reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej mamuski.Witam ponownie.Naprawdę nie ogarniam tego forum narazie.Tyle was jest.ciężko mi zapamiętać wszystkie nicki.Widzę ,że są i w ciąży mamuśki.To tak zostało mi jedno opakowanie witaminki D w kapsułkach w dacie oczywiście jak najbardziej jeszczę-mogę oddać jeśli któraś używa.Mam też do oddania wanienkę do kąpieli dwufunkcyjną.Z jednej strony kładzie się dzidzie jak malutka jest a potem jak podrośnie sadza się z drugiej strony.Świetna sprawa naprawdę.Zostawiłabym sobie ale nie wiem kiedy drugie będzie więc za dużo miejsca zajmuje żeby trzymać.Może,któraś chętna to oddam.Pozdrawiam wszystkie mame.Bedę starała się śledzić wszystkie wpisy bo naprawdę nie ogarniam.
 
reklama
trochę poczytałam od swojego ostatniego postu.Dużo nas tutaj rzeczywiście.Widzę 3 dziwuszki w ciąży.Ja z moim synkiem przytyłam 14kg ale i tak na końcu czułam się jak wieloryb cała spuchnięta.Ogólnie przez całą ciąże dobrze się czułam a poród po terminie wywoływany i tak zakończył się cc.Fajnie,że jest tu troszke osób z easter.
 
Martika, to ja od Ciebie mogę tą witamine nawet odkupić !!!! Teraz, natychmiast. Mojej w ogóle nie daję, bo jakoś dziwnym trafem nigdy nie ma mi kto przywieźć. Teraz brat w Polsce, ale też nie przywiezie :/
 
Marlenka85 to nie mamy tak daleko do siebie:-) jak bys miala ochote na jakis spacerek daj znac:-) Isabell daj znac czy dostalas wiadomosc na priv. Probowalam ci wyslac a pokazuje jak bym nic nie wyslala :szok:
 
:crazy: Żalę się: u znachora dzisiaj byłam-nie prywatnie-i się nawet nie zarejestrowałam... Kobieta w recepcji mi powiedziała, że skoro tu nie pracowałam ani się nie uczę, to nie mam prawa do bezpłatnej opieki medycznej, nawet jeśli mam nin i nawet jeśli ojciec dziecka tu pracuje... No, chyba że byśmy byli małżeństwem-a to dopiero w maju :crazy: Toteż nie załatwiłam nic absolutnie, i zostają mi wizyty prywatne...
Jak Wy mi tu mówicie prawie jednym głosem, że chłopak będzie, to ja się tak właśnie nastawię :-D
 
reklama
Do góry