reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Łoj, dziewczyny, w życiu Was teraz nie nadrobię :/ Tydzień czasu nie miałam internetu, teraz muszę czytać i czytać ;) W każdym razie-powróciłam, jeszcze w dwupaku jestem, skurcze męczą ale to chyba kwestia przyzwyczajenia ;) A nóż/widelec dziecko wytrzyma do terminu :)
 
hej Dorota:-) magdziarz jak sie czujesz ;-) dajesz jakos rade z tymi skurczami:-) na kiedy masz dokladnie termin;-)
 
Pierwsze dziecko :) Termin na 10 marca :) Daję radę, początkowo panikowałam z tymi skurczami, teraz się tak przyzwyczaiłam, że jak 1 dzień nie miałam, to aż tak dziwnie ;)
 
reklama
No i jestem. Nie ma mnie przez jeden dzien a tu ile stron......:sorry::confused2::confused2::confused2:
Co do smoczka to Barnim ma ale tylko do spania no i chyba ze czasami chce na spaceze w wozku ale to bardzo bardzo zadko. Rano jak sie budzi to sam wie i odklada na polke i wtedy wstaje.
Antybiotyk chyba dziala bo juz lepiej spi i mniej pije i pisia wiec moze to i bylo UTI .
Ja dzis mialam sporo roboty- pranie zakupy zmywanie i jeszcze robilam buraki (do sloikow tak do obiadu - wekowalam)
Wiadomo weekend to zawsze z Grzesiem spedzam wiec malo na kompie siedze :)

Co do porodow to ja juz nie pisze bo mnie wyklna z forum bo powiedza dziewczyny ze znowu marudze!!!! :laugh2:

A i witam serdecznie nowe mamy :)
Marlenka- witaj :)
Doty86- witaj :)
gasiorek- ze wy ciagle macie to utrapienie z tym noskiem, biedny Piotrus..... wes go moze dobrze przebadaj jak bedziesz w PL?
U nas katar sporadycznie co 3-4 tyg ale nie jest tak zle.....
CO to tego probiotyku to - chodzi ci o takie cos jak lakcid??? bo tego to mam pelno w domu.
Kniga- super ze udalo sie zalatwic, zawsze to mniej myslenia i klopotow. Co do gryzakow to u nas nie spisaly rezultatu - Barnim uwielbial szczoteczke do zebow :) i to mu pomagalo i jakos szybko powychodzily.
Emilia- macie tez przeboje z zabkami, ale poczekaj jak bedza wychodzic trzonowce:confused2::sorry::baffled::baffled::baffled:
azorek- bidak jestes, ale ciekawe dlaczego puchniesz? moze jeszcze u Gp nasciemniaj ze czujesz sie strasznie i przez to ze jestes opuchnieta boli cie skora - czy co ??? moze zlapie haczyk i wysle na badania.
A twoj dzisiejszy wieczor zapowiada sie super- nie wachaj za duzo tych nakretek od trunkow :laugh2:
anitha- a wiadomo od czego Patryk byl chory? zrobili badania? - zdroweczka dla niego
bzyczek- najbardziej to mi jest zal chorutkich dzieci. Nie zabardzo wiem o astmie wiec jedynie co moge to trzymac kciuki ze bedzie dobrze. Moze uda sie przebadac drogiego synka i miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.


No nareszcie Magdziaz- juz myslalam ze nie czekasz za mna???? Przeciez mamy razem na porodowce lezec :-D. Skurcze tez nadal mam i ostatnio nawet bola mnie plecy razem z nimi ... ale znajac moje szczescie to doczekam do cesarki .....
 
Do góry