reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej Justaa ja odtawilam od piersi moja mala jak miala 7miesiacy i tez na poczatku nie chciala jesc z butelki . Probowalam roznych butelek i roznych mlek modifikowanych. Wreszcie po kilku dniach zaczela pic z butelki tomme tippe. Przytulalam ja do piersi i tak podowalam az wreszcie sie przyzwyczaila. Zycze wytrwalosci... pozdrawiam
 
reklama
Kinga, zazdroszczę mieszkania, ja też już bym chciała :tak: My się mamy przeprowadzać do końca marca, a nie teraz, bo ja wymyśliłam sobie, że przeprowadzka z dzieckiem na ręku nie może być taka straszna... A mój Yeti w to uwierzył, jakby nie wiedział, że w ciąży jestem i głupoty mogę gadać... :szok: I takim oto sposobem najpierw moje dziecko przyjdzie na ten piękny świat, a dopiero potem się wyprowadzimy... No czyż nie jestem inteligentna nad wyraz...? Azorek, przy tym to nawet jechanie do Ciebie w odwrotnym kierunku przez 3/4 miasta po prostu wymięka ;-)
 
hejka. witam nowe mamusie:-) ale sie rozpisalyscie:szok:to ja tu na kacu z percepcja troche nie teges i tyyyyle musze sie naczytac od bladego switu:cool2:;-)
azorek[/B]- jak tam te pieluszki , probujecie?? My tak ale Barnim stwierdza ze nie mam mokro.........
Zreszto pewnie nie jest jeszcze gotowy fizycznie do nauki sikania na nocnik bo zawsze pampers - sucho i niemusial powstrzymywac moczu i nie wie kiedy robi. Czytalam ze dziecko musi co najmniej kilka godzin nie pisiac i zbierac mocz w pecherzu wtedy jest gotowe fizycznie. Ale nauczy sie zakladam mu te majtki i bedzie czul mokro to moze zakapuje o co chodzi...... bo tak to on sika co 15 minut po trochu.
NO u nas amelkowna tez nie bardzo sobie zdaje sprawe ze ma mokro albo jej to wogole nie przeszkadza:eek::confused2: masakra normalnie.potrafie ja jakos przetrzymac w tych gaciach ale to i tak nic nie daje ...plus jest taki ze w pampku juz by miala odpazona doopinke a tu poopka super:tak:ale ona juz potrafi trzymac mocz dlugo bo czasem nawet po nocy ma suchego pampa tylko jak ja namowic do nocnika to ja nie mam pojecia. podchodze ja na rozne sposoby moze sie uda wreszcie:tak::-)
Ale mam inny problem - nie chce pic innego mleka ani z kubeczka ani z butelki. I zastanawiam sie czy to przez smak (bo jest na tym dla alergikow a ono ma okropny smak) czy poprostu nie bedzie chciala pic innego niz moje.... Czy te z Was, ktore karmily piersia i pozniej odstawily to mialy takie problemy?
hej a moze mloda juz nie bedzie chciala wogole mlesia??:sorry: sa dzieci ktore poprostu po odstawieniu (.)(.) nie chca juz pic zadnego innego mleka. moze poprostu je nie podawaj..przed snem jakas kaszka na kolacje(tu mozna te na mleku zrobic jak sie uprzesz;-)) i tyle.rano tez np jajco z parowka czy tosta zrobic i tyle:tak: amelkowna tez juz rano nie chce mleka wiec robie jej normalne sniadanka i jest git:-p:-D
 
Czesc dziewczyny ciezko Was nadrobic,ale wkoncu Was doczytalam.:-)
Justaa Ja moja coreczke karmilam piersia do dwoch latek(dlugo:zawstydzona/y: ale ciezko bylo ja odstawic),po odstawieniu niechciala przez jakis czas pic zadnego mleka to dawalam jej jak najwiecej nabialu(jogurty itp.);ale potem jej sie odmienilo i zaczela pic mleko.:-)
Bzyczek84 Moje dzieciaki maja astme oskrzelowa:-(,wiec jesli masz jakies pytania to chetnie Tobie odpowiem. :-)

Widze ze tu duzo mam z Edynburga i z Airdrie a z moich okolic zadna:-(
 
Ja rowniez witam nowe mamusie :-)
Magdziarz wspolczuje normalnie serdecznie. Mnie tez zycie zmusilo do przeprowadzki w najmniej odpowiednim momencie zycia. Niunia miala niecale dwa miesiace jak sie przeprowadzalismy, na starym mieszkaniu bylo 2 mies wypowiedzenia wiec ja bylam z noworodkiem a w domu mialam tabuny obcych ludzi, ktorzy ogladali mieszkanie :eek::no: upokarzajace.....:baffled::baffled: Jak juz mialam klucze do nowego, to podrzucalam mala do cioc (uklony w strone Emili i Asi) i jezdzilam doprowadzic mieszkanie do uzytku. Jak juz bylo w miare wszystko gotowe to w jeden dzien przewiezlismy meble, lodowke i najpotrzebniejsze rzeczy oraz nasze zoo, wszystko z dzieckiem na reku..... koszmar A pozniej juz bylo z gorki , ja jedzilam z mala pakowalam kartony a moj T jechal tam po pracy i targal to na nowe mieszkanie. Ja w nocy rozpakowywalam i od rana to samo.......:eek::no: Nie zycze nikomu

Takze jak bedziesz potrzebowala pomocy to wal smialo, bo wiem jak to wyglada:-(

Aaaa, tak moje dziecko wygladalo w pierwsza noc na nowym mieszkanku SI850225 [800x600].jpg
 
Magdziarz :-)ja juz sie normalnie doczekac niemoge jak juz sie przeprowadzimy a teraz jeszcze przez ta wydre wlascicielke tego mieszkania na ktorym jestesmy mamy smae problemy bo niechce na oddac depozytu wredna jedza:wściekła ale to wam wszystko napisze potem i doczytam tez bo teraz ubieram mala i idzeimy na spacer a potem na kawke do kolezanki wiec dozobacznka:-)
 
Agnieszka, dzięki dzięki :) Szczerze mówiąc to ja po prostu nie wyobrażam sobie, jak ta przeprowadzka ma wyglądać, więc nawet nie wiem, czy będę potrzebowała pomocy-na szczęście nie mamy tak strasznie dużo rzeczy... Ale w razie co-będę do Ciebie waliła jak w dym :-)
 
UUU dziewczynki ale tu się dużo piszę:)
Martka:) dzięki bardzo. Mam całą masę pytań i jeszcze więcej wątpliwości. Dostałam dla synka inhalator Clenil Modulite 100. Dostałam taką pompkę do której mam psiknąc raz i syn ma zrobić 10 wdechów i tak rano i wieczorem. No i oczywiście staram się tak robić. Wczoraj nie było problemu a dziś nie chciało mi nic wypsikać. Pielęgniarka powiedziała, że mam zrobić jeden puff i powinno polecieć zimne czyli lek jak leci ciepłe to jest coś nie tak. Kazała robić odstępu ok 4 sek między jednym a drugim psiknięciem. Myślałam, że będzie problem przy pierwszym użyciu a nie za każdym razem:zawstydzona/y: Powiedź da się to jakoś ogarnąć?
 
Kinga2010 ja miałam podobny problem jak się wyprowadzałam z poprzedniego mieszkania. Już mnie tak wkurzali z tą kaucją, że postraszyłam ich CAB i prawnikiem. Poskutkowało. Na następny dzień wystawili czek. A jak wprowadzisz się na nowe mieszkanie i będzie np. brudny dywan, ściany czy coś uszkodzone to radzę od razu zrobić zdjęcia bo jak ponownie będziesz się wyprowadzać to będą chcieli Cie naciągnąć na pranie dywanów lub coś innego.
 
reklama
Do góry