reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Czesc dziewczyny widze nowe mamusie,witam was serdecznie:-)
Kurcze juz nie moge sie polapac nie mowiac ze ciezko nadrobic:-D
ladna pogoda sie zrobila rano nic na to nie zapowiadalo,my juz po spacerku i kawce u kolezanki,ma synka o miesiac mlodszego i normalnie jestem pelna podziwu jak fajnie sie bawia nic sobie nie zabieraja i widac ze sie lubia,kurcze bo balam sie Piotrek ostatnio to byl maly dzikusek,ciagle plakal jak gdzies poszlam albo ktos przyszedl a tu taka niespodzianka:tak:
Ja tez od samego poczatku czulam z bedzie synek a jak bedziemy planowac drugie pewnie nie szybko:-Dto tez moze byc chopiec bez roznicy dzis to zaluje ze bliznaki nam sie nie trafily takie dwa urwisy, bajka:-D
Emila fajna jest strona photobox.co.uk ja tam wlasnie zamawialam to zdjecie slubne zreszta chyba juz ci mowialam o tej stronie i wogole wiele innych rzeczy maja ciekawych.
A ja zapisalam malego juz drugi raz do crechu na 31 marca matko ile tam trzeba czekac,Emila a ty dalej tam Asie zapisujesz?
 
Ostatnia edycja:
Tak, tylko ze ostatnio zapomnialam ja tam zaprowadzic:)normalnie niedlugo to gdzies glowe zostawie i sie nie zorientuje:)
Witam nowe Mamuski:)
Podczytuje was, ale mam tu takiego pelzaka ktory troche przeszkadza w pisaniu:)
Noo to moze zaproponuje jutro wyjscie na grupe do kosciola destiny church 12 Casselbank Street, Edinburgh, EH6 5HA ??

 
Gasiorek tez tam wysylalam fotki.Teraz wysylam do lidla bo szybciej sa:)poza tym jak teraz sie zarejestrujesz to dostaniesz 100 gratis:)
Nowych mamusiek jest sporo, ale to dobrze:)
 
Szkoda tylko ze w tym crechu tyle sie czeka,bylismy w styczniu a teraz dopiero koniec marca:(ciekawa jestem czy mozna od razu umowic na drugi raz ?
To pozniej jak bede miala chwlile to zerkne na ta strone.dzieki:)
 
Cześć wszystkim mamuśkom, nowym i starym:-D.
Naprawę ciężko was nadrobić, aczkolwiek im więcej tym weselej!!

Co do tego creschu, to z tego co pamiętam, to 15 każdego miesiąca są zapisy, i można zapisać na dwie sesje.

Miłego dnia!:-)
 
reklama
Do góry