowanie wywolania porodu- hi hi hi ale bym sie smiala jak by cos to dalo :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry