reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Bedzie kurczaczek z ziemniaczkami i pycha sosikiem. Nati teraz spi.. to mam chwilke dla siebie.
hehehe widze ze podobnie jak ja piszesz ze czas dla siebie a obiadek bedziesz gotowac:-D ja to sie juz czasem czuje jak typowa kura domowa ;-) hihi czas wolny= sprzatanie lub gotowanie ;-):-) ehhh faceci bedac na naszym miejscu nigdy by nie podolali obowiazkom co nie? czy wasi mezowie(mezszczyzni) tez tak maja ze jak cos robi to tylko jedna rzecza na raz moze sie zajac?? moj to wiecznie tak bo nie ma multitaska jak on to mowi wiec jak rozmawia prze ztel to nawet ziemniakow nie obierze hihi:-D

co do jedzonka dzieciakow to my wprowadzalismy powoli kazda zmiane w menu...zoltko np z jajka baaardzo dlugo zle wplywalo mlodej na brzuszek--no ciagle sraczka i sraczka.dopiero jak mialaz 8-9mcy to sie polubila z zoltkiem:tak: mleko krowie--tu byl problem amelka kocha mleczko i zjada go duuuuzo w ciagu dnia. i stopniowo podawalam np raz dziennie witabixy z mlekiem krowim albo mieszalam w obiadki itp ale jak dostala w butle krowie mlesio to cos jej nie pasowal smak ale i to po ok 3 tyg polubila wiec formulke mamy raz dziennie-na noc bo jakos tak mi najlepiej pasuje i mloda tez lepiej spi.wszystko zalezy od dziecka:blink:ale zjada mase owocow i warzywka tez wiec jest git..no tylko po mandarynkach nadal jak za duzo jej dam to ma wysypke:crazy:oby nie bylo jekiejs alergii...ale cytryne lubi hahaha oblizuje i wysysa soczek z cytryny:szok:tez duzo nie pozwalam bo sie boje o ta wysypke pozniej mloda chodzi cala podrapana:zawstydzona/y::-(

ps dziewuszki nie dawajcie dzieciom mleka UHT :/ to jest tylko woda zabarwiona i nic dobrego nie ma. my zawsze kupujemy swieze mleczko dla mlodej (ja nie pijam wogole mleka) i wypijaja z mezastym na wspolke:D jak wam duzo mleka nie schodzi to kupcie np pol litra ono tez pare dni postoi w lodowce a na pewno lepsiejsze niz UHT. ja musze kupowac codziennie te wielka butle mleka hehehe mam dwoje dzieciuff co spijaja mlesio w mig :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy wasi mezowie(mezszczyzni) tez tak maja ze jak cos robi to tylko jedna rzecza na raz moze sie zajac??
:D
heheh no tak:) co prawda ja na mojego nie narzekam za duzo, dogadujemy sie swietnie:) Ale wqrzam sie czasem ze mi nic nie pomoze i ze wlasnie to jestem juz jak ta kura domowa. Ale jak sie wezmie do pracy to i nawet szafe mi zbudowal:) ALe w ciagu tygodnia nie mam co liczyc na pomoc.. on po 5 z pracy wraca... Housewife rules:)
 
misialula, Zobena -mam nadzieję, że sobie wszystko wyjaśniłyście raz na zawsze i więcej niepotrzebnego zamieszania robić nie będziecie, bo aż przykro czytać-następne takie akcje i będa konsekfencje.

Bynajmniej nie chodziło mi o straszenie kogokolwiek tylko o zwrócenie uwagi na zamęt.
 
Ostatnia edycja:
Od dluzszego czasu sledze forum mam w UK i nie tylko, nigdy nie pisalam postow, ale tym razem zdecydowalam sie wtracic. Sorry Pandorka, ale uwazam, ze nie masz absolutnie racji straszac dziewczyny konsekWencjami!
Nic sie nie stalo, wszystko sobie wyjasnily, sprawa wlasciwie zazegnana, a ty nagle odzywasz sie jak Wielka Pani MOderator -paranoja jakas! Jestesmy doroslymi ludzmi i uwazam, ze nie powinnas sobie pozwalac na tego typu uwagi! Takie zachowanie jest zupelnie nie na miejscu!
 
Od dluzszego czasu sledze forum mam w UK

jakoś dziwne, bo widzę, że zarejestrowałaś się dzisiaj ;-)

Sorry Pandorka, ale uwazam, ze nie masz absolutnie racji straszac dziewczyny konsekWencjami!
Nic sie nie stalo, wszystko sobie wyjasnily, sprawa wlasciwie zazegnana, a ty nagle odzywasz sie jak Wielka Pani MOderator -paranoja jakas! Jestesmy doroslymi ludzmi i uwazam, ze nie powinnas sobie pozwalac na tego typu uwagi! Takie zachowanie jest zupelnie nie na miejscu!

Cieszę się, że dziewczyny rozwiązały sprawę same, ale innym bardzo nie przyjemnie się czyta prywatne kłótnie. A dorośli ludzie wyjaśniają sobie takie sprawy w 4 oczy;-). Jeśli masz jakieś uwagi, co do mojego moderowania, to zapraszam na PW lub napisz o tym do administracji. Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w potyczki słowne. Amen.
 
Ostatnia edycja:
oj prosze... dajmy juz spokoj.. Przepraszamy za zamieszanie!!!
My z mezem wybieramy sie jutro na ten toolcross... postaram sie nie wykupic wszystkiego:) hihiihih
 
To kto sie jutro wybiera??Mam kogos zwinac po drodze???
Chinczyka chyba sobie odpuscimy(ja i Asiula).Jednak nie wydobrzala do konca.Bylysmy dzis w Ikeii, zjadla obiadek a potem walnela taaaaka kupe ze jej rajstopkami poszla:szok::baffled:.
Wole jak je w domu:)Wiec wpadniemy na zakupy , troche sie pokrecimy i na lunch do domku.Tak na wszelki wypadek.
Atak sie darla jak ja przebieralam, ze sie balam , ze za drzwiami juz czeka Policja.Przebieralysmy sie w lazience przy wejsciu a kumpel na hali nas slyszal:szok::no::szok:
 
reklama
hehehe moj tragarz w domku zostanie bo powiedzial ze na zlot czarownic mu nie spieszno hahaha:-D i w zaleznzosci w jakim stanie wroce do domku po dzisiejszych baletach amelke zabiore lub nie:zawstydzona/y::sorry2:
obiadek zjedzony wiec ide sie szykowac:-):-D ranyyyyyyy kiedy ja ostatnio bylam na w jakims barze to juz niepamietam:szok: masakra jak ja sie odizolowalam i zamknelam w 4 scianach z dzieckiem i mezastym:baffled: lubie swoje obowiazki ale wiecie czasem kazda z nas potrzebuje gdzies wyjsc sama bez "balastu" (nie zrozumcie mnie zle) poprostu potrzeba mi choc raz w miesiacu takiego wytchnienia od obowiazkow i trosk dnia codziennego:zawstydzona/y::sorry2:lubie sie tak czasem zapomniec hehe a ostatnio nie czesto sie zdarza bo nie ma z kim sie ulotnic od codziennosci ehh
ale sobie zaszaleje :blink::-D:-D
 
Do góry