reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Mikusia moj Kuba do przedszkola przyzwyczajal sie 3 mies to byl koszmar, Maja poszla jak miala 9 mies i juz po 2 dniach zostawala na pol dnia a teraz jak ma dluzsza przerwe w przedszkolu to placze i nie chce mnie puscic. Poza tym z nikim nie chce zostac nie istotne czy zna czy nie, ciagle jest mama i mama. Powoli zaczyna na placu zabaw bawic sie sama ale to powoli.
Ja dzisiaj milam wizyte u lekarza i niestety trafilam na innego niz zawsze no i tlumaczenie od poczatku i oczywiscie ten nie widzi problemu, mam sie zglosic za miesiac ale tym razem dopilnuje zeby zapisali mnie do tego co poprzednio. Pozniej mialam przeprawe z byla/przyszla opiekunka, powiedzialam jej co mi nie pasi, bardzo jej sie to nie spodobalo i chyba sie obrazila :no::-)
 
No wlasnie jak maly mial przerwe w przedszkolu to tez plakal,ale chwile na szczescie,bo mu wszystko musialam tlumaczylam.... ze bede w pokoju dla rodzicow i tam bede czekala :eek:
A moj tylko m-ac sie przyzwyczajalam i myslalam ze to wiecznosc i ze sie spale ze wstydu ze mam tak glupiutkiego synka:-D
A opiekunka chciala wszystko na swoich zasadach???chyba to ona musi sie dostroic do rodzica a nie stroic fochy :-Dmoze zrozumie swoj blad i wroci...;-)
 
moje dzieci sa rozne.. dominik zostanie gdzie popadnie :-D byle tylko sie gdzies bawic i zeby ktos sie nim interesowal (w przedszkolu zostawal sam juz po 3-4 dniach) za to patryk to cycusi mamusi:zawstydzona/y: nawet z tatusiem nie lubi zostawac..gdzie ja tam i on ale jak jestesmy w polsce to udaje mi sie uciec gdzies bez niego ;-) niewiem co bedzie z przedszkolem , boje sie tego ale z drugiej strony przyzwyczaja sie codziennie jak odbieramy dominika i caly czas powtarza ze on juz tez chce do przedkola:-) wszystko okaze sie jak go wkoncu przyjma..

iza wspolczuje ci z powodu tej opiekunki , kuzwa nie dosc ze chcesz komus dac zarobic to jeszcze ma problemy..
 
Mikusia no widzisz to nie mialas tak zle bo ja jak Kube oddawalam to juz chcialam zrezygnowac ale sie udalo.
Anitha ja mialam podobnie Kuba zostawala z roznymi osobami a Majka to tylko mama i mama, nawet tata nie jest fajny ale z drugiej strony ona go prawie wogle nie widuje. No widzisz tak to jest, poczula kase i chce niewiadomo czego bo mysli ze jestem od niej uzalezniona.
Mikusia juz wrocila, chyba zdala sobie sprawe ze o prace i to na lewo wcale nie jest tak latwo zwlaszcza na takich warunkach tylko ze teraz to ja nie jestem pewna czy chce, jak nie znajde nikogo innego to ja wezme chociaz moje warunki juz sie zmienily i raczej jej to nie bedzie odpowiadac
 
No wlasnie Izka..trzymaj ja w niepewnosci...dopiero bedzie Ciebie i Twoje warunki akceptowala,a moze nawet z kaski troche zjedzie,hehheee ;-):-D
Z mala to jeszcze nie wiem,ale na razie ma tylko 8 m-cy tylko MEME wola :-D,wiec nic innego tylko spotykac sie czesciej i pzryzwyczajac dzieciakow do ''obcych'' ciotek:-D:-);-):tak::-p:happy:
Ide spac bo padam...malymnie wykonczyl tym rozwolnieniem...do wieczora :eek:
Do jutra kobietki,buziole :laugh2:
 
isabellL to prawda ze jak chcesz kontakt to trzeba zaplacic cos, ale ja nie placilam tam za darmo rejestrujesz i wpisujesz kogo szukasz, kontakt swoj i itp i same sie do mnie odzywaly kobiety a ja znalazlam swoja przez facebooka bo miala pelne nazwisko i imie poddane i swoja strone internetowa. dzwonily do mnie albo pisaly inne kobiety ale ja od poczatku zdecydowalam sie na ta z wielu powodow ale jak pisalam charakterami nie dopasowalysmy sie ale moje dziecko bylo zadowolone i czesto nie chcialo od niej wychodzic i to chyba bylo najwazniejsze. powodzenia w szukaniu.
 
Ostatnia edycja:
Iza jak opiekunka nie jest rejestrowana to powinna przystać na Twoje warunki. To przecież Ty dajesz jej zarobić na życie i możesz z dnia na dzień jej podziękować za współpracę. Z tego co piszesz nie jest to chyba "miła" osoba. Jestem pewną że znajdziesz kogoś lepszego, to Ty I dzieciaki musicie być zadowolone a nie na odwrót.

U mnie straszna dziś pogoda I chyba wszędzie tak jest. Kuba na dodatek odzwyczaja się od pieluchy na noc i o 5rano zmoczył łóżko :( Pranie się właśnie skończyło I nawet na dwór nie mogę wywiesić :( masakra.
Czy którąś z was miała przywożone cos z Mothercare do domu?
 
Dzień dobry:-). Jakaś deprecha mnie dopada chyba przez tą pogodę. Jak tylko wstanę i zobaczę znów deszcz to mnie się wszystkiego odechciewa:wściekła/y:. Nawet moje dzieci wstają rano i mówią " o nie znowu pada".
Magda ja kupowalam w mothercare wózek z dostawą do domu. Mogę w czymś pomóc?
 
reklama
Hej!!
My dzis mamy spotkanie w szkole konrada z psychologiem edukacyjnym tylko niewiem czy powinnam wziasc jakas amunicje:-Dczy wywiesic biala flage hehe ale raczej to drugie nie wchodzi w gre hehe ach zobaczymy co bedzie:tak:
Bzyczek no pogoda jest przygnebiajaca a kiedy ta wiosna ?
magda tez kupowalam wozek z dostawa kiedys i wszystko bylo ok nawet szybko mi przywiezli
 
Do góry