reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
emilia - ja se kupisz cos wiekszego.. mozesz podrzucic.. to autem podrzucimy:) Jak ktos chce taka opcje.. dawac znac:)
U mnie sie plany zmnienily...maz przyjechal...i jednak bedzie w poniedzialek w domu, wyjezdza we wtorek... wiec mysle dalej nad walentynkami
 
Się nerwowo trochę zrobiło....
Wiadomo, ile mam, tyle zdań na temat wychowywania dzieci... Z tym krowim mlekiem, to sama nie wiem, chyba bym się bała... Ja na swoją chucham i dmucham, schizy mam po tym ciężkim pierwszym tygodniu... Z drugiej strony, już jej podaję kaszkę, za co moja własna siostra by mnie ukrzyżowała :laugh2:
A co do jutra- my z Natalią twardo się wybieramy- miejsce spotkania chyba się nie zmieniło, co? Więc u mnie plan na jutro wygląda tak
pobudka o ósmej - taaaak, może być problem
prysznic ( o ile dziecię się nie obudzi)
nakarmienie dziecia i mooooooże uda nam się wyjść z domu ok 10...

Emilia, ja też wieczory spędzam zazwyczaj sama, więc zapraszam do siebie :tak:, w ogóle, to wczoraj podczas sprzątania znów wpadły mi w łapki te butelki- wciąż jesteś chętna?

Moje dziecię coś dziwnie smutne ostatnio... :-( Jakoś nie chce gadać, nie uśmiecha się... Nie wiem, czy to ją trzyma po tej szczepionce, czy to może coś innego...
 
pisalam ze moge cos podrzucic autkiem wiekszego.... Ale mnie pod bankiem nie bedzie, nie wiem gdzie zaparkujemy:) To jak chetne to szukajcie baby z mezem i dzieckiem na rekach:)
 
no jak bedziesz miec meza na rekach to latwo bedzie cie znalesc:p

ps.ja lece po ciuch, na nic wiecej nie ma juz miejsca w mieszkanku, ale dzieki za oferte:)
chyba znalazlam cie na nk:)
 
reklama
ehheheh emilia - jak widzisz meza mojego na nk to zdasz sobie sprawe ze to nierealne hihiih :)
Nati mi zasnal, bo nie mial drugiej drzemki dzisiaj... uciekam.. ide pobyc z tatusiem troche.. To jak co to do jutra
 
Do góry