reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Kaska a Ty skad jestes???????????
Ja jestem z Glasgow. Co do kupki maja do dzisiaj robi na twardo i to kilka razy dziennie jak byalam w polsce na badaniu katrolnym mowilam o ty doktorce poprostu niektore dzieci tak maja tak sie zalatwiaja a u nas nierobila jak pila polskie mleko mosielismy z tad przywozic po kilka opakowan jakas masakra byla.Czasem bywalo ze jak pila polskie mleko to wymiotowowala.
 
reklama
Hej dziewczyny!!
Mnie od kilku dni ząb boli niby zdrowy a boli tak jakby mi ktos w niego przylorzyl:tak:
Joasia trzymam kciuki aby sie dzidzius odwrocil ja w sumie doswiadzen porodowych nie mam bo ja 4 cc jestem:tak:
Iza na alergie to tu jest zirtek i jakies inne podobne podroby w kazdym markecie kupisz.
 
Ja juz sie zastanawialam ze to moze byc jakies pylenie drzew...moj maly tez juz mial skore ok,a teraz szorstka z plamami jak krokodyl :baffled: juz mnie wykanczaja te alergie,zwlaszcza ze mala tez ma...Dziweczyny ktore nie maja z tym problemu nie wiedza jakie to szczescie...a tak tylko czas sie spedza np.w markecie na czytanie etykietek czy nie zawiera mleka... :realmad:
Jutro ide z nia do lekarza,wiec zobaczymy co z tego wyniknie...:confused:
Gadalam z rodzinka w pl,temp. 36st.C wszyscy porozbierani a tutaj wieje jak w kieleckim...:crazy:Maly byl w ogrodzie i 5 min.pozniej juz przybiegl do domu bo chcial rekawiczki :-Dnormalnie tragedia...teraz jeszcze pada :baffled:
ZQo zab to nic ciekawego...idziesz do dentysty? Lepiej isc,zeby pozniej z bilu po scianach nie chodzic...:no:
Ide spac,bo dzis mala mnie obudzila o 06:30 i chodze jak zkrecona :-)
Dobrej nocki ;-)
 
witam i ja:-) jutro jedziemy do kosulatu zalatwic malej paszport:tak: wycieczka juz zamowiona wiec bzyczek szykuj sie bo za 2,5 miesiaca bedziemy sie wylegiwac na sloneczku:-) mialam troszke nerwow z tym paszportem dla malej ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo:tak:
Basienkaa gratulacje:-) ciesze sie ze wszystko poszlo po twojej mysli;-) witaj w gronie zon :-D
Joasia mam nadzieje ze maly sie jeszcze obroci.. widze ze to juz koncowka ciazy:tak: zycze szybkiego i bezbilesnego rozwiazania.. daj znac jak urodzisz:-)
Mikusia moja mala ma niby egzeme. ma kroski na zgieciach np na nadgarstkach. smatuje ja specjalnymi masciami, myje mydlem oliatum (zrezygnowalam z plynu do kapieli do to nie mycie tylko plukanie) a jak ma juz tego duzo to stosuje masc ze sterydami. znika i pokazuje sie na nowo. przewaznie jej to wychodzi na zime. latem wszystko znika.. wiec moze to nie uczulenie tylko zwykla egzema.. jesli chodzi o testy alergiczne to ciezko bedzie ci je zalatwic.. nie wszedzie je robia.. na twoim miejscu zrobilabym je w PL
Boze co za pogoda.. niby sloneczko swieci ale wieje i jakos zimno na dworze a w PL mama mi dzisiaj mowila ze 30 stopni.. lato:szok: kiedy u nas tak bedzie
 
mikusia oj o alergiach to ja wiem cos o tym swojego czasu musialam czytac czy nie ma mleka soji i glutenu takze wesolo teraz juz mi tylko zostal gluten a wsumie to juz wiem co moze a co nie,moze sprobuj jeszcze mleka ryzowego tu dietyczki to polecają.
do dentysty chodze takze mam wizyte na piatek to powiem niech tam zerknie na tgo niy zdrowego zeba bo nie byl do leczenia ani nic.
 
doty tu nigdy nie bedzie tak cieplo jak w pl niestety:baffled: ja w domu tez dzis grzalam , moje dzieciaki w bluzach chodzili bo im zimno bylo:szok: a pomyslec ze juz prawie maj...

ja z patrykiem i kupkami mam tak ze w pl robi kupki normalnie bez zadnego problemu i nie sa one nawet twarde.. nie wiem czy to wina wody czy czego bo jesli chodzi o jedzenie to wsumie zywi sie tak samo tu jak i tam (no moze u babci je wiecej zup:zawstydzona/y:)

zQo mnie tez tak bolal kiedys 'zdrowy' zab.. bylam pewna ze jest zdrowy na 100% a teraz nie mam polowy bo mi pekl..

