reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Azorek, o ile kluski wszelkiej maści mnie nie interesują, gulasz potrafię zrobić, to jak wyglądają kotlety szarpane?!? Bo z mięska lubię pichcić, a już mi brakuje weny ;-)

proscizna i wszedzie nazywaja je inaczej :-D piersi z kurczaka drobno w koste, zetrzec ser zolty, zetrzec pieczarki na tarce, wszystko wrzucic do miski,dodac jajako,(cebulke jak ktos lubi tez mozna) i troche maki zeby "ciasto" lalo sie jak na nalesniki mniej wiecej. i tak duza lyzka czy chochelka wylewac na patelnie i smazyc:tak::-D

ZOBENA-pewnie muwisz o jimmi chung:-D uwielbiam ich zarcie ale zawsze wychodze taka....pelna ze szok.normalnie nie umiem sie tam powstrzymac bo smakuje super ich jedzonko:tak::-)
my w walentynki mamy tez rocznice slubu wiec swietujemy podwojnie:-D:-D:-D:-D
lukasz wroci z prazy i ja ide wtedy do pracy. swietowanie i tak zaczynamy jak Amelka juz spi. niestetey wyjscie odpada ale az tak bardzo to mi nie teskno do ealentynkowego tloku w pubach i restauracjach:tak: maz wlasnie powiedzial wczoraj ze wezmie z jimmi chunga na wynos ze 3 pudelka hihi ta chinszczyzna juz za mna od miesiaca chodzi i jakos sie tam wybrac nie mozemy...ciagle cos nam wypada albo sie poprostu nie chce tylka ruszyc z domku:tak::-)

macie jakies pomysly na prezet dla mezusia mego?? uff po 11 latach ja juz nie mam pojecia co wymyslac:zawstydzona/y::sorry: i pytanie kartke kupic walentynkowa czy rocznicowa??:szok:no mam dylemat normalnie no:baffled:
 
reklama
tak azorek:) o to mi chodzi:) To sie kiedys tam umowimy na wyzerke:) My mamy rocznice zareczyn... My tez do lokalu nie idziemy bo pewnie i tak trzeba rezerwowac na ten wieczor. Ja zawsze szykowalm super kolacje w domu..ale teraz z malym moge nie miec czasu. Ja sobie zazyczylam bielizne... czego zakup moge potem opowiedziec:) A teraz nie wiem wlasnie co mezowi kupic... Ech.. bez sensu te walentynki.. tylko taki napedzadz interesu :)
 
Pogoda dzis prawda byla sliczna. Bylam na grupie ale wyszlismy o 11 bo szlam na kawke z kolezanka z marcowek na BB.

Co do walentynek to my nie obchodzimy bo moj Grzes nie uznaje tego swieta- wiec u nas dzien jak co dzien.
Fajny chinski bufet jest tez w omni centre - polecam. Kiedys chodzilismy do jimmy ale juz teraz chodzimy caly czas wlasnie do omni.

emilkaqq - fajnie ze juz jestescie i ze szczesliwie dojechaliscie.
Emillia- zdroweczka dla malej oby to nie byla ta grypa zoladkowa... ucalowania :)
Ewa- pozdrow polanda :) milego urlopu :)
 
Vampiria dobre to z tym kotem było!!!
Azorek Ja też podziwiam, bo ja ogólnie to codziennie sprzątam no i wiadomo obiad muszę zrobić ale zabieram się za to jak pies do jeża. A powiedz mi jakiej mąki używasz do tych leniwych i klusek?
Emilkaqq ja Ci nie pomogę, bo nie miałam takiej sytuacji jak wynajmowałam ale teoretycznie powinni coś z tym zrobić
Doveinred z tymi pneunokokami to się z tobą zgodzę, bo ja miałam taki problem, chyba ze 2 lata leczyliśmy Kubę na wszystko, nawet na alergię zanim odkrylismy o co biega i jak mu wygoniliśmy te pneunokoki to przeszło
Zobena my też mamy rocznicę zaręczyn ale nietety mojego J nie będzie w domu więc my w tym roku nie świętujemy
A gdzie jest ten jimmy dziewczyny? Bo my może w weeknd wybierzemy się do Ediego to byśmy odwiedzili.
Pogoda dzisiaj piękna ale ja niestety w pracy byłam więc jak wróciłam o 17 do domu to już niefajnie się zaczęło robić, trudno mam nadzieję że jutro też tak ładnie będzie. Ja zostaje sama na 6 tyg. Mój J dostał propozycję pracy ale musi wyjechać niestety. No cóż jakoś to trzeba będzie przetrwać, tylko wiem, że ciężko będzie tak samej. A ja przyszły tydz mam wolny bo Kuba ma wolne w szkole więc chyba zwarjuję w domu.
 
isabellL - qrcze.. ja calkiem zapomnialam.. moj maz teraz tez na delegacji byl i wlasnie z nim rozmawialam... od pon znowu jedzie:( wiec ja tez juz nic szykowac nie musze:(
 
Misialula gratuluję ząbka, teraz już będzie z górki
Zobena no mój też już wyjeżdżał i to przez prawie 4 mies ciągle był na wyjadach ale na weekendy wracał a teraz nie będzie go przez 6 tyg i na weekendy nie będzie wracał. Dobrze, że ja przynajmniej mam wszystko pod siebie ustawione więc nie muszę nic kombinować z pracą itp, ale jednak będzie ciężko samej z 2 dzieci
 
isabel- wspolczuje bycia samej z dziecmi.... pamietam jak G kiedys jechal do Pl na tydz a ja zostalam sama z Barnimem.....-tragedia . No a teraz dwojka.......
 
reklama
Jakby jechał na tydz to ja bym się nawet cieszyła, nie miałabym tyle sprzątania ani gotowania, 2 tyg też byłoby ok ale dłużej, oj chyba będę mieć doła
 
Do góry