reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia jeśli małej dalej oczko bedzie ropieć to dzwoń na NHS24 i tam powiedź co się dzieje. Umówią Ci wizytę do GP w najbliższym szpitalu koło Ciebie. Szczerze to nawet lepsze jak chodzenie do przychodni.
Justysia1 rozmawiałam dziś z Dorcią. Niestety środa rano odpada bo mam wizytę z Krystianem na 10 do okulisty. A może jakiś inny dzień Ci pasuje? Może czwartek ok 10?
 
reklama
mi lekarze mowili ze nie ma sensu robic testow pokarmowych dzieciom ponizej roku bo nigdy nie wychodza prawidlowe, dopiero jesli alergia sie utrzymuje to robia po skonczeniu roku.

ja o mleka walczylam ok 1-2 miesiace przy kazdym z dzieci , u nas wysypka byla praktycznie na calym ciele , a na buzi i rekach mieli az rany. dominik mial duzo gorsze uczulenie a przeszlo mu jak mial 1.5 roku, patryka wysypuje do dzis jak zje za duzo jogurtow

pogoda nam sie poprawila , widzialam dzis prognoze ze weekend ma byc bez deszczu - mam nadzieje ze tak bedzie ;-)
 
Mikusia ja juz pisalam na temat testow alegiczych
Co do kawki to ja mialam dolce gusto na kapsulki, kawka dobra ale jak dla mnie drogo. Teraz jak patrze ile wydalam na te kapsulki to mialabym tak wypasny ekspress o ktorym narazie nie mysle. Dopiero jak bede robic kuchnie to sobie taki fundne ale to juz prawdopodobnie bedzie w pl.
Na szczescie dzisiaj nie padalo, zrobilam 2 prania i wyschly ladnie na dworze a niedlugo dzieciaki znowu beda miec wolne w szkole wiec mam nadzieje ze pogoda sie poprawi bo zwarjuje w domu
 
Dzieki dziewczyny...w sumie to chcilabym w pl.zrobic te testy,wiec musze zadzwonic do pl.do lekarzy i sie dowiedziec do i jak i kiedy sie robi najlepiej te testy...
Moj maly nadal ma jakies suche plamy jak cos z mlekiem sprobuje,wiec mu nie daje bo wtedy drapie sie przez sen...
A mala to teraz jak pisalam ze zauwazylam...
No dobra nie bede was zanudzac tymi alergiami...dobrej nocki :)
p.s Sorki Izka ale nie czytalam o alergiach jak pisalas...musze sie cofnac i znalezc.
 
Co za dzień:crazy: Mój Krystian ostatnio przechodzi samego siebie. Zasypia mi późno a bardzo wcześnie wstaje. Jeszcze godzinę temu siedział ze mną w livingu. Oczy mu się kleją "ale mamusia ja nie chce jeszcze spać":no:. A ja sobie zaplanowalam wieczór dla siebie. Miałam sobie zrobić porządek z paznokciami i stopami. Udało mi się tylko to pierwsze :-( Walnęłam sobie czerwony lakier a co mi tam :-D W końcu życie to nie tylko dom i sprzątanie :-D. Dobrej nocy wszystkim
 
witam w ten calkim ladny dzien :-)
moj patryk znowu wstrzymuje kupe :wściekła/y: przez co boi sie sikac i tez wstrzymuje:szok: caly czas mowi ze boli go ptaszek i pupa i juz niewiem co robic, na noc znowu bede musiala dac mu specyfik na kupke zeby mu przeszlo.


kaska31 nam tez na poczatku dawali oilatum rozne balasamy ale nie u kazdego dziecka to pomaga. pozniej dostawalam kremy hydrocortizone i po nich byla poprawa ale tylko na chwile po czym wszystko wracalo. dopiero zmiana mleka dala efekty..
 
Dzien calkiem ladny ale zimny. Ja wykorzystalam mojego J i kazalam mu spac z Majka, w koncu sie wyspalam a potem caly dzien sie nia zajmowal tylko niestety to juz ja ja uspac musialam. Dobry chociaz jeden dzien luzu bo maz juz pojechal.
 
No faktycznie dość chłodna dziś było. Mnie jest ostatnio ciągle gorąco a dziś trochę zmarzłam na spacerze. Mam nadzieje,że Nataszka nie marznie przeze mnie bo ja osttanio nie mam wyczucia jak ja ubierac. Przez te ciąże mi jest ciągle za ciepło,TŻ mi ciągle powtarza,że mam ubierać ja stosownie do pogody a nie patrzeć na siebie. Ale patrzenie na ubiór tubylców też miarodajne nie jest ;-)

Mnie już coraz ciężej,kręgosłup ciągle boli,już nie chodzę,już się toczę. Jeszcze 3 tyg do termonu,mam nadzieje,że jakoś dam radę.
Miałam scan we czwartek bo było podejrzenie,że maluszek jest za mały,okazało się,że na szczęście jest wszystko w porządku-waży ok 2800 więc jak najbardziej w normie. kamień z serca mi spadł bo trochę się stresowałam.
natomiast mam inny problem a mianowicie nie fiknął główką w dół i jest w pozycji pośladkowej :( We środę mam wizytę u położnej i będziemy rozmawiać na temat dostępnych opcji,kobieta od usg powiedziała do mnie,że najprawdopodobniej zaproponują mi odwracanie. Kurcze chciałabym aby sam się obrócił bo trochę się boję. A jeszcze bardziej boje się tego,że wiem,że tu taka pozycja maluszka nie jest wskazaniem do cc i może się to skończyć porodem pośladkowym.
Więc bardzo proszę o kciuki aby mój maluszek jednak fiknął jak należy. A czasu i miejsca w brzuszku na to już ma coraz mniej.
 
reklama
hej,..
co do kawek to ja tez mam tassimo i uwielbiam czekolade:)) jest przepyszna!
my na jutro juz mamy caly dzien zaplanowany. Masakra jeden dzien w tyg w ktorym moj ma wolne i wiecej latania jest i takie to wolne..ale juz od jutra musze sie przywitac z silownia bo w pl mi sie przytylo jakies2kg!! a teraz lece w lipcu do pl po nasze nowe dowody wiec mam nadzieje ze uda mi sie troche jeszcze zrzucic tych kg:))) no i nareszcie doczekalam sie wlasnego auta, jeszcze chcialabym rolki miec w bagazniku i kazda wolna chwilke gdzies sobie pojezdzic,. tak wlasnie mialam w pl zapakowane rolki w bagazniku i smigalam sobie w przewie w pracy nad jeziorkiem.. hm tu narazie sie tak nie da, pewnie dopiero bedzie tak jak Olivierek zacznie jezdzic na rolkach a to dluga droga jeszcze:) heh.. narazie raczkuje po calym domu!jest taki szybki...ze ja juz nie nadarzam:/
joasia 3mam kciuki moze jeszcze maluszek sie odwroci! zawsze trzeba miec odrobine nadzieii., sa tez ponoc jakies cwiczenia moze poczytaj na necie
milego wieczorq
 
Do góry