reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
AAAAAAAAAAAAAAA AZOREK ja nie o tobie!!!Ja poprostu uwielbiam kupywac prezenty, ale tylko jak wiem co.A ze jest tyle okazji to poprostu kazda nastepna to meczarnia DLA MNIE|!!!!
cholera,nie zabrzmialo tak jak powinno!!!
hahahaha emilka ale nikt sie nie obraza:-D heheheh dla mnie walentynki to tez nie jakies tam swieto choc ja badyle dostaje jak sie upomne ze dawno nie bylo:eek::-)
ale za to zapomnialam (JA ,JA ZAPOMNIALAM) o naszej 10 rocznicy zwiazku:szok: musialy byscie widziec moja mine jak lukasz wszedl z kwaiatmi i czekoladkami do domu:szok::-D pierwsze moje pytanie bylo co narobil ze bukiet przyniosl:baffled::confused2::-D:-D
nasz slub to byl spontan bo nie polanowalismy wogole brac slubu:tak::-) jakos tak wyszlo ze za porada znajomej zgralismy nasz slub z 55 rocznica slubu babci mojej i dziadziusia:tak: teraz sie ciesze z tego bo dziadzius zmarl w zeszlym roku w styczniu (wiek 90lat:szok:) i to byla taka ostatnia rodzinna impreza gdzie sie wszyscy wybawili i bylo super. teraz moj slub nie kojazy mi sie z walentynkami tylko z babcia i dziadziem:tak::laugh2:
ale ty mi tu pitu pitu a pomysl jaki masz??? hehehehe
no fakt ciezko tak samemu zwlaszcza ze to nie tzw z wyboru tylko z przymusu...na szczescie lukasz moj juz ma prace na miejscu (powiedzmy) i nie musi wyjezdzac w tzw delegacje...wtedy co prawda amelkowny jeszcze nie bylo ale i tak bylo mi strasznie smutno...ja jak Emilka nauczona ze zasypiam przy moim ...(kaloryferek to nie moj maz) piecyku :D ;]
 
Ostatnia edycja:
Emilia jak bym sie zewzloscila czy obrazila to juz bys wiedziala:tak::-) pewno dostala bys wrednego smska hehehe na forum bym na ciebie nie krzyczala;-):-D

ejjj laski to moze spiszmy sie ile nas idzie i kto jutro na ten pchli targ i moze tego chinczyka tak masowo zaliczymy po zakupach??:laugh2:ale by sie obsluga w jimmi changu zdziwila hahahahah 7 mamusiek,7 wozkow i 7 dzieciufff:-D:-D:-D hahahah
tylko ja nie wiem czy amelke bede brala ze soba:zawstydzona/y: ide dzisiaj na hmmmm....rundke po barach ze znajoma jedna i nie wiem w jakim stanie bede jutro . hahaha:zawstydzona/y::sorry2:najwyzej wstane wczesnie i wezme zimny prysznic i spije z 5 kawus na dziendobry;-):-D


ahhh i dziewuszki nie cukrujcie mi tak o mojej mobilizacji bo nadal nie moge sie pozbierac i ogarnac tej masy rzeczy z prasowaniem!! no nic wygla da nato ze w sobote na kacu i po zakupach trzeba bedzie sie zrechabilitowac i uszlachetnic wlasnie prasowaniem heheheh jak sie spotkamy to prosze o kopa na zaped bo do prasowania to ja ostatnia jestem hahaha
 
Ostatnia edycja:
ja sie pisze, na rynek i na chinczyka:) z Asiula, oczywiscie


Ostatnio jak wybralysmy sie na grupe w 7, to przy wejsciu uslyszalysmy "No,wiecie dzis mamy bardzo duzo mam. Nie moge wam powiedziec, zae nie mozecie wejsc, ale naprawde mamy dzis duzo mam" a my na to :D "Nic nie szkodzi, zmiescimy sie" hahahah
 
Ostatnia edycja:
Ja sie bardzo dzis ciesze bo moj maly tylko raz sie w nocy obudzil:) A dla niego to niebywale osiagniecie:)
ooo.. po przeczytaniu archiwum forum... Pamietacie jak misialula pisala o kolezance dajacej jajecznice synkowi zeby kase zaoszczedzic? No.. to witam was:) Ales mi Misialula dupe obrobila za plecami piszac nieprawde... nieladnie, nieladnie. To wole nawet niewspominac ze nati dostaje chleb z maslem!! heheh bo to dopiero oswiecim co? Co do mleka to pewnie... wole oszczedzac te 7,5funta na formule... grosz do grosza.. i sie uzbiera:) A ze nati juz prawie wszytko ladnie zjada, tez jajecznice z mojego talerza raczkami:) to sie zastanawiam kiedy mu mleko krowie wprowadzic:)
 
No ja akurat nigdy problemu z tym nie mialam-Nadia zawsze mi ladnie spala w nocy(odpukac) od kiedy zaczela jesc stale posilki-nie tylko mleko-przesypia cale noce odkad pamietam;)
A kto jak karmi i czym karmi swoje dziecko to indywidualna sprawa...dogadajcie sie dziewczyny ;)
Dzisiaj niestety juz sloneczka ni sladu...:wściekła/y:buuu....mam nadzieje,ze chociaz przestanie na chwile padac,co wyjde z mala na jakis spacer....
 
Dziweczynki przypomnijcie mi ten adres jutrzejszy.....i na ktora godzine bo ja jakos roztargniona jestem......

Co do mleka......to mysmy wyprubowali wszystkie:-D Barnim zaczol pic "łaciate" w wieku 8 mies w 7 mies pil kozie z morissona ......
Formula to on gardzil - co nie powiem fanie bo taniej bylo- taka racja. Ja jestem za tym ze kazdy robi jak chce- ja bylam wychowana od 2 tyg na krowim mleku a zadnych uczulen czy takich tam nie mam.
Teraz kupujemy mu znowu formule ale dla tego zeby mial wiecej witamin po tym jak mial za malo zelaza. Ale u nas formula to tylko rano nie wiecej niz 150ml do platkow- wiecej mleka nie pije wiec formula starcza na HO HO HO....
 
reklama
doveinred - o widzisz.. czyli jednak nie szkodzi dzieciom mleko tak szybko..dobrze wiedziec nie jestem osamotniona w tym pomysle:) Ale co do tych witamin...masz racje... pod tym wzgledem jeszcze pociagne go na formule...
Ta wyprzedaz : Saturday 12 February 2011 10:30am - 2:30pm At the Pregnancy and Parents Centre 10 Lower Gilmore Place, Tollcross Edinburgh EH3 3NY
 
Do góry