reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji




Zapachniała choinka,
na niej błyszczą gwiazdeczki,
leży biały opłatek,
jak Pan Jezus w żłobeczku.

Wieczór cichy, grudniowy –
wszystkie dzieci się cieszą,
gdy się Chrystus narodzi,
do kościoła pospieszą.

A w kościele stajenka,
pastuszkowie i granie,
aby było przyjemnie
spać Dzieciątku na sianie.

Nasz maleńki Pan Jezus
gdy się ze snu obudzi,
uśmiechnie się serdecznie
do wszystkich na świecie ludzi.

Hej, niech żyje choinka!
Cukierki i jabłuszka.
Niech kochanej Dziecinie
złożą dzieci serduszka.
http://www.klamerka.pl/1-1-boze,narodzenie.html#ixzz18yRggGJ9
 
reklama
Ja mam wszystko gotowe co zamierzałam, jutro ostatnie szlify :-D. Moja Wikusia dziś miała dużo do powiedzenia... Rozgadała się dziś aż miło, i usłyszałam MAMA!!! Aż się wzruszyłam, i popłakałam jak dziecko a ona biedactwo nie wiedziała co się dzieje! ;-)
Pełza coraz sprawniej!!! A z pchaczem to zaczyna biegać hiii!

Ach jak miło się chwalić:-p!!

Na te święta dla was dziewczyny

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!


http://www.klamerka.pl/1-1-boze,narodzenie.html#ixzz18yUifzMb
 
Dziewczyny:

Wystrojonej choinki,
wesolutkiej minki,
goracego serduszka,
pelniutkiego brzuszka
oraz oplatka bialego
z rodzina lamanego:)
Radosnych Swiat!!!
 
Asiek - Gratulacje poztepow malutkiej :)

Dzis mialam wizyte z konsultantem porodowym. Ogolnie zdziwil sie ze nie bylo postepu w poprzednim porodzie ale namawial mnie na to iz poczekac tak po terminie bo moze bede normalnie rodzic ale nie byl zabardzo tym przekonany.
Powiedzialam mu moje oczekiwania i to ze nie chce powtorki z rozrywki wiec termin cesarki mam ustalony na 2 marca :)
Zawsze przed tym moge normalnie rodzic jak bedzie wszystko dobrze. Jedyne co wiem nie bedzie dluzej niz 2 marca ......
 
Dziewczynki moje kochane ja również chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze dla Was i dla Waszych maluchów oczywiście

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

Doveinred no to super że przynajmniej tyle Ci powiedzieli czyli niunio nie później niż 3 marca super to teraz już tylko czekać!!!!!
 
jenyyyy pisze tego posta juz 3 raz|!!:wściekła/y::wściekła/y:

ja takze zycze wam wszystkim wesolych i spokojnych swiat, i spelnienia marzen

dovneoired fajnie ze sie czegos dowiedzilas, teraz czekac tylko na cesarke.
 
Ostatnia edycja:
misiula dobrze ze dostalas nutramigen ale nie nastawiaj sie ze 29 grudnia go odbierzesz, bo ja czekam juz 2 tygodnie i dostawa dojsc nie chce... kaza dzwonic co dziennie i sprawdzac czy juz przyszlo i dalej nic. od 2 tyg daje patrykowi aptamil bo nie mam wyjscia i skore ma koszmarna. wysypalo go strasznie a hydrocortizon juz mi sie konczy :(

co do benefitow to gdzies czytalam ze obcinaja od stycznia , pozniej od kwietnia a jeszcze gdzies indziej ze te cale ustawy jeszcze sie nie przyjely czy cos tam i ze wszystko zmieni sie dopiero w 2013! wiec niewiem jak to wkoncu bedzie.
jesli chdzi o zarobki to chyba nie mozesz miec wiecej niz 10 tys a nie 16 tys. ale nie jestem pewna na 100%
 
reklama
Witam nowa Mamuske:)
Polmetek Swiat i jak narazie rewelka:)Nawet nie zaluje , ze nie pojechalismy do Polski.Obylo sie bez koszmarnego lotu (lecimy czy nie???),jezdzenia po calej Polsce po rodzinie( bo przeciez do wujka tylko 50 km , a jeszcze nie poznal Asi) i nerwowej atmosfery...Chociaz bardzo chcialabym je spedzic z rodzicami:)
Misialula wydaje mi sie ze to 16190 na pare.Jeszcze pogrzebie w dokumentach to ci powiem dokladnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry