reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Rozrastmy sie w sile :)

justysia/mamamarzenka- WITAM

Mam kolezanake w Prestonpans na tym nowym osiedlu :)
magdziaz- u nas sie mowi ze corka zabiera urode - wiec moze to bedzie ona? :-)
Co do prezentu to nie wiem. Wszystko zalezy co luba, moze wycieczka jakas??? ale to wiadomo kaska wieksza otrzebna chyba ze masz rodzenstwo to zawsze mozna sie zlozyc i zrobic duzy wspolny prezent.
 
reklama
gwiazdeczka - WITAM :)

ha ha niedlugo sie pogubimy bo sie tyle nas tu narobilo- fajniutko :-D

A ja mialam okropna noc. Od 1 do 3:30 nie spalam no i Barnim obudzil sie o 6:50 (ostatnio tak sie budzi jak moj G wstaje by sie przygotowac do pracy) - zmordowana jestem.....a caly jeszcze dzionek przedemna....
 
Doveinred, ja to bym się bała nie wierzyć azorkowi-w koncu 'wywróżyła' sobie i termin porodu i płeć :-D Może po prostu brzydnę bez okazji ;-)
Współczuję mało przespanej nocy-ja ostatnio nie mam z tym problemów, ale za to budzę się ze zdrętwiałymi rekami-w zależności od tego, na którym boku śpię... I dłonie mi puchną... :(
Co do prezentu-mam 5 rodzeństwa, ale problem w tym, że jestesmy tak porozrzucani po kątach świata i w zasadzie całość zwaliłaby się na 2 najmłodszych, bo są na miejscu-to chociaz pomysl można im podrzucić :laugh2:
I kolejna mamę witomy :-) Gwiazdeczka, oby Ci się tu dobrze pisało :-)
 
Ostatnia edycja:
No ja wiedzialam ze pierwsze to chlopiec i jak wyszedl to zgadlam . Zanim wiedzialm plac tego drogiego to tez wiedzialam ze chlopiec :)

gwiazdeczka- moj synek spal dobrze przez cala noc (od 7 do 6:50 ) ja tylko mam znowu bezsennosc ciazowa :-( i posiedzialm na kompie... A co staracie sie :)

A podzielam zdanie azorka bo zaraz nam tu na glowke wejdzie moderator o nie edytowaie postow.
Tam ponizej jest edit - przydaje sie bardzo by cos pododawac :)
 
reklama
Gwiazdeczka, w Edim same fajne mamy-polki :tak:
Doveinred, ale Ty dalej czekasz, tak? Nie rodzisz jeszcze? Właśnie, jak tam u Ciebie ze skurczami...?? Mi zostało 18 dni i juz zaczynam świrować, a Ty masz przeciez jeszcze mniej do cc i jakaś taka spokojniutka jesteś :eek:
 
Do góry