reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witajcie,
szkoda ze ten weekend sie skonczyl:( bo my troche poleniuchowaliśmy:)))
magda.uk witaj znow na forum i wszystkiego najj dla synka
ja przez najblizsze dni tez sie nigdzie nie ruszam chyba ze do lekarza z malym, bo wczoraj dostal takiego strasznego kataru leci mu woda z noska <bidulek> moze od zabkow, zobacze jak nie to bede musiala sie wybrac z nim do lekarza...:(
milego dnia
 
reklama
Anitha no mam nadzieje ze nie bedzie tak zle a do cierpliwych to ja nie naleze
Mikusia przyszly tydz raczej odpada chyba ze tez weekend
 
No wlasnie qurcze ze wszystkie weekendy u mnie odpadaja,bo to albo wyjezdzamy gdzies albo zakupy,spedzamy te 2 dni rodzinnie :-)No dobra,jak bedzie ci jakis dzien odpowiadal (od pon.-pt.) to pisz na prv. :-D
No jakos od rana sloneczko,ale wieje...bynajmiej pranie wyschnie ;-)
 
hej ja po wizycie u lekarza wkońcu doszły wszystkie wyniki i okazuje sie że mam nadciśnienie i zaczynam brać tableteczki lekarz powiedział że byc może jak sporo schudnę to ciśnienie spadnie więc diety ciąg dalszy chyba do końca życia na diecie będę :-(

magda wszystkiego naj dla synka mój też ma dziś urodzinki duża 13 ka
joasia co tam u ciebie trzymam kciuki
 
dzieki dziewczyny , ja nadal kiepsko sie czuje ale wstalam z sofy :blink: moje dzieci dzis byly niesamowite, pol dnia przelezalam, pozniej jak patryk spal to i ja drzemalam a dominik sie ladnie bawil :tak:

magda wszystkiego naj dla synka
 
Dzięki dziewczyny sq powitanie I życzenia. Mój Kuba dopiero ma uodzinki we wrześniu - cos się.z suwakiem podzialo. Muszę to naprawić. Zainstalowalam app w komórce to będę z wami na bierzaco.
 
Magda a my tu wszystkie zyczenia skladamy:no::-)
Anitha no to super ze dzieciaki daly Ci polezec. Moje to istne potwory dzisiaj
Ja jestem wsciekla jak nie wiem co, gadam wczoraj z opiekunka o pracy i niby sie z nia dogadalam a ona mi dzisiaj wyskakuje z takimi stawkami ze lepiej nie mowic. powiedzialam jej nie to po pol godz dzwoni ze jednak sie decyduje a szczerze to ja juz nie wiem czy ja chce zeby mi sie zajmowala dziecmi i sama nie wiem co zrobic
 
dzieki dziewczyny , ja nadal kiepsko sie czuje ale wstalam z sofy :blink: moje dzieci dzis byly niesamowite, pol dnia przelezalam, pozniej jak patryk spal to i ja drzemalam a dominik sie ladnie bawil :tak:

magda wszystkiego naj dla synka
ja mam tak samo tez ledwo zyje i ciagle lozko mnie woła:-D dobrze ze corka ma teraz miesiac wolnego od szkoly to moge sobie pozwolic na chorowanie;-)
 
zqo przyslij ja tez do mnie :-D tez bym tak pochorowala , albo poleniuchowala chociaz kilka dni :-D zdrowka zycze oby jak najszybciej lozko wolalo cie tylko do snu ;-)

justysia dzieki pomylce magdy dowiedzialysmy sie ze twoj synek ma urodzinki, sto lat dla niego , 13 lat to juz mlody kawaler tylko patrzec jak ci dziewczyny zacznie sprowadzac ;-) no chyba ze juz to robi :-D

iza nie daj sie opiekunce , daj jej za kare 20 p mniej do godziny niz proponowalas wczesniej , moze to ja czegos nauczy :tak:

ja z kazda minuta czuje sie coraz lepiej , jak dzieci pojda spac to jeszcze wskocze do goracej wody i mam nadzieje ze jutro bedzie ok. napewno nie bede jeszcze 'zdrowa' ale nie mam czasu na chorowanie :-)
 
reklama
zQo do mnie tez ja mozesz podeslac ja chetnie skorzystam :-):tak:
Justysia najlepszego dla Szymona
Anitha no najchetniej bym tak zrobila, wkurzyla mnie i tyle bo skoro moze miec prace na lepszych warunkach to czemu nie idzie?
 
Do góry