milej nocy zycze , dobranoc ;-)
 
Hej wszystkim:-) Masakra za oknem. Jak oglądam pogodę w PL to mnie aż trzepie ze złości, że muszę siedzieć na takim wygwizduju:baffled:. Nie licze na to, że bedzie tu po 30 st ale te 20 już bylo by super:tak:.
Mam pytanko do tych z Was, które były z dziećmi na wakcjach np w Hiszpani czy Turcji itp. Mt lecimy na Majorce w lipcu. Oczywiście wiem, że muszę wziąć dla chłopaków krem z bardzo wysokim filtrem. Ale poradzono nam też, żeby kupić dzieciakom takie stroje do kąpania z majteczkami i koszulką na krotki rękaw, żeby się nie poparzyli. I tak się zastanawiam czy to konieczne? Kupowałyście czy po prostu często smarowałyście ciałka dzieciaczkow? Za wszystkie sugestie bede wdzieczna:tak:
Doty nie masz pojęcia jak ja się nie mogę doczekać. Odliczam tylko dni do Bobkowych urodzin a potem to już szybko zleci.
zQo ból zęba? U współczuję. Radzę jak najszybciej udać się do dentysty. Szkoda, zebys się meczyla.
 
hej ja dziś jakiegoś lenia mam nic mi się nie chce a wczoraj jakiś nerw mnie wziął pod wieczór dopiero mi przeszło byłam z szymonem na zakupach ach te 13sto latki wydał pól mojej wypłaty:-) żartuje oczywiście ale trochę popłynęłam ale to tak z okazji urodzin bo to już teenager będzie

doty zabierz mnie ze sobą, ja od przyszłego miesiąca odkładam po stówce na przyszły rok na wakacje

bzyczek my byliśmy w turcji na początku czerwca filtr dla dzieci koniecznie 50+ emilka była smarowana minimum 5 razy dziennie także weż porządny zapas takiego stroju nie miałam w południe spała godzinkę a pózniej chodziła troszkę w bawełnianej bluzeczce ale bardzo dużo dzieci miało takie stroje do tego czapeczka z daszkiem i z tyłu rozwijanym materiałem żeby osłonić szyjkę zależy tu też jaką dzieci mają karnację moja emilka bardzo ciemną więc ładnie się opaliła i nie poparzyła a słońce było naprawdę mocne nawet szymon nakładał koszulkę w południe do basenu bo mu się plecy przypiekały lepiej dobrze chłopaków zabiezpieczyć niż mieliby się poparzyć no weż koniecznie coś na oparzenia słoneczne tak na wszelki wypadek
co do czwartku to niestety nie mogę:-(
 
alez dzisiaj pogoda do bani:-( mialam nadzieje ze bedzie dzisiaj ladnie..
justysia zbieraj kasiorke ja zaczne od pazdziernika i w nastepnym roku pojedziemy razem:tak::-)
Anitha sprobuj malemu dawac wiecej owocow np jablka kiwi, malo slodyczy duzo nabialu np jogurtow. moja nikola wcina jeszcze okolo 3 razy w tyg zupke i kupka sie ustabilizowala a miala problemy straszne. Od kad robi kupke na ubikacje to jej sie to spodobalo i robi czasami nawet 2 razy dziennie.
 
reklama
witajcie,
masakra co z ta pogoda...
dziewczyny gdzie dokladnie lecicie?? ja jakies 5 lat temu bylam w palma de malorcca koniecznie wybierzcie sie do valdemossy przepiekne miasteczko najstarsze na majorce:) co do opalania masakra moj to sie tak spalil ze mial bable na szczescie szybko mu przeszlo ale do konca wczasow chodzil w koszulce..heh ja bylam opalona wiec mi sie nic nie stalo.. a zalatwilismy sie na aquaparku super zabawa dla doroslych a co dopiero dla dzieci... hmm <zazdroszcze>jeszcze raz bym tam pojechala...
my na wczasy to dopiero po roczku malego lub sami wczesniej narazie moj zaczal nowa prace wiec zobaczymy jak to bedzie... ale mysle ze kolo pazdziernika sie uda:D
bzyczek koniecznie wez ten stroj nawet na tym aquaparku lub przy hotelowych basenach mysle ze to najlepsze wyjscie z sytuacji:) zalezy tez od pogody moja klientka byla na majorca w podrozy poslubnej i caly tydzien padalo:(( wrocila zalamana byla chyba wrzesien pazdziernik...
co do mojej wagi...jeszcze mam pare kilo nadwagi to 2 kg to mi przybylo po Polsce, a do mojej wymarzonej wagi to jeszcze pare miesiecy wysilku:)
ja z malym dzisiaj nigdzie nie wychodze <biedny> jest tak zimno ze nawet mi sie nie chce..
wieczorkiem tylko na gym i tyle z mojego wychodzenia. :(
 
Do góry