reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam nowe mamusie :tak:
Widzę, że przybywa nas dosłownie z godziny na godzinę :-D
gwiazdeczka, tu naprawdę same fajne babki są, troli pozbywamy się na bieżąco :-). A z twoich okolic jest tu justaa, zdaje się, że wspominała, że mieszka koło scotmind na gracemount ( jakkolwiek się to pisze) :tak:. Azorek pewnie też ma niedaleko, ja w sumie też, więc chętnie się kiedyś umówię na spacerek :tak:


Mi też się wydaje, że magdziarz będzie miała synka- i też się jeszcze nie pomyliłam nigdy :-D Dla mojej małej nakupowałam sukienek przed pierwszym usg :-D
Doveinred, ty 22 kg, ja w ciąży przytyłam ponad 25 :szok:. Ciekawe, ile mi jeszcze zajmie powrót do przybliżonej chociaż wagi sprzed ciąży ;-)

A moje dziecię marudne dziś okropnie. Wstała po 8mej i od tamtej pory prawie nie śpi- łapie po 15 minut drzemki, głownie u mnie na rękach, a jak ją odłożę do łóżeczka, to od razu kwęka. Teraz też już się skarży na swój los okropnie :-D i nawołuje, żeby ją wziąść. Wezmę na ręce- 10 sekund i odlatuje, odkładam do łóżeczka- marudzenie. Zupełnie nie wiem, o co jej chodzi... :eek:

później was jeszcze ponadrabiam, bo muszę do szkraba iść
 
Ostatnia edycja:
vampiria to dobrze ze sie pozbywacie tych troli hehe bo na emito ich pelno :D:D:D wystraczy :)) justa juz napisla do mnie tak sie sklada ze mieszka bardzo blisko mnie :-D lece po mojego szkraba do przedszkola :tak: zzdroszcze wam takich malych babelkow natalie sliczne imie pewnie jest przeslodka ;-) ja jeszcze nie jestem w ciazy a juz wiem ze bedzie dziewczynka heheheh :laugh2:
 
czesc ewelina :D hahahah widze ze podawanie linka do bb na emito sie oplaca:D teraz to my zrobimy mafie wozkowa w np botaniku hahahahaha


ale jak by jeszcze dojechaly dziewuszki z okolic glasgow to ja nie wiem czy by nas tak przez miasto puscili hahahahaha zmowmy sie tak kiedys na meeega mafie wozkowa jak juz sie troche pogoda poprawi :D
 
Ostatnia edycja:
ja juz spacerek mam za soba... nawet udalo mi sie posadzic choinki w donice. Teraz tylko je na tarasik wystawic:) ale to juz meza broszka... bo cholernie ciezkie to... Gwiazdeczka - ruszaj z zaciazaniem sie:) bo za niedlugo niektore juz odchodza stad:) trzeba nowymi zastapic:) Ja niestety jeszcze niee... jeszcze za szybko:)
 
I kolejna mama :-D ahoj, Marzeno :-)
Azorek, to dobrze-ostatnio widziałam piękny sweterek dla chłopca, to z czystym sumieniem mogę teraz kupić :-D Tobie przecież trzeba wierzyc ;-)
Dziewczyny...co ja mam sprezentować Rodzicom na 30 rocznicę ślubu...?? Bo nie mam pojęcia :sorry:
Ja sie zastanawialam nad wrzuceniem jakiegos ich zdjecia(ze slubu, albo z mlodosci ) na plotno(canavas).
Canvas Prints - Lidl-Photos
a moze weekend w jakims hotelu czy kolacja w knajpie??SPA?
 
no... to za dłuugo mnie tu nie było:( Tak jakoś wyszło... Trochę poczytałam ale za dużo mnie ominęlo...:( Emilia_ - ten lik mi cosik nie dziala chyba:)
Dzisiaj w koncu wystawilismy kosze z segregacja.. juz 3 tyg zalegaly pelne:)
Widze ze pojawily sie nowe mamy, ktore goraco witam:)
Dzis nawet ciepelko... no to mamy na spacerki z dziecmi!!!:)
Kupilam mleko w asdzie lactofree,bez laktozy chce dac Asi do musli.
 
reklama
Do góry