reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

MAGDA MOJE GRATULACJE I DLA ZUZI !!!!!

Jak wrocisz musisz nam opisac jak Ci poszlo tuz przed,w czasie i po porodzie...wazne ze juz masz to za soba i Niunie masz juz przy sobie i jest zdrowiutka :-D:-D:-D
Jakos nie pisalam bo nie mialam o czym,pogoda byla do bani...Malej kolezanki kupilam taki domek z argosu :
Buy Sylvanian Families Cedar Terrace Playset at Argos.co.uk - Your Online Shop for Sylvanian Families.
Jak bylam mala zawsze lubilam sie takimi domkami bawic (jakos mnie oswiecilo;-)) i mam nadzieje ze bedzie zadowolona...:tak: Dobra lece poprasowac nam i maluchom ciuchy...i powoli wszystko przygotowywac bo dzis na 14.oo jedziemy:-)
No i najwazniejsze jeszcze 9 dni i do polski :-D:-D:-D:-Dyupiiiiiiii
 
reklama
Czesc dziewczyny. Mieszkamy z mezem w Edynburgu od roku (wczesniej Leeds) i do tej pory nie udalo mi sie zaznajomic z zadnymi dziewczynami (w pracy sami faceci). Moge sie do was dolaczyc?
 
Magda GRATULACJE!!!!!!! I witaj na siwecie Zuziu :))))

Qcz Witaj :)

Ja juz za kilka tygodni wracam do pracy.... nie chce mi sie strasznie no ale co zrobic.... Ostatnio cale dnie spedzamy z Anula poza domem, w domu tylko jemy, sprzatamy i spimy ;)

Magdziarz - zastanawiam sie co mi sie podobalo z prezentow.... zalezy tez ile chcesz wydac.... Z tego co mi sie przypomina to:
- ubranka na 74/80 czyli 6-9, 9-12 sie przydaly. Bo moja mala strasznie szybko rosla i te na 74 nosila juz w 4 miesiacu, tych mniejszych praktycznie nie zdazylam uzyc.
- poduszka do karmienia jesli karmia piersia i nie maja, odkad zaczelam uzywac nie moglam sobie wyobrazic jak ja bez niej dalam rade ;) o cos w tym stylu: Fasolka Motherhood - poduszka do karmienia | Motherhood.pl
- z tej firmy maja fajne recznki, bo sa naprawde duze i sluza na dluzej, mozna kilkuletnie dziecko fajnie owinac:
Ręcznik - | Motherhood.pl
- z "zabawek" fajnych taka dostalismy: Zoobie Pets - pluszak, kocyk i poduszka w jednym - big-shop.pl
to jest przytulanka, poducha i kocyk
- nie dostalam ale nie obrazilabym sie jakby mi ktos jakas fajna torbe i przewijak kupil - na ebay mozna kupic fajne kolorowe i tanie
- ja sie tez cieszylam z zabawek na 6+, bo na poczatku o nich nie myslalam w ogole a teraz nie musze kupowac juz czyli jakies tam "naczynia" ktore sie jedno w drugie wsadza, tzw shape sorters

jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze :)
 
Czesc dziewczyny. Mieszkamy z mezem w Edynburgu od roku (wczesniej Leeds) i do tej pory nie udalo mi sie zaznajomic z zadnymi dziewczynami (w pracy sami faceci). Moge sie do was dolaczyc?

Hej Qcz :-) jakiego młodego maluszka masz :-) pewno, że dołączyć możesz, tu są same fajne dziewczyny :tak: nie potrzebujesz może wanienki? Nie mam jej komu oddać, a Grzdyl już w wannie się kąpie, taki dorosły już :-D
Mikusia, ​a skąd Wy lecicie???
 
Cytryna, gdzies mi sie schowal guzik do podziekowan, wiec dziekuje w poscie osobnym ;-) super pomysły, zadzwonie zaraz, niech sobie cos wybiora chociaz :sorry2:
 
Hej Qcz :-) jakiego młodego maluszka masz :-) pewno, że dołączyć możesz, tu są same fajne dziewczyny :tak: nie potrzebujesz może wanienki? Nie mam jej komu oddać, a Grzdyl już w wannie się kąpie, taki dorosły już :-D
Mikusia, ​a skąd Wy lecicie???

Dzieki, ale mamy wanienke :) Kubunia malutki - urodzil sie 25 maja. Ja do tej pory przesiadywalam na watku Mamusie2012 na staraczkach. Z jakiegos powodu nie sprawdzilam wczesniej czy jest watek dla szkockich mam.
 
Magda ogromne gratulacje, nareszcie masz Zuzie przy sobie
Qcz witaj na forum
Ja dzisiaj kupiłam małej rowerek i od razu zalapala co ma robić więc myślę że trochę pocwiczymy i sama zacznie jeździć. Niestety rowerek nam na długo nie wystarczy, niby jest od 3 lat ale Majka jest duża i teraz jest taki w sam raz a nawet można powiedzieć że troszkę za mały.
 
reklama
Czesc :-)
Ostatnio malo piszecie...moze nie macie weny,tak jak ja...:no:
Urodzinki sie udaly bylo mnostwo dzieci,wiec maluchy sie wybawily:rofl2:
Pogoda tez jakas nijaka ale z dnia na dzien ma sie wypogadzac....
Jeszcze tydzien i fruuuu do pl....niby pod koniec tygodnia ma sie tam zaczac prawdziwe lato,z czego sie bardzo ciesze :-D...bo tutaj nie ma szans teraz malej ubrac sukieneczek,krotkich spodenek :crazy:
Juz dzisiaj musze przytargac ze strychu walizki,bo porosly kurzem,hee:szok:
Prezenty dla rodzinki zakupione i przygotowane,dobrze ze malo ciuchow bierzemy...z reszta ;-)w pl.sobie troche pokupuje...
Fryzjera tez juz zaliczylam (aby nie tracic czasu w pl.)i kolorek wyszedl superrr...jasniutko-bezowy blondzik:laugh2:o taki mi wlasnie chodzilo...;-)
Ok,lece powoli malegu ciuchy przygotowywac do przedszkola,no i sama siebie bo jeszcze kicam w pizamach :-)
 
Do góry