reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Doveinred ja mam nadzieje ze moja druga ciaze bedzie tak samo przebywac jak pierwsza:-) Tak naprawde to nie wazne czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka wazne zeby bylo zdrowe. Widze na suwaczku ze zostal ci tylko tydzien do cesarki zycze powodzenia i szybkiego rozwiazania:-)
 
reklama
Witam dziewczyny widze ze coraz wiecej mamusiek sie zapisuje na forum,ale wszystkie z Edynburga,a z mojej okolicy zadna:-(
IzabeLll Zapraszam,zapraszam nasi synkowie mogliby sie pobawic,no i coreczki tez:-)Moze przyszly albo nastepny tydzien,oprocz czwartku bo wybieramy sie na kontrole do szpitala.
Doveinred Ja jak bylam w ciazy z moja coreczka to miesiac przed porodem az do porodu to do 4,5 nad ranem nie moglam spac,a za to z synkiem to nie mialam wogole bezsennych nocy. Ja tez Tobie zycze powodzenia i szybkiego rozwiazania:-)
Bzyczek jesli masz jeszcze jakies pytania to podam tobie moje gg na priv:-)

Niewiem czy mialam takie szczescie ale ja nigdy nie natrafilam na zla obsluge w konsulacie:-),a do tego to nie musialam nigdy czekac w dlugich kolejkach:-);raptem zawsze bylo tylko kilka osob.
 
cos mi mowi ale pewnie sie myle ale chyba azorek jest z tamtych stron.

martika- no to u mnie na odwrot. Z pierwszym syniem nie mialam problemow ze spaniem tylko teraz. Ogolnie to oprocz takich zwyczajnych spraw ciazowych to nic nie dolega i nie dolegalo nawet na pocatku. Wiadomo teraz bardziej sie mecze bo juz jest jeden maluch i niema czasu na odpoczynek ale i tak nie jest zle.
 
Ostatnia edycja:
Troszke was podczytuje ale narazie nie mam jak was nadrobic, siedze w pracy i zdycham, nie dosc ze dopadla mnie przypadlosc kobieca to jeszcze mam migrene i nic nie pomaga. Aby do 15 i pozniej godz i bede w domu. Doty czy moglabys mi na priva wyslac ta rozpiske z piosenkami? Bede wdzieczna. Idziesz w piatek? Ja postaram sie tam jutro zadzwonic i jak maja miejsca to sie wybiore jesli bedziesz szla bo ja nie mam pojecia gdzie to jest.
 
reklama
Do góry