reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia zazdroszcze ci wyjazdu do pl. Moi rodzice przyjezdzaja dzisiaj wieczorem zobaczyc w koncu wnuka, ale mi pewnie nie uda sie pojechac do domu przynajmniej do wrzesnia :(
 
reklama
Qcz ja nie bylam 1.5 roku w pl...bardzo tesknie za domem,rodzina:sad:
Pogoda w sumie nie jest dla mnie wazna...moglby padac snieg z jagodami :-D
A na Ciebie tez przyjdzie czas ze pojedziesz do pl.i wtedy ja bede zazdroscila ;-)
A dziadki jeszcze nie widzieli wnuka?no to beda mieli radoche...super :tak:
 
Eh, Dziewczyny... Miały Wasze dzieci poszczepionkową gorączkę?? Z racji tego, ze chcialam sie wyrobic ze szczepieniami jeszcze przed wylotem do Polski (za tydzien), Grzdyl mial 3 szczepionki w odstepie tygodnia (teraz sie zastanawiam, czemu sie na to w przychodni zgodzili...?). W zeszlym tyg dostal ta, ktora powinien miec w 12 mc, i po tej nie bylo zadnych efektow ubocznych. Wczoraj dostal ta, ktora mial miec w 13 mc-i dzisiaj ma 39,3'C... :szok: to jego pierwsza goraczka po szczepieniach-wczesniej nie mial... Niby gp mowila, ze moze dostac goraczke, ale normalnie jestem przerazona! Dostal paracetamol, wode i spi znowu... :-(
 
Hej dziewczyny,co z Wami??? takie zabiegane jestescie???
Magdziarz...nie pomoge nigdy moje dzieci nie mialy jakis skutkow ubocznych po szczepionkach :no:...ale jesli moje dzieci maja goraczke to paracetamol na nich nie dziala...najszybciej czopki :tak:
No mi to zostaly 4 dni do wylotu :-D...a jeszcze spakowana nie jestem,nienawidze tego!:wściekła/y:
Maly z wielkim oporem chodzi w tym tygodniu do przedszkola bo juz nie moze sie doczekac wyjazdu:-p,a jest taki niecierpliwy,ze juz dzis by jechal :laugh2:
Malej wyrzyna sie pierwszy zabek,ma opuchniete dziaslo i malutka dziurke...maly kielek juz widac;-),ale jest strasznie marudna,niewiem jak ja z nia wytrzymam w samolocie jak bedzie mi dawala koncerty :baffled:Bylam w aptece po zel na dziaselko..''Bonjela'' i nie wiem czy jest dobry,czy ktoras go testowala/uzywala???
 
Mikusia u nas tez zel sie nie sprawdzal, lepszy byl inny chyba na "d" nazwa ale moja Majka to go wrecz jadla. Przy zabkowaniu moge polecic czopki virbucol. Mloda jak juz miala ostre jazdy to jej dawalam plus czasami nurofen bo dziecko przy zabkowaniu odczuwa bol i czasami nurofen zalatwial sprawe
 
Ten żel na D to dentinox zapewne-u nas się najlepiej sprawdzał. No i ja w kryzysowych sytuacjach podawałam też paracetamol lub nurofen. Miałam też takie saszetki z proszkiem bodajże teehtha się to nazywało i też fajnie się sprawdzało.

Ja czasem zajrze i poczytam ale na pisanie nie zawsze jest czas. U nas ok,Nati zaakceptowała braciszka,jest super troskliwa siostrą,Młody rośnie,od wyjścia ze szpitala przybyło mu już kilogram,na razie wciaż grezczny i wekszośc czasu przesypia wiec nie narzekam.
 
Witam :-)
Dziewczyny mam pytanie wiecie moze ile mozna wziasc ze soba kilogramow w bagazu glownym w liniach lotniczych Wizzair ?Moze ktoras z Was ostatnio latala tymi liniami i jest na biezaco? Z gory dziekuje za odpowiedz:-) Pozdrawiam:-)
 
Witam :-)
Dziewczyny mam pytanie wiecie moze ile mozna wziasc ze soba kilogramow w bagazu glownym w liniach lotniczych Wizzair ?Moze ktoras z Was ostatnio latala tymi liniami i jest na biezaco? Z gory dziekuje za odpowiedz:-) Pozdrawiam:-)

tu masz wszystko napisane: Wizz Air
Grzdylowi zrobilam letnia kapiel i od razu 3 stopnie w dol :tak: u nas sie bonjela jak najbardziej sprawdzila :-)
 
reklama
U nas na zeby nie dzialaly zadne zele, calpol tez niewiele pomogl. Jakos przezylysmy dwie pierwsze jedynki, teraz chyba znowu cos idzie bo cala noc plakala (mimo zelu i calpolu) a tak bylo przy pierwszych zabkach w dzien nic a w nocy placz co pol godziny.

Mikusia udanego lotu i mam nadzieje ze mala dobrze go zniesie mimo zabkowania. My mialysmy kiepski lot przy powrocie do Szkocji, marudzenie przez bite 2 godziny, obie wysiadlysmy wykonczone na maxa.
 
Do góry