reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No ja kupilam takie same majtki jak azorek :)
Najadlam sie za kilku - uwielbiam chinskie jedzonko.
Do domku wrocilismy przed 5 ta. Pojechalismy do ogrodu botanicznego i tam Barnim sie nabiegal te 2 godzinki. Juz pod koniec byl marudny ale po powrocie do domu znow go szajba ogarnela wiec zamiast sie bawic to on skakal, zwalal, wylewal i biegal jak opetany. Normalnie ADHD :-D:-D

Dzionek udany. Choc wymeczyl mnie troche a co z tym poszlo mialam kilka skurczy ale po prysznicu przeszly.

Emilia- a moze jajeczko trampane z maselkiem tez dobre moze by zasmakowalo :)

A gdzie jest magdziarz????? RODZISZ ????????
 
reklama
Doveinred nie kracz ze rodzi:szok: ja sie dopiero z magda widzialam w piatek:szok: choc moze po tym jak w zly autobus wsiadla i pozwiedzala edinburgh to dzidzi sie zdecydowalo??:confused::eek: no mam nadzieje ze jeszcze troche w dwupaku pochodzi. zaraz jej wysle smska i sie dopytam:tak::-)
 
Emila ja robilam jajko gotowane na twardo i poprostu nozem rozmiekczalam (trampalam) i dodalam troszkie maselka by nie bylo za suche.

Azorek
- No pisz pisz moze nigdy nic nie wiadomo , poprostu dawno jej na forum nie widzialam.

A ja mysle co kupic mojemu na urodzinki , ma 7 marca i to takie ladne bo 33 wiec cos fajnego by nalezalo wynalezc?
 
ja polecam "Dom latających sztyletów" jak lubisz chinskie filmy na podstawie basni :)
albo Black Swan


Ide spac. dzis po tym meczacyn dniu - poprostu padam....... a jak juterko bedzie ladnie to pewnie tez pojdziemy na spacer by pomeczyc Barnimka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzisiaj nic nie kupiłam :-( Jednak zakupy z taką małą na rękach to nie to samo, nawet jak Emilia jej chwilę popilnowała, to jakoś nie mogłam nic wyszukać. Ja też jutro na carboot, może się spotkamy. Choć ja pewnie wpadnę tylko na chwilę, bo mój też się wybiera, więc pójdziemy na zmianę :tak:. Nie chcę małej tam ciągnąc, a poza tym, jakbym z nią poszła, to znowu bym pewnie nic nie kupiła... :-D A coś mnie ciągnie, żeby wydać trochę kasy :-)

Natalka miała dziś dzień na spanie, więc ja się chwilę zrelaksowałam też- najpierw drzemka z nią, potem długa kąpiel... Fajnie tak :tak:

Prasowanie :-) Moje żelazko nie pamięta już jak wygląda deska do prasowania :-D Ze też wam się chce ;-)
 
Do góry