reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Emila- nie zabardzo choc ciekawe dl afanow takich imprez. Moj jest zgnilec no i bedzie dzidzia juz wiec zajety bedzie :-D


Prasowanie :-) Moje żelazko nie pamięta już jak wygląda deska do prasowania :-D Ze też wam się chce ;-)

To tak jak moja :-D

dobra lece
Dobrej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emila, te twoje sukienki ładne są. W sumie jak masz sponsora to nie załuj sobie:-):-)

My bylismy na kolacji Walentynkowej , bo w naszym ulubionym lokalu same rezerwacje na jutro i poniedziałek.
I w sumie fajnie bylo, nie było tłoku.

No ale wez kobieto licz na meza, to sie przeliczysz.
Tata wzioł synka, ale o smoku to nie pomyślał.....:wściekła/y:
Więc dlugo nie moglismy posiedziec.
Ale spoko , za 3 tyg K ma urodziny i znowu tam bedziemy i przed polnoca nie wyjdę:-D:-D:-D


Hmmm Po co wy chodzicie tak czesto na ten rynek??
Ja w tym roku chyba nie bylam, nie pamietam juz.
Chyba zescie sie uzalezniły od shoppingu:-D


Emi przepis na tort łatwy, ale i zawsze mozna kupiony biszkopt przełozyc.
ladnie wyglada, no tak Asia bedzie miała roczek!!!
 
hmm nie mam zielonego pojecia

hahahah mialam sama kupic, za napiwki, ale jak zaproponowal to nie odmowie:)

lece prasowac

fajnie , ze udal wam sie wieczor( w miare)
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie!!!!

Ja dziś jestem bardzo zadowolona!!!! Wierzę, że marzenia się spełniają!! Kiedyś chciałam poczuć się jak gwiazda,:-D!! I na gwiazdkę dostałam, bon na sesję zdjęciową!!! A dziś oderwałam się od roli Mamy! Zostałam pomalowana, włoski zostały ułożone, a następnie przed aparat!!!!! Było rewelacyjnie!!!!! Nawet się sobie bardzo spodobałam tak jak to kumpela mówi, wylaszczona!!!!!:-) :-D Szok że mogę tak wyglądać :-)!!
A jak o czymś marzycie, to dokładnie, bo ja zapomniałam o tym aby zdjęcia z sesji były na moją kieszeń ;-)!!!! Jedno zdjęcie 95 f!!! Można całą sesję mieć na dvd i do tego portfolio, za bagatela 300f depozytu + 60 f przez kolejne 12 miesięcy;-). no nic! cieszę się że mogłam spełnić swoje marzenie!!!

Dzień zaliczony do udanych!!!! jak najbardziej!!!!!:cool2:



misialula może płyn do kąpieli
 
Ostatnia edycja:
Ahoj Dziewczyny :) Cały dzień wczorajszy męczyłam się z mniejszymi lub większymi skurczami, wreszcie spakowałam torbę do szpitala-ale zapału starczyło mi tylko na tą dla dziecka, siebie jeszcze nie zapakowałam... Dzisiaj już jest trochę lepiej, Miniaturowy Człowieczek grzecznie śpi w brzuchu, mam nadzieję, że jeszcze trochę poczeka. Jestem pełna podziwu dla mojej Mamy, która przechodziła to dobrowolnie 6 razy... ;)
Doveinred, jak tam Twój Dzieciaczek? Pcha się już na świat, czy jeszcze trochę poczeka?
 
reklama
A my ostatni dzień w Polsce spędzamy jutro lecimy spowrotem do Ediego troszeczkę szkoda bo dziadki nie nacieszyły się wnusiem i pewnie nawet miesiąc by im nie wystarczył no ale cóż robić taki żywot emigrantów powiem Wam dziewczynki jedno w sklepach jest masakra ceny razy dwa od listopada jedzenie takie drogie że hohoho a ciuszki dla dzieci to już znaczna przesada za bodziaki chcą 30 zł wyobrarzacie sobie to ???? Jak się nie ma tutaj kogoś znajomego lub z rodziny z małym dzieckiem co by pożyczył ubranka to bankrutem można zostać (tak jak ja jedynaczka)
Nie nadrobie Was za nic w świecie nie mam szans ale jutro wieczkorkiem sobie Was poczytam bo mój G do pracy na noc idzie więc będę miała sporo czasu - buziaki wielkie!!!!!!!!!
 
Do góry