reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Bylam na wizycie z polozna. Taka jeakas beznadziejna- ja to mam zawsze pecha i nie mam szczescia do fajnych ...
Ogolnie wszystko dobrze, cisnieie mam 92/64 wielkosc macicy dolkadnie 35 cm. Posluchala serduszka , pomacala brzuszek i tyle.
Nastepna wizyta dopiero przed cc jak bede miala miec pobrana krew w 38tyg 3d.

Co do slubu to bym sobie z checia powybierala jakas sukienke..... ach marzenia.
Moja sukienka kosztowala 1100zl wPL 6 latek temu-nie drogo.
 
Czesc dziewczyny ale tu sie dzieje,chyba juz nie nadrobie tych zaleglosci ale choc troszke sie postaralam:-)
Witam nowe mamusie:-)
Emila jak dla mnie ta pierwsza jest super choc druga tez sliczna:-)
Ja kupilam tu Edim na wyprzedazy za 300 f bo u nas w miescie to wypozyczenie to ok 1500 mowie o takich aby w miare byla ladna to ja wolalam kupic.
Deveinred a gdzie ty sie juz na porodowke wybierasz????poczekaj jeszcze bo mamy zalegla kawe:-D
Wczoraj bylam na crechu pierwszy raz bylo nawet ok Piotrek nie plakal jak wychodzilam ale gdzies po pol godzinie zaczal sie denerwowac i poplakiwac bo byla tam tez 7 miesieczna dziewczynka i plakala a Piotrek nie lubi jak inne dzieci placza wogole taki cos wrazliwy ostatnio i troche samotnik,jak przyszlam to zaczal plakac jak mnie zobaczyl matko co za uczucie myslalam ze sama zaczne wyc:-(
Mysle zeby dac Piotrka na jeden dzien do przedszkola jak sie da zeby wiecej z dziecmi abyl a ja wtedy tez bede mogal pojsc sama do pracy.Emila mam pytanie bo ty chyba wiesz cos na temat przedszkoli w okolicy cos mi sie kojarzy ze szukalas dla Asi???
Wogole to dzis bylismy na soft play na Restarlig w Clown around me czy jakos tak polecam wam dziewczyny o wiele lepszy jak w Ocean terminal
Isabell mam nadzieje ze twoj maz jak najszybciej znajdzie dobra prace.
Ja kiedys tez chcialam miec tatuaz ale szybko mi przeszlo i mysle dzis ze zrobilabym najwieksza glupote zreszta moj Z by mnie zabil,a kolczyk mialam ze 3 razy w pepku ale cos mi sie nie przyjal ,z kolezankami sobie robilysmy to znaczy ja kolezankom robilam a jedna mi wiem ze stukniete bylysmy ale chyba dobrze mi wyszlo bo do dzis nosza:-D:-D:-D moze ktoras chce???:-Dzartuje
Pewnie cos pominelam,raczej na pewno ale tak sie rozpisalyscie ze juz nie ogarniam
 
Ostatnia edycja:
gasiorek- a co ty tak zadko na forum zagladasz?
Moze pojdziesz w czwartek na grupe z nami???? Piotrus by sie ucieszyl? Na 10 rano jest jedna niedaleko zyraw.
 
Emilia, za zaproszenie dziękuję, skorzystam :) Doveinred, i tak masz lepiej ode mnie, bo ja jeszcze w ogóle tu u lekarza/położnej nie byłam... Muszę się wybrać prywatnie, bo z tym NINem nie wiem czy zdążę, a wolę nie ryzykować...
Zmiksowałam dzisiaj winogrona, truskawki, pomarańczę i jogurt o smaku sernika:tak: i jestem przeabsolutnie szczęśliwa :-D polecam każdemu, kto chce poczuć wiosnę/lato :cool2:
 
reklama
magdziarz to sie spiesz bo to roznie bywa a posprawdzac tez trzeba. A w razie problemow to masz numer do szpitala?
Smakowicie brzmi .. mniam mniam....

Ale leje....a chcialam jeszcze do sklepu podskoczyc.....:wściekła/y:
 
Do góry