reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
kurcze no nie lapie.jak biore edytuj to piszę pod tym co pisałam rano czy co?a wy to widzicie?
hihi no dolaczysz wtedy do swojego ostatniego posta kolejny:D kiedys sie nauczysz:D jeszcze bedziesz miec nauke wstawiania suwaczka:D ale sie tak nie przejmuj tym edytowaniem postow:D

ja wlasnie sie staram do przychodzni dodzwonic....grrrrrrrrrrr od 20 min zajete ciagle maja:/


no wreszcie ktos odebral i jak mowilam....wtorek w przyszlym tygodniu prawie o 17 wizyta :O
 
Ostatnia edycja:
O proszę, kolejna 'nowa' mama :) Rozrastamy się ;)
Cześć justysia, dobrze Ci u nas będzie, tu same fajne mamy :)
A mnie wysypało na twarzy tak, jak bym ospę właśnie przechodziła ;) I jak ja mam się ludziom pokazać? A dzisiaj właśnie wizyta u lekarza... :/ Ta ciąża to jest coooool... ;)
 
Ostatnia edycja:
no... to za dłuugo mnie tu nie było:( Tak jakoś wyszło... Trochę poczytałam ale za dużo mnie ominęlo...:( Emilia_ - ten lik mi cosik nie dziala chyba:)
Dzisiaj w koncu wystawilismy kosze z segregacja.. juz 3 tyg zalegaly pelne:)
Widze ze pojawily sie nowe mamy, ktore goraco witam:)
Dzis nawet ciepelko... no to mamy na spacerki z dziecmi!!!:)
 
Witam Wszystkie Mamy!!!
Wlasnie dołaczylam do forum.
Mam na imię Marzena
Moja corcia za pare dni bedzie miec dwa latka!
Mieszkam w Prestonpans, kawalek za Edkiem.
Widze mamusie z Dalkeith, wiem gdzie to jest!
Pozdrawiam Wszystkie Mamy i Dzieciaczki!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
I kolejna mama :-D ahoj, Marzeno :-)
Azorek, to dobrze-ostatnio widziałam piękny sweterek dla chłopca, to z czystym sumieniem mogę teraz kupić :-D Tobie przecież trzeba wierzyc ;-)
Dziewczyny...co ja mam sprezentować Rodzicom na 30 rocznicę ślubu...?? Bo nie mam pojęcia :sorry:
 
Do góry