reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

My lecimy do Pl dopiero w lipcu:( za to na prawie 3 tyg:)moze tym razem uda sie bezstresowo odwiedzic wszystkich dziadkow i babcie(moje i Asi:))
 
reklama
no ja dopiero doczytalam co u was i dopijam kawke. mialaysmy spacer z misialula amelka i dominikiem na ostanie zadupie edynburgha (okazuje sie ze mozna jeszcze dalej noz oxgangs hahahah) ale w agencji wszystko pozalatwiane wiec misialula ma zaklepany ten domek i niebawem beda sie wprowadzac:tak::-Da tak milo sie lazilo po dworku dzisiaj:tak::-):-) rany zeby tak zostalo juz ze w nocy pada a za dnia tak jak dzisiaj zeby bylo:laugh2:amelkowna dotleniona,zmeczona (bo opoznilismy jej drzemke dzisiaj hihi) wlasnie spi wiec ja mam chwilke dla siebie;-):-)
zaraz ide obiadek szykowac dzisiaj beda kotlety szarpane :-p mniami:)
 
Hey
Zobena daj znac co ci GP powiedział
z
Sorki:) dopiero teraz doczytalam... Z wizyty jestem zadowolna, bo pani osluchala natiego, zbadala gardelko, uszka i temperaturke. Natus o dziwo byl grzeczny, i dostal naklejke od pani doktor "Bylem dzis grzeczny dla pani doktor" czy jakos tak.. juz nie pamietam:) Daje malemu dalej paracetamol i smaruje plecki i klatke piersiowa takim vickiem dla dzieci. I bedzie dobrze:) A ty widze ze tez juz zdrowa skoro po edim sie szlajasz:)
 
No, my też spacerek mamy zaliczony- byłyśmy nad stawem koło góry- nawet nie wiedziałam, że tak fajnie tam. Mała nakarmiona, teraz śpi jak suseł, kawka paruje, mięsko się dusi na sosik :-D... I tak się tylko zastanawiam, dziewczyny, jak wy znajdujecie na to wszystko energię- gotowanie, sprzątanie, prasowanie, spacery, grupy... Ja po jednym aktywnym dniu mam dość ;-)

Jutro, jeśli pogoda dopisze jak dziś, wybieram się do parku na Princess- ktoś chce się dołączyć? Razem zawsze raźniej, jakaś kawka i wio z wózkami :-D

Azorek, o ile kluski wszelkiej maści mnie nie interesują, gulasz potrafię zrobić, to jak wyglądają kotlety szarpane?!? Bo z mięska lubię pichcić, a już mi brakuje weny ;-)
 
aj dziewczyny dzis pogoda piekna bylysmy na grupie mala tak szalala ze szok wszystkie zabawki byly jej:-) spacerek tez zaliczony w parku nad rzeczka,:-D wczoraj znalezlismy piekne mieszkanie nowe zadbane od prywatnego goscia ale niestety za male:-( naprawde bylo swierzo po remoncie. dzis mezulek w domu zmykam bo robimy sobie wieczor filmowy z popcornem :-D
 
To moze opiszcie co fajnego planujecie na walentynki? Wiem ze jak jest dzidzia to juz mniej mozna zaplanowac:) Ale moze jakies wyjatkowe pomysly?
 
my pewnie pojdziemy gdzies na obiadek romantyczny bo niestety mezulek pracuje od 4 do 23:-( oczywiscie zjemy go jesli olivka nie bedzie nam wybierala z talerza jedzenia bo to teraz jej ulubione zajecie nie da rady zjesc bo patrzy tymi swoimi wielkimi niebieskimi oczkami i rusza buzia i wyciaga rece do talerza:-D:-D
 
reklama
moze nie na obiadek romantyczny:) ale na normalna kolacje czy obiad polecam chinski bufet:) Nam sie bardzo tam spodobalo.. a i Nati przynajmiej moze sobie tam podjesc razem z nami:) z tylu zamku jest fajny.. nie oblezony przez ludzi:) A i zawsze NAti dostanie tam lizaka:) ktore jak narazie kolekcjonuje:)
 
Do góry