reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Doveinred niestety nie mam z nią kontaktu.
Emilia powiem Ci że jest ciężko czasami, ale u mnie jest spora różnica wieku, o różnej porze chodzą spać, innej pomocy potrzebują itp. Więc to też trochę inaczej. A poza tym mam już wprawę, bo mój J sporo już wyjeżdżał więc musiałam sobie poradzić, wtedy było ciężej bo oboje byli młodsi. Teraz na pewno będzie ciężko ale kto da radę jak nie ja? Wiem co czujesz, bo mój jak wyjeżdżał to też jak przychodził wieczór to było zle, dzień zawsze jakoś minie a teraz jeszcze dojdą mi weekendy, co chyba jest najgorsze. My w Andrzejki pierwszy raz się umówiliśmy.
Anitha zapraszam zapraszam tak jak ci pisalam w tym tygodniu jestem w domu, mam wolne w pracy a potem pracuje 3 dni w tyg wiec pewnie też Cię nawiedzę
Azorek to mi problem zasypiania przy kaloryferku odpada bo my często śpimy osobno bo mój J strasznie chrapie i oboje się nie wysypiamy. Co do prasowania to ja nawet lubię, nadrabiam wtedy seriale a teraz będę mieć duuużo czasu wieczorami więc będę ze wszystkim na bieżąco
Zobena no to teraz chyba będziecie musiały się jakoś dogadać. Karmienie to indywidualna sprawa, ja małej jeszcze nie daję normalnego mleka, Kuba też bardzo długo nie pił, właściwie do momentu kiedy jeszcze pił mleko to pił formule a teraz mleka to on nie pije, tylko płatki z mlekiem i kakao
Azorek no my babki niestety tak mamy, czas dla siebie to sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie i jak straczy czasu to szybka kawa. Mój J jak miał 3 tyg wolnego na święta to myślałam, ze się wściekne bo nic nie potrafił zrobić, totalnie nie zoorganizowany więc podejrzewam, ze większość facetów zginęłaby na naszym miejscu. Ja Cię doskonale rozumiem z tym wyjściem, też chętnie bym tak wyszła bez balastu ale nie ma z kim niestety
Emilia ta czarna kiecka jest piękna tylko strasznie droga jak dla mnie
Doveinred dobre to było
 
No chyba was nadrobiłam, ale się dzisiaj rozpisałyście. Ja obiad miałam dzisiaj gotowy z lidla. 2 godz szukałam gdzie mogę zrobić sobie kolczyka w nosie no i nie znalazłam więc chyba zrezygnuje z tego tematu. A tak poza tym to nic szczególnego dzisiaj nie robiłam.
 
Witam ponownie ;p.....

Emila ta czarna z kwiatkiem.... Śliczna, taka kobieca!! (tak mi się podoba że postanowiłam się odezwać)

To jak z bufetem, może zrobimy sobie coś w stylu, tłustego czwartku?? :laugh2: Pewnie tyle kcal co tam zjemy to na tydzień by wystarczyło.

Wiecie co.....jak tak patrze na suwaczki to wam zazdroszczę, małej istotki pod serduszkiem.....Nic jak na razie zostaje mi zachwycać się, kobietami w ciąży oraz podziwiać kilku tygodniowe maleństwa! ahhhh Jak wrócę do pracy to pomyślę nad rodzeństwem dla Wiktorii. :-D

Forum się rozwinęło!! Ile nowych mam!! I jak z postami zasuwacie, noo nooo, dzieje się tu dzieje!

HHiiii powinnam mieć nika stara-nowa forumowiczka :-D:-D!
 
Witam ponownie ;p.....
Jak wrócę do pracy to pomyślę nad rodzeństwem dla Wiktorii. :-D

HHiiii powinnam mieć nika stara-nowa forumowiczka :-D:-D!
ha ha no nie mow!!!!!

A no siedzisz w domu i nie piszesz - leniwiec - leniwiec!!!!!


A ja dzis wkoncu kupilam sobie krem na hemoroidy......... mam takie dwa wystajace strasznie bolace paskudztwa.....ach...... rozpadek jestem.....
 
tak sie zawsze zastanawiam co ja tu bede pisac.... hiiii

Aczkolwiek sukienka sprawiła ze się odezwałam, i nadrabiam hiii, co nieco.

Izabell kurcze kobieto podziwiam i współczuję, ja to bym tęskniła nieziemsko.

Azorek ja też chce na imprezkę!!!!!


Na te hemoroidy to ja miałam zawsze czopki.... nawet teraz od czasu do czasu zapakuje sobie, hiii tak na wszelki wypadek....mogę przyznać się, że to one pokazały mi co to znaczy ostry ból!!!
 
Ostatnia edycja:
asiek- wszystko i nic. *******ki i nie, zapytania czy ogolnie takie tam. Zawsze fajnie poplotkowac i posluchjac innych zdan a czasami nawet cos madrego doradza:-D:-D:-D
 
Emilia byłam chyba w 5, w dwóch niby robią ale w jednym pistoletem a w drugim gościu próbował wcisnąć mi kolczyk do języka mówiąc że to do nosa.
Asiek witaj ponownie, no ja też będę tęsknić, ale co zrobić, znowu w najgorszym okresie stracił pracę i teraz trzeba łapać to co jest, podobno kasa dobra ale jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy.
Jak narazie mój J użera się z byłą firmą o kasę za holidaya a ja z babką z ebaya, wysłałam jej tel, jej nie było w domu więc teraz musi sobie odebrać z poczty no i ma z tym wielki problem, bo wg niej ja powinnam zadzwonić na jej pocztę i załatwić ponowną dostawę. No zwarjowała
 
reklama
w taki razie ciekawe, ze edytowalas tego posta....
a propos twojego pozal sie Boze moderowania, oczywiscie napisze do admistracji, bo to jest zwyczajnie zenujace i nie mam zamiaru dyskutowac z Toba na priv, bo nie te progi..., a takze chociazby dlatego,ze zwyczajnie oklamujesz ludzi o swojej profesji pielegniarki na intensywnej terapii-chyba wszyscy sie ze mna zgodza,ze po zawodce w Polsce to zwyczajnie niemozliwe...
No, ale coz wszyscy w koncu ,musza sie lansowac...
Pewnie za chwile wytlumaczysz jaka to genialna jestes.. ciekawe kto Ci uwierzy?
Koniec rozmowy !
Bye now i klam wiecej!!!
 
Do góry