reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia w tym wieku to jest już duży wybór z prezentami. Gry edukacyjne, puzzle, zestawy play dough lub moon sand, laptop edukacyjny, tradycyjnie dla dziewczynki lalka lub coś dla lalki albo coś z ulubionymi postaciami z bajek. Naprawdę wybór jest ogromny ale wszystko zależy czym się dziecko interesuje.
k4rol4 i jak tam pierwsza noc Filipa w swoim pokoju? Ja zamierzam na wakacjach na nowo zrobić młodej pokój i znowu ją tam przeprowadzić
 
reklama
Aj Iza duma mnie rozpiera :D całą noc pieknie spał w jednej pozycji,nie zlecial,nie obudził się po drugiej stronie lozka ;) rano wstalam przed nim,czekałam na reakcje jak się obudzi,a tu uśmiech od ucha so ucha,humor cały dzień aż dziwnie dobry :D przed chwilą poszedł spac i tez bez problemu :)) poważnie myślałam,.ze będą jakieś cyrki a tu proszę...ale odpukać,dzisiaj dopiero druga noc przed nami :))
 
Dzieki dziewczyny za rady...:-)
Pod koniec tygodnia przejade sie do ToysRUs i mam nadzieje ze cos znajde...chociaz ona ma prawie wszystko i dlatego to takie trudne :baffled:
Karola to twoj synek zareagowal na nowy pokoik jak moj synek...bo zanim mala sie urodzila to tez dostal nowe lozko (pietrowe :szok:) i wytlumaczylam mu ze bedzie mial siostrzyczke i musi ladnie spac w swoim pokoiku i powiem ci ze tak samo jak u ciebie od razu spal i spi do tej pory...uwielbia swoj pokoj:-)
Po wakacjach jak wrocimy z pl.mam nadzieje ze mala przeniose z naszej sypialni...:tak:
Cos malo nas na forum...:baffled:
 
Mikusia to jest właśnie ten problem że teraz dzieci wszystko mają ale może jest coś co najbardziej lubi. Tak jak mój Kuba lubi lego tylko co jakiś czas tematyka mu się zmienia, no i oczywiście gry, kiedyś to były głównie auta i jakieś tam *******y z ulubionych bajek. Majka natomiast odkąd zaczęła się bawić to lubi lalki i wszystko co dla lalek i tak ma już ich ponad 10. Teraz pomału zaczyna się interesować innymi rzeczami ale i tak lalki są na topie. Wydaje mi się że też będzie lubiala klocki bo ona strasznie za Kuba jest i wszystko z nim chce więc też coś tam układa
 
Hej dziewczyny wracam po długim weekendzie do was.

Karola świetnie że mały ci tak ładnie zareagował na nowy pokój i łóżko. Tak to zazwyczaj jest ze mama się stresuje, a dziecko jakby nic się nie działo. Ja całą noc nie mogłam spać jak Kube przenieśliśmy z lozeczka do większego i chodziłam sprawdzać czy biedak nie spadł. Ale tak to już chyba z mamą jest :)

Mikusia jeszcze ze sklepów polecić ci mogę Smyths. Z zabawek natomiast to mój Kuba lubi Playmobile. Są dość drogie zestawy, ale praktycznie niezniszczalne. Mój Kuba bawi się zestawami, które należały do mojego m. i mają po 30 lat.

A ja nadal 2w1 I już po terminie. Nic się nie rusza. Jeszcze się hue stresuje za mocno, ale chciałabym już mieć moje malenstwo. Boję sie przenosić, a oni tu jacyś zrelaksowani są w szpitalu i na wywowanie zapisali mnie na T+12 I to na 8 wieczorem. Jeszcze strach mnie nie oblatuje ale za tydzień będę inaczej mówić.
W weekend przerobilismy byle łóżko młodego z powrotem na lozeczko dla malenstwa. Ile bylo z tym zachodu I nerwów, już myślałam ze trzeba będzie jechać I nowe kupić bo za nic nie mogliśmy go z powrotem skręcić. Wreszcie po kilku mocniejszych uderzeniach młotkiem się udalo. :D
 
Witam i ja:-) dzisiaj do pracy a tak mi sie nie chce.. masakra padam na pyszczek.. 2 noc mialam nie najlepsza.. Nikosia mi sie rozchorowala... 2 dni temu w nocy sie tak dusila ze niewiedzialam co mam robic.. Juz chcialam dzwonic po meza zeby przyjechal z pracy i leciec na emergency.. reszte nocy przespalam z nia.. a dzisiaj spalam jak na szpilkach co slyszalam jak sie dusi to lecialam jak na szpilkach.. dziwne ze ma sam kaszel.. kataru nie i goraczki tez.. mam nadzieje ze syrop pomoze a jak nie bede musiala wybrac sie do lekarza..
K4ROL4 fajnie ze twoj maly tak szybko sie przyzwyczail do swojego pokoiku;-)
MIKUSIA ja tez nie dlugo ide do kolezanki dziecka na urodzinki. My wszyscy ze znajomych pytamy sie co kupic danemu dziecku co lubi lub co by mu sie przyda. Tym razem mamuska zaczyczyla sobie wozeczek dla dziecka.. wiec moze poprostu zapytaj co by dziecku sie przydalo:-)
 
Z tym pytaniem rodziców, to też jest, qrcze... Za 2 tyg lecimy do Polski, mam 2 przyjaciółki, które urodziły w kwietniu [1 chlopiec, 1 dziewczynka] -jeszcze ich maleństw 'na żywo' nie widziałam, tylko na zdjęciach. I chcę im coś kupić, więc jak to robia zazwyczaj 'zaprawione' mamy, które podostawały już mnóstwo niepotrzebnych [żeby nie powiedzieć-bezuzytecznych] prezentów dla dziecka, zapytałam, co chcą, żebym kupiła. I wiecie, co usłyszalam? ''Cokolwiek" !!! :confused2: I bądź tu mądra... Mogłabym kupić jakieś ubranka, oboje będą mieli po 3 mc, a to czas na zmianę garderoby, ale ubranek to oni maj full [dziadkowie się 'wyżywają'-w obu sytuacjach to 1 wnuki ;-)]. Zabawki-ok, ale znowu też tego mają duzo. Kupię coś, na pewno kupię, ale wolałabym, żeby to byly prezenty trafione. Próbuję sobie przypomnieć, co mi się przydawało, kiedy Grzdyl miał 3 mc, ale nie pamiętam... :baffled: Pomóżcie...:sorry2:
 
Magdziarz w tym wieku to dziecko w zsadzie malo potrzebuje a jak mowisz ze wszystko maja to ciezko cos poradzic. Ubranek nigdy nie za duzo zawsze mozna kupic wieksze. Jak Majka byla w tym wieku to ja bylam zadowolona z lezaczka, maty a najbardziej z hustawki, dzieciaczki zazwyczaj lubia tez grajace zabawki.
Mi dzisiaj w pracy nic sie nie chcialo robic i jakos tak czas zlecial, potem szybkie zakupy i trzeba by bylo za sprzatanie sie zabrac bo przez ten dlugi weekend malo robilam a jeszcze moj J byl w domu wiec mam co robic
 
reklama
Do góry