reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

no niewiem niewiem dziewczyny ona potrafi tak czlowieka wyprowadzic z rownowagi ze az sie cos robi:-D:wściekła/y::tak:
a tak powaznie to czuje sie poprostu masakrycznia,slaba jestem strasznie,ciagle kreci mi sie w glowie,fakt troche podziebiona jestem ale gorzej bywalo, normalnie niewiem czy to antybiotyk czy jakis wirus...
A i dzieki za namiary na fryzjerke w coatbridge jestem bardzo zadowolona:tak:

Joasia jak tam samopoczucie?
 
reklama
zQo no tak to jest ze dzieci maja nieziemski talent do wyprowadzania swoich rodzicow z rownowagi. Moi tez mi na nerwy strasznie dzialaja a najbardziej ta mlodsza
 
No dziewczyny ale was chorobsko polozylo....:no: Powrotu do zywych zycze ;-)
Moje dzieciaczki juz od 20.30 spia i jest troche czasu na odpoczynek,he :-) a moj m.tez zasnal na kanapie :-D
Dziewczyny a ile biora opiekunki do dzieci za h.?
 
Hey :)
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa i kciuki :-)
Obracanie niestety sie nie udało,nasz mały Łobuziak jest uparty i nie chciał współpracować,nadal sobie wygodnie siedzi na dupce,głową na górze więc w piątek mam cesarkę. Trochę szkoda,bo jednak baradzo chciałam rodzić sn,no ale cóż-nie zawsze ma się w życiu to czego się chce a cc to nie koniec świata więc damy radę. Najwazniejsze aby maluszek był zdrowy. No i dziś podczas usg lekarz na 100% potwierdził nam płeć,synek rozłożył nóżki i pokazał nam swoje klejnoty w całej okazałości ;-)

Nie poodpisuje żadnej z Was już ledwo żyje,dziś był dzień pełen wrażeń,zmęczona jestem strasznie,tak tylko na chwilke zajrzałam zameldować co u nas.

Dobranoc :)
 
Czesc :) dawno mnie nie bylo, wrocilismy wlasnie z polski po dluzszym pobycie a wy tu o powrotach piszecie... Ja bym bardzo chciala wlasnie ze wzgledu na rodzine , ale coraz mniej realistyczne mi sie to wydaje. Co do pracy to mi az wstyd ale odkad Urodzila sie ania moje ambicje zawodowe przestaly istniec... Ale moze z czasem wroca ;) zQo w edi jest psycholog dziecieca, polka, pracuje dla nhs, a ty skad jestes?
 
Joasia skoro przewracanie die nie udało to powodzenia w piątek. Na pewno wszystko będzie dobrze. A może mały zrobi wam niespodziankę i fikolka odstawi na ostatnia chwilę I będziesz miała tak jak chciałaś naturalnie. Tak czy siak szczęśliwego rozwiązania.

Iza też bym się wściekła z taka niezdecydowana opiekunka. Ale muszę ci powiedzieć że u Ciebie tanio, bo jak ja się rozgladalam dla Kuby to u mnie w 2009 chciały po £6-7. Wyszło że przedszkole tańsze... Może ceny spadły teraz. Może rozejrzyj się za kimś nowym.

Ja dziś po raz pierwszy sama w domu zostałam I strasznie mi dziwnie. Tak cicho I pusto. Mam straszna ochotę zalogowac się do pracy z domu I zobaczyć co I jak. Ale to chyba głupie!!!! Pracocholiczka że mnie. Maluszek póki co śpi i mnie jeszcze nie podkopuje. Zostanę w łóżku póki nie wymysle co z sobą zrobić.
 
reklama
ja tez za child-minderke placilam 6f a po 18tej i weekendy 7f. ale niestety musialam pomimo ze do przedszkola tez moje dziecko chodzi ale czasem potrzeba nam bylo kogos na godzinny poza przedszkolne. moim zdaniem lepiej oplaca sie kogos zarejestrowanego szukac bo czesc ctc odda jak za przedszkole i wyjdzie na jedno jak kogos taniego na lewo. szkoda ze wszystkie formulowe mamy nie mieszkaja blisko siebie to mozna byloby na wzajem podrzucac sobie dzieci:-)
my dalej robimy badania co z tym naszym nieszczesnym migdalkiem i pewnie jednak trzeba zabieg zrobic. mamy ostatnie badanie i to przesadzi co dalej i kiedy.
w polsce upaly sie skonczyly i mamy szkocka pogode ale ma byc znow cieplo.
szukamy jakis wakacji ale nie mam pojecia gdzie polecimy jeszcze.
pozdawiamy :-)
 
Do góry