reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hejka. Wpadam na chwilke bo jestem tak skonana ze tylko odpisze.

Wszystkiego NAj po Swietach. My jeszcze zjadamy ostatki z lodowki ( a tego duzo bylo) wiec na wage nie wchodze..... Swieta udane i prezenty tez. Barnim sie najbardziej cieszy z takiego garazu dla samochodow wiec prezent udany. Dostal pelno samochodow wiec tez szczesliwy.
Ja posegregowalam ubranka i wypralam najmiejsze potrzebne na poczatek wiec juz czuje sie bardziej przygotowana. Teraz tylko do cesarki .... :)

justaa- mielismy podobny problem, Barnim zasypial i spal w wozku a nie w domu jak powinno. Stosowalismy metode spania i jak wychodzilismy na spacer to budzilismy go jak chcial zasypiac. Nie pozwalalismy mu zamykac oczu. Jak wyciaganie smoczka , wolanie nie dawalo rezultatu to bralismy z wozka i nieslismy na rekach. Po chwili znow do wozka i jak byla potrzeba powtarzalismy caly proceder.

Doszlo do tego ze Barnim nie spi w wozku, juz nie pamietam kiedy spal, nie potrafi juz zasypiac na spacerach.
Ewa- gratuluje Piotrusiowi :)

CO do chodzenia dzieciaczkow to z jednej strony jest to spokuj jak dziecko jeszcze nie chodzi ale z drogiej strony..... chodzic za raczke to dlugo sie nie da...... pamietam te czasy bo Barnim zaczol tak chodzic za raczkejak mial 5 mies i trwalo to 2,5 mies okolo. Kregoslup to nam juz wysiadl.Z pchaczem chodzil pozniej jak juz mial balans choc nie zabardzo chcial wiecej sobie przy nim stal i bawil. Wiec z jednej strony jak zaczol zam chodzic ulatwilo to sprawe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
heh..ja bylam na tym w zeszlym roku-fajnie,ale nie taki diabel straszny...ale zawsze w takich miejscach mam ogroooomna frajde. Z tego tez powodu jezdzilismy czesto (zanim mielismy niunie na swiecie oczywiscie:) do Blackpool zeby poczuc troche adrenalinki na roller coasterach ;) pozdrawiam i milego dzionka zycze!
 
Do góry