reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Joasia nie duzo juz Ci zostalo wiec wkrotce napewno urodzisz oby tylko poszlo bez niepotrzebnego bolu
Ja tam wole krotkie weekendy niz dlugie bo po tych dlugich bardziej zmeczona jestem. Nie wyspalam sie, nie odpoczelam, mam caly dom do wysprzatania i taka gore prasowania ze nie wiem kiedy ja to zrobie.
Mikusia moj tez cos wspominal o podwiazaniu ale tak od roku tylko mowi i nic z tego. Ja juz zaczynam chyba troche lepiej tolerowac te tabletki ale za to chyba waga idzie mi w gore. Ja to pechowa jestem, wszystkie skutki uboczne musialam zalapac
 
reklama
iza mi przez pierwszy miesiac brania tabletek przybyl 1 kg ale szybko go zgubilam a pozniej zlecialo jeszcze kilka..badz cierpliwa moze nie bedzie tak zle ;-)

joasia trzymam kciuki za was bo dzis wtorek ;-)

ja sie wczoraj zalatwilam na spacerze , zmarzlam jak pies pomimo ze cieplo sie ubralam. wieczorem juz mialam dreszcze i teraz to samo..wszystkie kosci mnie bola. nalykalam sie juz tabletek ale strasznie slabo sie czuje. dominika zostawilam dzis w domu bo o ile moj mogl go zaprowadzic rano , tak ja raczej nie byla bym wstanie go odebrac:baffled: leze caly czas na sofie pod kolderka a dziecieki ogladaja bajki , moze jakos przezyje ten dzien
 
hejka:-) jesli chodzi o piatek to ja tez odpadam ale mam nadzieje ze nastepnym razem uda nam sie wszystkiw spotkac:tak:
Joasia trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po twojej mysli:tak:
Anitha wracaj do zdrowia!
 
Izka musimy namowic naszych na podwiazanie ;-) bo po jaka cholere my musimy myslec o anty...,niech tez cos zrobia ;-):-D Fakt niby weekend a trzeba sie dziecmi zajac,wczesnie sie budza (u mnie tuz przed 7.oo:szok:)a tak bardzo sie by pospalo...ehhh takie nasze zycie.Kiedy my sie wyspimy,odpoczniemy od wszystkiego/wszystkich?ufff
A tak a propo,kiedy mnie odwiedzisz???
Anitha wiem co przezywasz...normalnie zyc sie odechciewa,a do tego czlowiek sie martwi ze musi sie dzieciaczkami zajac i cos tam w domu zrobic :baffled:Powrotu do zdrowka:tak:
 
Czesc Dziewczyny,

Po baaaardzo dlugiej nieobecnosci znow tutaj zajrzalam i widze kilka znajomych twarzy :-) Zajrzalam, bo znow mam troche czasu by przed komputerem posiedziec ... ano ja po raz kolejny w ciazy i od dzis na maciezynskim sobie siedze :-) i odliczam dni do rozwiazania. Postaram sie do Was regularnie zagladac.
M.
 
Witajcie dziewczynki :-) niestety u nas nie ma czegoś takiego jak długi weekend. Mąż ma rożnie dni wolne zależnie od roty ja pracuję zawsze poniedziałki i wtorki więc lipa. A dziś to w ogóle jestem nie do życia. Moje Bobki coraz później chodzą spać bo jest jasno i dla nich jest jeszcze dzień :confused: a rano wcześnie wstają (dziś o 6.45) bo już jest dzień:baffled::wściekła/y: A ja ostatnio jakaś bez formy jestem i nie mogę się dobudzić rano. Dziś wstałam jak tylko ich usłyszałam i położyłam się do łóżka Krystiana. Tak przeleżałam do 8. Nie mogłam się zwlec:no: Masakra:zawstydzona/y:masakra.
Joasiu trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą. Powodzenia.
Anitha zdrówka życzę. Współczuję bo wiem jak to jest jak ledwo żyjesz a tu trza ogarnąć jeszcze dwójkę dzieci. I wtedy dziękuje za istnienie bajek:-D
Magda witaj :-) Jeśli dobrze widzę to Twój synuś ma dziś urodzinki?! Więc wszystkiego najlepszego dla małego solenizanta. Zdrówka przede wszystkim.
 
Anitha zdrowka
Magda witaj i wszystkiego naj dla solenizanta
Mikusia w tym tyg dalabym chyba rade w czwartek, sobote lub niedziele
Ja juz dol ogarnelam, pranie zrobilam jeszcze szybkie zakupy a pozniej prasowanie mnie czeka
 
Iza czwartek odpada bo zawoze na badania do szpitala sasiadke i nie wiem jak dlugo to potrwa...bo musze poczekac na nia...
Weekendzik moj m.ma zarezerwowany dla siebie ;-)
A jak pt.,??
 
reklama
Do góry