reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh bezsennosc ciazowa to juz chyba stres a to fajnie juz 3 takk???? tak staramy sie :D ide wlasnie zaprowadzic alan do przedszkola zaraz troche luzu bede miec :D jak robicie te suwaczki?
 
reklama
A no pierwsza... :tak: U Doveinred druga-a raczej drugi ;-) Ja jestem fajna, Doveinred jest fajna, Azorek jest fajna, Agnieszka jest fajna... Z kim byś tu ie pisała-to na pewno jest fajna mama :-)
Dziewczęcia, ja zmykam do znachora :) Miłego dnia życzę!
 
Magdziarz nie przejmuj sie, mnie tez tak wysypalo przed samym porodem :-) Schodzi zaraz po. Na marginesie ja mowilam ze bedzie Emilka, jeszcze zanim zaczelismy sie o nia starac:tak: I tak jak Ci mowilam, bedzie chlopak zobaczysz:-)
 

Doveinred, ale Ty dalej czekasz, tak? Nie rodzisz jeszcze? Właśnie, jak tam u Ciebie ze skurczami...?? Mi zostało 18 dni i juz zaczynam świrować, a Ty masz przeciez jeszcze mniej do cc i jakaś taka spokojniutka jesteś :eek:


ha ha .. no spokojna - cc czyli wiem kiedy, wiem czego sie po cc spodziewac i juz maly tak sie kreci i wierci ze az kazdy ruch boli a co z tym idzie juz niemoge sie doczekac kiedy wyjma Mestwinka :)

gwiazdeczka- same tu fajne :) mamusie. To fajnie ze sie staracie :) co do suwaczka to :
Wchodzisz na : twoj profil (w gornym pasku ekranu po prawej stronie) potem tam u gory juz w twoim profilu masz panel kontrolny i go kliknij. Po lewej stronie masz napisane rozne rzeczy do edytownia- poszukaj takiej gdzie pisze : edytuj sygnature. Po wejsciu jest tam okno do pisania takie jak normalnie. Jezeli masz juz zrobiony suwaczek to przekopiuj w to okno adress [BBcode] i potwierdz. Mozesz zawsze tez sprawdzic jak wyglada wciskajac inny przycisk podgladu.
 
no czesc gwiazdeczka:) widzisz jak tu fajnie:) hihihi
sowaczki.. jest wiele wiele wiele stron gdzie mozna je zrobic. Kliknij sobie np na moje to powinna ci sie stronka otworzyc... i tam mozesz stworzyc wlasne.
magdziarz - z moich propozycji to np duzy obraz na sciane np. tryptyk... u mnie dobrze tez sie spisal komplet do spania z welny owczej.. fajne zdrowe i wygodne:) A moze jakis rodzinny album im zrobic, taka ksiazke ze zdjeciami calej rodzinki, moze tez ich z dziecinstwa tam dac...
Moj nati.. dzis mnie zaskoczyl.. jak wlaczylam pranie to mi programy zmienil prania.. juz urwis mi siega wysoko.
 
A no pierwsza... :tak: U Doveinred druga-a raczej drugi
ciaza to 3 cia ;-):-p ale dzidzia droga bedzie :)
My chcielismy 2 go chlopca , czekamy az bedzie 3 cia dziewczynka ....

pytalas sie o skurcze- nie ma poszly sobie.. wiedzialam ze normalnie nie urodze...

zobena- no zacznie broic poczekaj , dzieci maja super pomysly.....

aga- jak mala?
 
Ostatnia edycja:
Martika31gr, Justysia,Mamamarzena,Gwiazdeczka- Witam
Widac ze coraz wiecej mam z moich okolic sie pokazuje:-) Gwiazdeczka ja tez planuje juz druga dzidzie ale dopiero po weselu ktore odbedzie sie za 5 miesiecy:-) Moja ciaza i porod bardzo dobrze wspominam. Nie bylam ani chora, nie mialam zgagi. Do samego konca pracowalam a po ostatnim dniu pracy w nocy wyladowalam w szpitalu ktory rowniez dobrze wspominam:-) Trafilam na fajne babki:-) Wszyscy mi mowili ze bede miec chlopca bo nie duzo przytylam i ladnie wygladalam a podobno corki zabieraja urode matce w ciazy. Matka sama czuje najlepiej co bedzie miala wiec Magdziarz nie wierz w zabobony. Ja wiedzialam od poczatku ze bedzie dziewczynka:) a drugiego chcialabym chlopca:-) to sie okaze.. pozdrawiam
 
reklama
doty - wow to z chlopcami ponoc malo sie tyje..... no nie zle - z Barnimem przytylam 22 kg to ciekawe ile mnie by wziel na dziewczynke :-D:-D:-D

wiadomo wszystko to zabobony nigdy nic nie wiadomo. Moja mam wiedziala na 100 prc ze bedzie chlopak- ale sie rozczarowala bo wyszlam ja....:-)
 
Do góry