reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witajcie,...
dawno mnie tu nie bylo ale widze ze duzo nie stracilam...
u mnie brak czasu na nude, caly czas cos jak nie klientki, to remont, jak nie remont to przeprowadzka i tak w kolko mam nadzieje ze do konca miesiaca sie ze wszystkim wyrobie... bo przyjedza moja mama a pozniej lecimy razem do PL:))
no moj synus jutro konczy 8-mcy bosheee jak to zlecialo, dzis wyszedl mu zabek na gorze to juz 3:) na szczescie nie cierpi w ogole tylko ma katar i to przy kazdym zabku mial tak samo leci mu woda z noska.. i przy zabkowaniu zaciska usta i wydaje dziwne odglosy ale nie musze mu podawac zadnych zeli ani lekow. Jak widac kazde dzieciatko inaczej...
mikusia ale Ci zazdroszcze:)) co do lotow to Oliś uwielbia je przesypiac a ja razem z nim:)) pewnie teraz bedzie inaczej bo juz jest taki szybki i nie cierpliwy ze wszystkim ze pewnie bedzie mu sie nudzilo zwlaszcza ze nie usiedzi na tylku nawet 3 min. zaczyna mi juz chodzic co prawda jeszcze za reke ale juz coraz blizej samodzielnosci:) troche go to przerasta bo jeden guz sie zagoi to zaraz nastepny.. a dzisiaj tak mi pomagal ze az ma ryse przez caly policzek i spuchniete ... jak tato go zobaczyl to az sie za glowe zlapal:/
ojj co te wasze dzieciaczki sie wycierpia z tymi zabkami a to dopiero poczatki://// wszystko przed nami.
spokojnej nocki
 
reklama
hehe Basia masz racje, Oliwierek to kaskader niesamowity, sama widzialam :p my w polsce jeszcze, ale powoli powrot sie, tydzien to jednak malo :/ a jeszcze pogoda dopiero dzisiaj wraca do normy, bo wczoraj to mala szkocje tu mialam :p dzisiaj ksizki malemu pokupowalam z wierszami, edukacyjne itd zeby mial na jakis czas :) jeszcze dzisiaj dokupic pare rzeczy i wracamy w poniedzialek :( do uslyszenia ;)
 
Karola tu tez juz szkocka pogoda,.. korzystaj korzystaj z pogody:) i wracajcie szczesliwie!!! filipek to pewnie nie moze sie nacieszyc:) ale to zlecialo to do uslyszenia:)
milego dnia
 
witam po urlopie :-)

Magda gratuluje coreczki , oby sie dobrze chowala

Qcz witaj na forum , o jakim dniu ojca pisalas ? bo polski dzien ojca jest dzisiaj 23 czerwca ;-)

karola super ze synus zadowolony ze swojego pokoiku i ze tak ladnie spi , nic tylko pogratulowac :tak:

my wrocilismy we czewartek z wielkim bolem serca:-( pogoda niezbyt nam dopisala bo przez tydzien padal deszcz, ale i tak bylo super dzieci sie wyszalaly tyle ile mogly , w ostatnich dniach jak pogoda sie poprawila cale dnie spedzali w basenie:-) ja tez troszke skorzystalm ze sloneczka ale co z tego jak zaraz wszystko zejdzie :baffled: z roku na rok coraz gorzej mi sie tu wraca, do tej paskudnej pogody , pustego domu , braku babci... od kad wrocilismy nadal nie mozemy znalesc sobie miejsca , zaklimatyzowac sie. bylam juz 2 razy w pracy a teraz 4 dni wolnego i chyba oszaleje w tym domu:wściekła/y:

mikusia mam nadzieje ze tobie pogoda bardziej sie uda , i ze wypoczniesz ;-)


swoja droga co tu takie pustki, bylam pewna ze za chiny was nie nadrobie ze pewnie ze 20 stron zapiszecie a tu tylko 5 przez 3 tygodnie..:szok: czyzby forum upadalo???
 
Qcz witaj na forum , o jakim dniu ojca pisalas ? bo polski dzien ojca jest dzisiaj 23 czerwca ;-)

o tutejszym 17tego czerwca;-) Mamy ten luksus, że dzień ojca i matki możemy świętować dwukrotnie.

No właśnie, jakoś tu cicho. Dziewczyn na staraczkach nie można opuścić na dobę, bo są potem nie do nadrobienia.
 
dziewczyny pobudka!! gdzie Wy sie podziewacie? :-) taka pogoda do kitu, a Was nie ma...w szoku jestem :szok:
my juz wrocilismy z pl, kurcze tydzien to jednak o wiele za maloo :sad: ale zawsze dobre i to niz w ogole. teraz czekac do swiat i chyba 3tyg spedzimy z rodzina w koncu bo juz nawet moj M mowi, ze mu sie teskni :happy: teraz musze sie wziac za wyprawke dla malenstwa, kompletnie nie moge sie z tym ogarnac. wczoraj zrobilam liste i tak nie wiem od czego zaczac, a porod coraz blizej...juz z sil opadam powoli, dopiero ciaza daje mi sie we znaki. dobrze, ze chociaz synek grzeczny ostatnio cos. odezwijcie sie cos bo az dziwnie sie wchodzi jak tu tak pusto ;)
 
reklama
witam
jestem nowa na forum - wlasnie was znalazlam przez totalny przypadek.
mieszkam w Burntisland, ale wiekszosc czasu bylam w Edynburgu. nasz synek wczoraj skonczyl 5 miesiecy :)

pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry