reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

wkoncu sie ktos odezwal, juz myslalam ze tylko ja tu zagladam :-D pogoda dzis niezaladna, bylismy w parku i na placu zabaw ale po 1.5 godz wrocilismy do domu bo juz mi bylo tak zimno ze nie moglam wozka pchac :eek:

karola niby nie daleko mam do rodzicow- ok 20 min autem ale po dobie spedzonej w aucie nie moge na niego patrzec przez conajmniej dwa dni :-D zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie, najwazniejsze bedzie to na ktora zajedziemy do domu bo jedziemy 1 czerwca na samo euro... jak 2 lata temu jechalismy we wszystkich swietych to mielismy 7 godz spoznienia takie byly korki , wiec jak bysmy zajechali na 3 w nocy to nawet rano sie nie pozbieramy zeby gdziekolwiek jechac..
 
reklama
Ja ostatnio tylko zagladam ale weny do pisania nie mialam. Maz miał dlugi weekend w domu, przy okazji wypadly jego 30 urodziny wiec wypiliśmy troche a ogolnie to nic mi się nie chce. Zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne i zle na nie reaguje, mam nadzieje ze mi się to wszystko unormuje.
Joasia trzymam kciuki żeby bardzo bolesne to odwracanie nie było i szybko gladko poszlo no i czekam na dobre wiesci.
Anitha a siostra nie może tych chrzcin przełożyć?
 
wszystkiego naj izabela dla meza ;-)

co do tabletek to ja przez pierwsze dni jak zaczelam brac tez sie dziwnie czulam ale przeszlo. teraz nie biore zadnych bo po kilku miesiacach tak jak kiedys juz pisalam zaczelam zle na nie reagowac. bylam juz u gp i dala mi jakies nowe ale odbiore je jutro dopiero bo ostatnio mi sie czekac nie chcialo :-D mam zamiar zaczac je brac i licze ze bede sie dobrze czula bo teraz kiedy ich nie biore umieram z bolu czasami.. rany nie wiem jak ja dawalam wczesniej rade podczas @ albo dni plodnych.. jajniki tak mnie napiepszaja ze az mi niedobrze mometami.

a chrzciny sa przekladane od kilku miesiecy , caly czas cos im wypada.. mialy byc w maju ale wkoncu moj ojciec postanowil ze skoro my bedziemy w czerwcu to fajnie by bylo zeby byla cala rodzina wiec przelozyli. a ze moja starsza siostra ma byc chrzestna i dostala urlop tylko na ta niedziele 3 czerwca to wypadlo na ten dzien..
 
a nie myslalyscie o wkladce hormonalnej?bo ja cale zycie na tabletkach bylam (cilest), czulam sie bardzo dobrze, ale teraz zdecydowalam, ze jednak wkladka...chocby dlatego, ze w polsce tysiaka kosztuje i jakos nigdy nie mialam przyplywu gotowki na tyle zeby sie na nia zdecydowac, ale tutaj, za darmo...
 
hej wekend minął i znów cały tydzień przed nami pogoda dziś do kitu emilka też kataru dostała i w sobotę miała gorączkę ale jakoś pomału jej przechodzi

joasia trzymam kciuki żeby wszystko było ok a może już we wtorek będziesz miała dzidziusia:-)

anitha zobaczycie na którą dojedziecie a 20 min to bardzo blisko więc jeśli będziecie wcześniej i odeśpicie troszkę to ja bym pojechała bo tak trochę nie ładnie nie pójść zwłaszcza że to siostra

ja nie używam żadnych tabletek zawsze po nich tyłam i wkurzało mnie pilnowanie czasu żeby o nich nie zapomnieć stosujemy tak zwany bezpieczny sex:-)

jeśli chodzi o piątek to przepraszam ale coś mi wypadło i odpadam z play soft innym razem się postaram :-(
 
Karola ja kiedys mialam wkldke co prawda zwykla a nie hormonalna i dla mnie byl to koszmar, bole przy @ straszne, @ miesiaczki obfite no i z czasem sama wkladka zaczela mi przeszkadzac wiec jak juz cos to wole tabletki.
Anitha no to rzeczywiscie, moze dacie rade chociaz na chwilke podjechac na te chrzciny
Pogoda dzisiaj do bani, mi caly dzien tak sie chce spac ze masakra. Co do piatku to ja jeszcze nie wiem ale mozliwe ze tez odpadam
 
Hej!!
ja od kilku dni ledwo zyje najpierw remont konrada pokoju a teraz jakies chorobskomnie dopadlo:crazy:
Iza 100 lat dla meza!!!!
Joasia trzymam kciuki za odwracanie:tak:

Mnie juz anty nie obowiązuje :-D bo po ostatniej cc zostalam podwiazana takze swiety spokoj mam:-D
 
Dzięki za kciuki dziewczyny. Chciałabym aby jutro fiknął i nie miałabym nic przeciwko aby zaraz potem wody odeszły czy skurcze się zaczeły ;-) Wiem,mogę sobie chcieć. Stresik jest.
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Na samym poczatku przylaczam sie do zyczen dla meza Izki...wszystkiego naj ;-)
Joasia aby ci bejbik fiknal...jesli nie to zeby nie bylo tak zle na odwracaniu...:tak:
No i juz po dlugim weekendzie,nie bardzo odpoczelam i sie nie wyspalam...tyle ze sie obkupilam na zakupkach dla calej rodzinki,a moj m.popilnowal dzieci ;-)Ogolnie tak szybko jak sie zaczal juz sie skonczyl :growl:
Co do antykoncepcji to tez mam ten dylemat co wybrac...w sumie teraz to nic nie uzywam :sorry2:ale zastanawiam sie nad spirala...........albo zeby moj.m dal sie podwiazac :-D (niby juz chce ale...),wiec to temat otwarty :tak:
 
Do góry