reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Iza rozumiem i współczuje. W beznadziejnych czasach żyjemy....człowiek biega za tymi pieniedzmi bo bez nich poprostu nie da się żyć. I głowa do góry, dasz radę!!
A może cię nawiedzimy jakąś paczką, potem z tydzień będziesz sprzątać i już jeden tydzień zleci?? hiii Pewnie znajdą się chetne na wycieczkę?
 
reklama
moderator jest od tego by trzymac porzadek i uspokajac. Forum nie jest po to by sie obrazac czy takie tam.
pani podziekujemy :)


A może cię nawiedzimy jakąś paczką, potem z tydzień będziesz sprzątać i już jeden tydzień zleci?? hiii Pewnie znajdą się chetne na wycieczkę?

Isabell - co prawda ja odpadam ale to dobry pomysl :-D
 
.., a takze chociazby dlatego,ze zwyczajnie oklamujesz ludzi o swojej profesji pielegniarki na intensywnej terapii-chyba wszyscy sie ze mna zgodza,ze po zawodce w Polsce to zwyczajnie niemozliwe...
!

Mozna isc do szkoly na przygotowawczy do pielegniarstwa a potem na pielegniarke ..... nie zaleznie po czym sie bylo wczesniej
 
adrianaana, nie wprowadzaj nerwowej atmosfery na forum, ja cię bardzo proszę. Naprawdę jest sens wprowadzać zamieszanie? Dziewczyny się pokłóciły, moderatorka zwróciła uwagę- taka jej rola- i jest spokój. Po co do tego wracać?



To ile nas w końcu będzie jutro? Wpadniemy tam jak szarańcza :-D Ja w sumie niewiele pewnie kupię, bo dziś zaszalałam i kupiłam małej wypasioną matę- oj, dostało mi się trochę za to, to już nawet nie wspominałam, że się gdzieś jutro wybieram :-D . Jeśli chodzi o mnie, to bufet też odpada, bo jakoś nie uśmiecha mi się wizja karmienia małej w restauracji... Chyba żadnej z nas nie byłoby wygodnie...
 
vampira- a czemu bylo by nie wygodnie karmic w restauracji , moze nie bylo by tak zle? ja moze bede z moim G ale nie iwm na 100 prc
 
reklama
Dla mnie temat jest zamknięty. Dziewczynki miłego uzytkowania forum ;-)
Dziewczynki ...jakie to slodkie! Dzkujemy bardzo za mozliwosc uzytkowania forum bez ingerencji Pani Wielkomosc Moderatorki! Bardzo dziekujemy!!! za podana dlon, za wszelkie uwagi a propos sluzby zdrowia w UK, piekne, poprostu fantastyczne i super profesjonalne jak wszystko co robisz Renato! xxx dziekujemy!
 
Do góry