reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Heheh:) nie martw sie isabellL, ja podobnie jak ty za wszystko zabieram sie jutro,moj mAz pomoze wiec damy rade:) i tez w tym roku chodzimy po znajomych wiec duzo nie robie-nie ma sie co wyglupiac... ale tak to juz przewaznie jest-czlowiek sie narobi przed swietami, aby w swieta odpoczywac:)
 
reklama
w tym roku przychodza 2 kolezanki na wigilie do nas. i ze ja ryb wogole nie jadam to przynosza sobie same:)moj tylko karpia zamowil i sam go oporzadza i przyzadza. aja tam lubie przed swietami gotowac:D marudze jak kazda baba ze sie nastac trzeba w kuchni ale jesc pozniej lubie hihi
 
Ja tez lubie gotowac:) ale od kiedy pamietam atmosfera w domu zawsze byla nerwowa.Babcia Irenka zawsze duzo gotuje i piecze wiec byl szal zeby z wszystkim zdazyc, pracowala i przygotowywala wszystko w nocy.Ooo bez kija nie podchodz!!Zawszw byly nerwy, az w koncu wszyscy zestresowani siadali przy stole.Teraz staram sie podchodzic do tego bardziej na luzie.Nie zdaze??hmm trudnio to nie bedzie zrobione.
 
dziewuszki kichane jutro moge miec czas limitowany niestety i na bb nie wiejde. zyczenia postanowilam zlozyc Wam juz teraz. wybralm cytat ktory wg mnie oddaje wszystko co trzeba :tak:


boze_narodzenie13.jpg
 
Piekne slowa azorek. Dzieki za zyczenia swiateczne. I ja rowniez juz teraz pragne Wam mamusie zlozyc Spokojnych i Szczesliwych Swiat,choc czesto spedzane przez nas w towarzystwie przyjaciol a nie bliskiej rodziny (z tego wzgledu ze my tutaj oni tam) to chcialabym, aby kazda z nas przezyla te Swieta pieknie...bedac sercem i myslalmi z nimi... (albo na skypie:)) jak ja np. dziele sie oplatkiem z moja rodzinka przez kamere;) no to jeszcze raz HO HO HO Merry Christmas !!! xxx
 
Hej dziewczyny ja tez tylko na chwilke bo szybko chyba z kuchni nie wyjde:-D
Mam juz makowiec,dzieki Emila i Gosia za przepis:-),warzywa na slatke tez juz ugotowane wiec lece robic dalej.
Emila u nas bylo to samo,rodzice do kuchni nas nie wpuszczali i siedzieli do 3 w nocy i pichcili:-D
Nie wiem kiedy zajrze bo moj Z ma teraz urlop no i jeszcze tyle do zrobienia wiec
Dziewczynki z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze wam:
Aby Swieta byly wyjatkowymi dniami w roku,
by choinka w kazdych oczach zalsnila blaskiem.
By kolacja wigilijna wniosla w serca spokoj,
a radosc pojawiala sie z kazdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyly kazde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoila zlosc.
By Sylwester zapewnil szampanska zabawe,
a koledowych spiewow nie bylo dosc!
 


Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

 
U mnie zawsze też wszystko było robione dzień przed i w wigilię i szczerze nie cierpiałam tego. 2 lata temu mieliśmy tutaj wigilie i wszystko przygotowaliśmy wcześniej żeby było spokojnie a w tym roku jakoś tak mi się nie chciało.
 
reklama
Do góry