reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

zobena- dzieki , musze sobie zapisc.

U nas Barnim sam nie chcial formuly...jenki plakal wyginal sie a mysmy go na chama zmuszali...potem jak widziaam sie z HV to powiedziala eby sprobowac poprostu czego innego. Ale jak zasmakowal to łaciate......to pil i pil - zimne nie podgrzewane wlane z kartonika. Dziecko sie odrazu zmienilo bo wmuszane bylo te 300 ml formuly dziennie a krowiego zaczol pic prawie 600ml dzienie !!!
 
reklama
moje dziecie jak skonczylo rok calkowicie mi odrzucilo jakiekolwiek mleko - przez jakis czas dawalam jej jakies twarozki,jogurty itp. pozniej wrocila w laski kaszek - wiec z mleka to ma tyle co zje z kasza lub platkami wlasnie...
 
Rozumiem ze moze być ci przykro, ale po to jest forum zeby sie dzielic tym co nas trapi.
Własnie otworzyłas moj pamietnik i czujesz sie rozczarowana.
 
Ostatnia edycja:
Misialula... jeciu..ale mi przykro ze masz takie zdanie o mnie... Chyba za duzo ci mowie rzeczywicie a ty to po swojemu obracasz. Nie bede ci tu nic wiecej pisac, napisze ci prywatnie albo pogadamy:)
A czemu ty sie boisz ze ci kolezanki ukradne??? Chyba kazdy samotny chce zawiazac z kims kontakt... To nie jst twoje prywatne forum. Choc po twoim poscie niezle mnie zjechalas... i chyba dziewczyny juz se wyrobia opinie o mnie:( szkoda... Dzieki ze mi utrudnilas zdobycie nowych znajomosci...
 
Dziewczynki spokuj.... nie m co sie klucic. Co rodzina co mama to inne wychowanie. I prawda taka ze kazda z nas mogla by na kazda z osobna najechac na cos co jej sie nie podoba. Np. nie kapie Barnima codziennie tyko 2 razy w tyg i co z tego- tak jestesmy wychowani i tak jest dobrze choc inna osoba powie: co ty robisz wyrodna matko!!!
Nie ktozy oszczedzaja bo wyznaja inne zasady i maja co innego na miejscu pierwszym a inni daja wszystko. Nie oszczedzam jezei chodzi o jakies jogurty czy deserki ale nie powiem sa kupowane wtedy jak jest promocja. Nie kupuje malemu czegos specialnego bo napisane ze organic bo uwazam ze jest drogie a przedstaia to samo co inny produkt.
Niektozy dadza dziecku staly pokarm czy inny produkt jakmaja 3 mies-4mies czy 6 mies a niektozy jeszcze nie daja w wieku 9 mies. Ja sie nie wtracam- jak ktos pyta moge doradzic ale nie mnie oceniac.

misialula - osobiscie uwazam ze twoj post moze i mowi to co czujesz i to jak uwazasz i jakie jest twoje zdanie ale przez to jak go napisalas na osobe ktora znasz to w moich oczach troszke tez pokazuje jaka ty jestes.
 
.....a za pare dni wpieprzasz mi sie na forum, i czytasz archiwum, probujesz ukrasc kolezanki hahah i zdziwiona jestes:wściekła/y::szok:
Tu troche tego nie rozumiem . Forum jest dla wszystkich i po to by sie dzielic informacjami . Nikt nikogo nie kradnie.
Spotykasz sie z kim chcesz sprawa osobista. No chyba ze ktos jest zly ze inne sie spodkaly a mi nie powiedzieli..... albo poszli na grupe a mnie nie wzieli- to troche dziecinne.

Dobrze ze mnie alo ludzi lubi ... nie ma problemow.... hi hi hi

A to czy dziecko spi czy nie spi w nocy nie mui byc obiawem tego ze cos zle zjadlo. Ja po krowim spalam jak aniolek :-D juz od pierwszego miesiaca :-D
A Barnim na cycku nie spal prawie wogole- a zdrowe mleczko z cycusia
 
Ostatnia edycja:
Juz nic wiecej prywatnego tu nie bede wypychac na forum. Mamy to z misialaula wyjasnione przez fona. Moze nie w najlepszy sposob:) ale poza forum:) Forum mi sie podoba i raczej z niego nie zrezygnuje, no chyba ze mnie wypchacie...
Tak z mojego dnia... Dzis moj maz z delegacji wraca, trzeba porzadny obiadek zrobic:) Bedzie kurczaczek z ziemniaczkami i pycha sosikiem. Nati teraz spi.. to mam chwilke dla siebie.
 
reklama
Nie no u nas standardowo po piątkowemu bedzie ryba...a dokladnie sledzie w smietanie z cebulka i do tego ziemianki w mundurkach ... moj G przestrzega piatkow.

Ja jeszcze dzis na kawke lece a co do juterka to dam znac pozniej, najpierw musze ustalic co i jak z moim G.


ha ha widze ze ktos poprzerabial to co wczesniej napisal...
 
Ostatnia edycja:
Do góry