reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilka- to Asia ma juz zabka?
Bidulka sie meczy.
u nas tez sraczka byla i goraczka, ale juz jest lepiej.
Sukienki obie sa piekne, ale cena zwala z nog. Mi sie najbardziej podoba ta czerwona.


Azorek niech ja tylko wydobrzeje to sie poszlajamy po Edynburskich Barach:):-):-)


Asiek witamy spowrotem:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mi w przyszłym tyg pasuje każdy dzień, no chyba, że mój J akurat na ten dzień umówi mnie do dentysty, właśnie pojechał więc dzisiaj będę wiedzieć. A pozostałe tyg to do 7 marca każdy wtorek i piątek a pozniej każdy czwartek i piątek bo mi się dni w pracy zmieniaja od 7 marca
 
Czesc. No i wrocilismy z tego Sale na Toolcrosie. Niestety nic nie wybralam dla natiego... Ale podjechalismy pod Asde na car boot sale i tam kupilam jedne spodenki za 50pi:) Licze na jutrzejszy sunday market.. tam moze cos wybiore, Maly zasnal w aucie i jeszcze dalej spi w nim pod domem... troche to stresujace:) Musze zerkac co chwilke:) Maz robi obiadek:) beda fryteczki i klopsiki:).. ide sobie mizerie dorobic...
 
A bufet, kiedy???
hehehe abufet byl dzisiaj spoznilas sie:-p:-) heheheh mozan powtorzyc:tak::-D dzis jakos jedzonko nie bardzo mi wchodzilo:dry: ciekawe czemu....:sorry2:;-)
no pieluchy kupilam te wielorazowe juz sa w pralce ale prani epuszcze jak mloda sie obudzi:tak: ale tak zerknelam i mysle ze beda dobre rozmiarowo-jak nie to sie dostanie w spadku malej Asi:-D
aaa Zobena wlasnei ja sie kiedys tu dziewczyn chyba pytalam o ten rynek kolo asdy...jakos nigdy tam nie odjechalam co oni tam maja?? to tak jak ten sunday market??moze bym jutro mojego pociagnela z ranca tam tylko nie wiem wogole czego sie spodziewac hihi dizisejsza wypzedaz hmmm spodziewalam sie czegos wiekszego choc panie z tzw obslugi super mile i pomocne:tak::-) ale jakos tak sie rozczarowalam troche choc 2 pary spodni dla mlodej mam:tak: jakos nie umiem z takich miejsc wyjsc z pustymi rekoma (czy to poprawna forma??moze recami lub rekami mialo by byc to niepotrzebne prosze sobie skreslic hahahahahah):-D
no i musze mlodej butki znalesc jakies takie adidaskowe rozmiar 6 bo te juz ja cisna troche :zawstydzona/y::-( i musze ja ciagac ze soba wtedy bo nie wiem jak z tym jej podbiciem czy nadal ma wysokie czy nie ehhhh znowu butkow bede szukac z miesiac:no:
 
azorek - to jest to samo co sunday market tylko znacznie znacznie mniejsze. Dzis bylo tylko polowe placu zapelnionego.. czyli bardzo malo sie wystawilo. Jak zawsze jezdzilam w niedziele - po omni - to zawsze caly plac byl zapelniony. Moze jak bedzie cieplej to sie tam wiecej ludzi wystawi, bo to na dworze jest.
 
dzieki zobena...moze moj sie da namowic na poranne wstawanie hehehehe ak sie uda to go jutro wyciagne i zerkniemy sobie:tak::-) a jak tam nic nie wyszperam to jest asda obok i moze jakies buty dla mlodej znajde i pizamke bo ze spiochow to panna mi juz wyrosla :sorry:
 
reklama
No faktycznie na dzisiejszym rynku nic ciekawego nie bylo.Jutro,pelna nadziei, ide na carboot.
Ale przynajmiej sie spotkalysmy i pogadalysmy:D mniammm dobry chinczyk
Misialula zagladam na ebay ale ta sukienka mi wpadla w oko i juz.W sierpniu mam urodziny wiec Romek zaproponowal mi ja jako prezent urodzinowy:D
Asiula juz lepiej.Wlasnie padla.Czas na kawke. Dzis pierwszy raz jadla jajecznice:)Lapkami:) ale miala radoche.
 
Do góry