reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
skąd ja wiedziałam, że chodzi o jakieś osobiste utarczki... Nie tu, kobieto, opamiętaj się

Doveinred, przypuszczam po prostu, że dla małej wszystko, co wokół byłoby dużo bardziej interesujące, a druga rzecz, mam swoje ulubione miejsce w domu do karmienia, gdzie się mogę wygodnie rozłożyć i nawet w domu nie karmię jej gdzie indziej... Choć może uda mi się to zgrać w czasie tak, że ze dwie godzinki- może dwie i pół - nie będzie "wołać" jeść :))
 
adrianaana, nie wprowadzaj nerwowej atmosfery na forum, ja cię bardzo proszę. Naprawdę jest sens wprowadzać zamieszanie? Dziewczyny się pokłóciły, moderatorka zwróciła uwagę- taka jej rola- i jest spokój. Po co do tego wracać?



Przepraszam Cie, ale moderatorka pozal sie Boze (przeczytaj historie jej postow) naprawde starala sie pokazac, kto tu jest Panem, a to jest przeciez nasze forum nie tej Pani!, dlatego nie rozumiem, po czyjej stronie sie wypowiadadz, chyba, ze prymityw jak i ona jestes!
dziwne,ze ludzie mysla,ze skoro moderatorka to jest akis wyzszy statut, to taka sama osoba jak wy! i tak samo macie jej prawo zwracac uwage i kontrolowac jak wywiazuje sie ze swoich obowiazkow, a przede wszystkim nie bac sie!!! bo mam wrazenie , ze sie zwyczajnie boisz...
 
Miło wspominam czasy, kiedy moje mleczko wystarczało mojej Wiktorii. Teraz kiedy mała je obiadki, zawsze się obawiam czy będę miała jej gdzie przygrzać i takie tam. Wtedy było łatwiej, jak dla mnie.
 
adrianaana, nie wprowadzaj nerwowej atmosfery na forum, ja cię bardzo proszę. Naprawdę jest sens wprowadzać zamieszanie? Dziewczyny się pokłóciły, moderatorka zwróciła uwagę- taka jej rola- i jest spokój. Po co do tego wracać?



Przepraszam Cie, ale moderatorka pozal sie Boze (przeczytaj historie jej postow) naprawde starala sie pokazac, kto tu jest Panem, a to jest przeciez nasze forum nie tej Pani!, dlatego nie rozumiem, po czyjej stronie sie wypowiadadz, chyba, ze prymityw jak i ona jestes!
dziwne,ze ludzie mysla,ze skoro moderatorka to jest akis wyzszy statut, to taka sama osoba jak wy! i tak samo macie jej prawo zwracac uwage i kontrolowac jak wywiazuje sie ze swoich obowiazkow, a przede wszystkim nie bac sie!!! bo mam wrazenie , ze sie zwyczajnie boisz...

dziewczyno opamietaj sie, jesli siedzisz sobie na forum mamy z uk to tam pisz swoje komentarze a najlepiej na priva do danej osoby a nie wchodzisz sobie na inny wątek tylko dlatego że osoba która zalazła Ci za skórę wypowiedzieła się tam. My tu nikogo nie chcemy oceniać ale nie mamy ochote na zamieszanie na forum. jesteśmy tutaj dla przyjemności a nie po to, żeby się denerwować więc myślę, ze tobie już podziękujemy
 
adrianaana, nie wprowadzaj nerwowej atmosfery na forum, ja cię bardzo proszę. Naprawdę jest sens wprowadzać zamieszanie? Dziewczyny się pokłóciły, moderatorka zwróciła uwagę- taka jej rola- i jest spokój. Po co do tego wracać?



Przepraszam Cie, ale moderatorka pozal sie Boze (przeczytaj historie jej postow) naprawde starala sie pokazac, kto tu jest Panem, a to jest przeciez nasze forum nie tej Pani!, dlatego nie rozumiem, po czyjej stronie sie wypowiadadz, chyba, ze prymityw jak i ona jestes!
dziwne,ze ludzie mysla,ze skoro moderatorka to jest akis wyzszy statut, to taka sama osoba jak wy! i tak samo macie jej prawo zwracac uwage i kontrolowac jak wywiazuje sie ze swoich obowiazkow, a przede wszystkim nie bac sie!!! bo mam wrazenie , ze sie zwyczajnie boisz...

1.nikt sie nie boi
2.moderator tez czlowiek i moze sie mylic i my tez mamy jej prawo zwrocic uwage jakby co, ale ogolnie sprawuje porzadki ( ktos taki musi byc) nie tylko na forum ale i sa tacy ludzie w normalnym zyciu ( np. policjanci)
3.Jak ktos cie nie chce na forum to sie robi wypad
4.sama pokazujesz jaka jestes piszac takie cos : niekulturalna , niegrzeczna i swoja klase tez pokazujesz.


vampiria- no chyba ze. Wiadomo kazdy ma swoje upodobania i pewnie bylo by ci i malej dziwnie w innym miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Asiek, jakbym karmiła piersią, to nie widziałabym problemu, mała na butli jedzie :) Właśnie czas na kaszkę, bo już stękać zaczyna.

O rany, rany, chyba faktycznie trzeba zignorować, bo zaczyna robić się niemiło.
To powiedziałam ja, prymityw :D

Zegnam Was, chwilowo dziewczynki, bo idę po łajzę, a potem małej butlę robić
 
reklama
Do góry