reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Hej dziewczyny...tak tu przypadkowo wpadlam przez linka;) Mieszkam w Edim i mam ponad 2 letniego rozrabiake.... bede was tu czasem nawiedzac pewnie, wiec pozdrawiam i do napisania;)
 
Doveinred to my mamy jeszcze taki co się z niego nie wylewa na szcęście bo np. mleko z butelki mała uwielbia wylewać
Emilkaqq najważniejsze że mała już się oswoiła, oj mnie też to będzie czekać na wakacje, chociaż Maja to do żłobka chodzi plus opiekunkę ma więc może będzie lepiej
Misialula gratuluję przeprowadzki i współczuję sytuacji, jednak tutaj z kredytami jest lepiej że zawsze za małe pieniądze możesz sobie wykupić ubezpieczenie na różne sytuacje
A u mnie dalsza część porządków. Kubie przenieśliśmy pokój, w końcu zadowolny a ja mam masę sprzątanie no bo teraz poprzenoś wszystkie rzeczy
W końcu przysłali mi tel z ubezpieczalni
 
W końcu przysłali mi tel z ubezpieczalni
Gdzie miałaś ubezpieczony telefon? Przysyłali nowy czy naprawiali stary? Ja mam swój ubezpieczony w LLoydsie-mam konto gold,upadł mi już kilka razy i jest trochę ekran wylany i tez sie muszę za to zabrać i zadzwonić do nich zgłosić to ale ciągle czasu brak...
 
Gdzie miałaś ubezpieczony telefon? Przysyłali nowy czy naprawiali stary? Ja mam swój ubezpieczony w LLoydsie-mam konto gold,upadł mi już kilka razy i jest trochę ekran wylany i tez sie muszę za to zabrać i zadzwonić do nich zgłosić to ale ciągle czasu brak...

Możesz to zrobic on-line na tej stronce ;-)
Pozdrawiam i życzę szybkiego i pomyślnego rozwiazania sprawy ;-)
 
Greenspot witamy.Z jakiej czesci Ediego jestes??

Misialula
Daleko sie przeprowadzacie?
Moja siostra wybrala dwie sukienki(wstawialam wczesniej) za 3700 i 2300.Moja kosztowala mnie
40 funtow.hmm oczywiscie widac roznice ale czy warto wydawac majatek??

W PL chyba tez mozna ubezpieczyc kredyt.
 
Ostatnia edycja:
Joasia ja bralam ubezpieczenie z t-mobile ale tez mam w llodtsie. No mi przysali nowy bo ja zgubilam ale trwalo to prawie 3 tyg
Emila dokłądnie czy warto przepłacać? Ja swoją szyłam i wszystko razem wyniosło mnie 450 zł, co prawda 7 lat temu ale jużwtedy za sukienkę musiałabym dać conajmniej 1500 i więcej
 
Misialula, ja biorę ślub :) W maju :) Ale w Konsulacie, i tam możemy mieć tylko max 6 gości, wesela nie robimy, toteż z sukienką szaleć nie chcę za bardzo ;) ale link chętnie zobaczę, może będzie jakaś skromniejsza sukienka :)
 
reklama
Do góry