reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
gwiazdeczka ta co ja dziecko wysylalam zajmowala sie nia wieczorami i w weekendy tez wiec to zalezy od child minderki, jest duzy wybor tylko trudno pojac decyzje komu zaufac. poszukaj cos na stronie co podalam i skontaktuj sie z kilkoma. moja miala plusy i minusy. moje dziecko bylo zadowolone ale jak nie bede musiala to juz jej do niej nie posle bo mi jej osobowosc i sposob bycia nie odpowiadal.
 
tak tną wczesniej jesli sa wskazania do ciecia zeby sie akcja porodowa nie zaczela:tak:

No dokładnie,też mi się wydaje,że o to chodzi. Mnie juz tydzień temu położna mówiła,że cokolwiek bedzie się dziać mam nie czekać tylko dzwonić do szpitala,że musza mnie w każdej chwili przyjąć w mojej sytuacji bo jak by się akcja porodowa zaczeła w domu lub w drodze do szpitala to przy takim ułożeniu malucha jest to niebezpieczne dla mnie i dla dziecka. To samo powtórzyli wczoraj,że cokolwiek to natychmiast telefon.
 
hej dziewczyny...ja dzisiaj mialam wizyte u poloznej, w koncu z ta wlasciwa, nie zastepcza..swietna babka :D termin mi sie przesunal z 8 na 22 jednak wiec moge spokojnie jeszcze skoczyc do polski w odwiedziny ;)
poza tym pogoda taka kijowa, ze z domu wychodzic sie nie chce...Filip lata bez pampersa i za nic w zyciu nie chce zrobic na nocnik, do tego kapci nie da sobie zalozyc i juz wytrzymac nie moge :/ podziebiony jest, a lata w skarpetkach, a my w calym domu panele mamy wiec ciagnie po nogach :[ diabel maly...zaraz go klade spac i bede miala chwile spokoju bo juz nie daje rady z nim...

co do opiekunki to gdyby nie fakt, ze rodze w sierpniu i jeszcze chce sie wybrac do pl na tydzien to z przyjemnoscia bym sie iza Twoimi dzieciakami zajela bo i tak siedze w domu w niedziele, a jak wszyscy maja dni wolne to moj M i tak pracuje wiec problemu by nie bylo ;) jeszcze tym bardziej, ze dzieciaczki mamy w podobnym wieku wiec moj Filip mialby towarzystwo :) tak czy inaczej poki siedze w szkocji, jesli bys nie miala z kim maluchow zostawic to sluze pomoca :)
 
Gwiazdeczka chyba daloby sie z nim dogadac bo wiekszosc z nich pisze ze sa fexi musialabys sie skontaktowac
Mikusia to szkoda
k4rol4 dzieki ale nie bede Ci zawracac glowy. W ciazy plus swoje dziecko i jeszcze 2 moich
Yas dokladnie ciezko podjac decyzje komu zaufac. Znalazlam chyba 3 ktore pracuja w weekendy wiec musze sie z nimi skontaktowac
Ja pozoalatwialam dzisiaj to co musialam, poszlam z mloda na krotki spacer bo zimno sie zrobilo a ona cos podziebiona, obiad zjedzony teraz kawka i moze gore posprzatam.
 
zQo ta psycholog pracuje dla nhs czyli wizyty ma u dzieci skierowanych no przez gp, z przedszkoli Itp wizyty glownie domowe. Pewnie jakbys byla z edi to mozna by bylo o nia poprosic a tak to chyba sie nie uda bo priest or nie przyjmuje :(
 
Nie wiem jak wasze dzieci,ale moje nie chcialyby z nikim obcym zostac...niestety :no:
Wiem ze niektore dzieci 5 min. i juz moga zostac i sie bawic a niektore potrzebuja poznac osobe i widziec ja co jakis czas...i do takich naleza moje dzieci...
Nie ma szans ich gdziekolwiek zostawic :szok: tylko mama albo tata i tyle...nawet maly potrzebowal miesiac by sie przyzwyczaic do przedszkola,wiec musialam siedziec z mala na krzesle obok :szok:i nawet do wc nie moglam sie ruszyc bez niego :wściekła/y:
Teraz juz chodzi 5 m-cy i wrecz biegnie do przedszkola :-D
 
reklama
Mikusia mój mały też był bardzo niesmialy I tylko rodzinę akceptował. Chodzi do przedszkola od 9mca życia I teraz to zupełnie inne dziecko, ma swoich przyjaciół I już nie ciągnie mamy wszędzie za sobą na placu zabaw tylko da mi na ławce posiedzieć. Mam nadzieję że ty też będziesz mogła odetchnac.
 
Do góry