reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej...........dzisiaj...........
Emilia jesteś WIELKA
..........pogadam w z moim m - ale chcialabym na ten kurs angielskiego bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do klopotów z dzieciaczkiem - to ja wiele robiłam z Kubą w Polsce więc teź nie pomogę .........a tu odpukac - Kuba jest oki -.........Kuba miał obniżone napięcie mięśniowe i asymetrie- był rehabilitowany i 3 mce ćwiczen załatwiły sprawe (ale to było w Polsce) jesli chodzi o wzmożone napięcie wiem że tez powinna byc rehabilitacja w połączeniu z wizytami u neurologa (spotkałam wiele mam które ćwiczyły z dzieciaczkami z tego powodu) wiem tyle - ćwiczenia pomagają baaaarrrrrrrrrdzoooooooo !!! a potem nie ma śladu.......:)
Vampiria walcz o to.............bo warto. A tak w ogóle milo Cie poznać :-)
 
A!!!!!!!!!! Doveinred - to ja tu wypalam z kartonikami,............a Ty masz takie talenty!!!!!!!!!!! No nie - aż się wstydzę - już nic nie wymyślam:zawstydzona/y:
Ewa - dzięki ze mnie oświeciłaś..............:blink:
no i może kiedyś uda mi sie zobaczyć :-)? Buziak
 
No ja wlasnie ze wzgledu na pogode.W domu szalu mozna dostac.Asia tez troche marudna,chyba zla ze nigdzie jeszcze nie wyszlysmy.Teraz drzemie...
 
Ejdzejka baardzo chcemy isc,ale jest jedno ale... :) dam Ci znac w poniedzialek jesli uda mi sie przelozyc szczepienie Nadki na inna godzine,bo moj tak nas umowil,ze mamy akurat w pon na 11:40 i dopiero mi to powiedzial wczoraj :)) chyba,ze wpadniemy na grupe tak na 40 min i prosto z grupy pojedziemy na szczepienie - dostarcze tyle wrazen Nadii ze jak wrocimy do domu to padnie i po zabawie i od placzu po szcepieniu :(
 
hey!

Jejku dziewczyny, nadrobic was to hohoo.....

U nas jakos leci, kazdy dzien jest coraz gorszy, bo maly coraz wiecej rozrabia.. wchodzi, wspina sie wszedzie... nikogo nie slucha...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry